αναζητιτε admin

DeletedUser

Guest
http://www.innogames.de/en/communitymanager-grepolis/?ref=ds_job

θελουν admin για το grepolis.θα ειναι σαν τον dimmie αλλα για το grepolis.δεν νομιζω ο demmie να τα προλαβενει και τα τρεια παιχνιδια.οποτε οποιος θελει δηλονει για να ειναι ο αχηγος του grepolis στην ελλαδα και κυπρο.θα δηλονα συμμετοχη αλλα ειμαι 12 χρονων.
 

DeletedUser

Guest
1. μην λες ηλικία...
2. είναι για το γερμανικό νομίζω, γιατί το ελληνικό δεν έχω βγει ακόμα (πάλι) νομίζω
 

DeletedUser

Guest
ρε φοχακια...εχω τα κονε εγω!!
με ενα τηλεφωνακι εχω οτι θελω..:p
 

DeletedUser

Guest
ρε σι δεν τελειωσε η ψηφοφορια ?το μηνυμα απο τι θυμαμαι μας το εστειλαν αντιπροχθες και η ψηφοφορια θα γινοταν σημερα.ετσι δεν ειναι ???



υ.γ.στην αρχη νομιζα οτι αν γραφτεις ειναι για να ψηφησεις και οχι για να εισαι υποψηφιος.αρχισα να συμπληρωνω ονομα επιθετο και ηλικια αλλα οταν ειδα πως θελει και ταχυδρομικο κωδικα και διευθινση το καταλαβα και σταματησα να συμπληρωνω.
 

DeletedUser

Guest
Πρέπει να είσαι άνω τον 18 νομίζω για να πας στην innogames (ενήλικας).:)
 

DeletedUser

Guest
Είναι λιγο φλου η ολη ανακοινωση αλλα φαίνετε σαφώς οτι ζητάνε community manager.

Οι μεταφράσεις και το προμο της εταιριας λογικο ειναι να ειναι μεσα στις υποχρεωσεις και γιαυτο και θελουν άτομα με μητρικη γλωσσα στην χωρα που θα προσβληθουν.

Απο εκει και μετα απο οσο φαινετε προκειτε για αγγελια δουλειας κανονικοτατη οπως ολες...
 

DeletedUser

Guest
Ο darkfox τα λεει αυτα για να μειωσει τον ανταγωνισμο και να παρει αυτος την θεση.
Μην τον ακουτε και καντε αίτηση για comunity manager
 

DeletedUser

Guest
ρε σι δεν τελειωσε η ψηφοφορια ?το μηνυμα απο τι θυμαμαι μας το εστειλαν αντιπροχθες και η ψηφοφορια θα γινοταν σημερα.ετσι δεν ειναι ???



υ.γ.στην αρχη νομιζα οτι αν γραφτεις ειναι για να ψηφησεις και οχι για να εισαι υποψηφιος.αρχισα να συμπληρωνω ονομα επιθετο και ηλικια αλλα οταν ειδα πως θελει και ταχυδρομικο κωδικα και διευθινση το καταλαβα και σταματησα να συμπληρωνω.

που τα είδες αυτά??

πάντως η αγγελία σταμάτησε να μου βγαίνει... προφανώς τον βρήκαν ή έληξε η προθεσμία...
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
το ξερω αλλα αν δεν επαιζα γκρεπολης δεν θα το ηξερα οτι υπαρχει .μηνυμα εννοω απο εκει που το διαβασα.
 

DeletedUser

Guest
για οποιο θα παει:
1)αν βιαστει
2)να αρχισει να παιζει στον beta για να ξερει το παιχνιδι.
 

DeletedUser315

Guest
χαλαρώστε λιγο με τις βιασινες σας
την θεση θα την πάρει οποιος εχει τις απαραίτητες ικανότητες που τις αναφέρει στο λινκ
οχι όποιος στειλει 1ος μήνυμα
και λογικά δεν θα παρουν γουρούνι στο σακι
θα δουν πολες αιτήσεις και θα διαλεξουν οποιον τους κανει

απ οτι βλεπω πάντως και το να γνωρίζεις προγραμματισμό ειναι ενα συν
 

DeletedUser

Guest
ο Beta ειναι στα γερμανικά...δεν καταλαβαίνω χριστό :Ρ

πάντως ειναι σαν τις φυλετικές μάχες όπως το βλέπω ε?
 

DeletedUser

Guest
αν ο αγαπητος zaitsev (σλουπ σλουπ) εχει αναγκη απο ατομα κ ψαχνει ατομα στο φορουμ ας μου στειλει ενα πμ κ υποσχομαι δεν θα κανω (πολλες) καφριλες.....
 

DeletedUser

Guest
οχι πρεπει να εισαι 16+ για να γινεις αντμιν κτλ αλλα προτιμουν να βαζουν ατομα ανω των 18 αν ειναι διαθεσημοι και αρκετα οριμοι.


δεν μιλαει για αντμιν αλλα για coma βεβαια δεν ξερω αν παιζει ρολο η ηλικια αλλα λογικα θα παιζει.......
 
Κορυφή