ίδρυσε τη Συμμαχία....

  • Δημιουργός θέματος SasBarawOlous
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
καλημέρα σε όλους

πριν από λίγο αποφάσισα να ξεκινήσω την υλοποίηση μιας τρελής ιδεας μου που την σκεφτόμουν πολλές εβδομάδες και την έχω συζήτηση με πολλούς αξιόλογους παίχτες που παίζουμε όλοι μαζί απο την αρχη του the-west στην ελλάδα.



12:40:10 07/09/2011 Ο παίκτης SasBarawOlous από την πόλη Οχυρομαχος ίδρυσε τη Συμμαχία!

"ΟΧΥΡΟΜΑΧΟΙ"

150 καθαρόαιμοι "οχυρομαχοι" τίποτε άλλο

οποιος νομίζει ότι μπορεί μου στέλνει μήνυμα στο game και εκεί θα μάθει για την συμμαχία και τι προϋποθέσεις χρειάζονται να έχει κάποιος για να μπει στην ομάδα


να περνάτε καλά σε ότι κάνετε
αυτό προσπαθώ να καταφέρω και εγώ
 

dimitrisCh

Μέλος
Προσωπικά σου εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου, και ειλικρινά θα χαιρόμουν πολύ, αν κατάφερνες να δημιουργήσεις μια συμμαχία με 150 καθαρόαιμους οχυρομάχους.
Μήπως όμως ο στόχος των 150 που θέτεις, είναι λίγο υψηλός στόχος;
Ο Αριζόνα έχει 8200 παίκτες, εκ των οποίων οι μισοί περίπου είναι σίγουρα διπλοί λογαριασμοί, (και πάντα είχα την απορία, γιατί οι διαχειριστές δεν κάνουν κάτι γι' αυτό, γιατί, δεν μπορεί ένας ελληνικός κόσμος να έχει σχεδόν τους ίδιους περίπου παίκτες, συμπεριλαμβανομένης και της ομογένειας, με ανάλογους ξένους κόσμους και δυσανάλογους πληθυσμιακά διαθέσιμους παίκτες).
Από αυτούς περίπου 1500 είναι επίπεδο 60 και θα μπορούσαν να είναι καλοί οχυρομάχοι. (Μέσα σε αυτους 1500 συμπεριλαμβάνονται και οι όσοι πολλαπλοί)
Αν υποθέσουμε ότι ένας στους 10 είναι καθαρόαιμος οχυρομάχος, τότε ναι το πιάνουμε το όριο.
Αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν αυτή την στιγμή, ούτε 80 συνολικά καθαρόαιμοι οχυρομάχοι στον Αριζόνα. Ο καθένας που έχει πάρει, ένα χρυσό τουφέκι, δεν μπορεί να θεωρηθεί και οχυρομάχος. Και επειδή γνωρίζω, ότι γνωρίζεις την ένοια του καθαρόαιμου οχυρομάχου, μάλλον θα πρέπει να αναθεωρήσεις προς το παρον, το όριο των 150 κατά πολύ πιο κάτω.
 

DeletedUser

Guest
Λογω ατομων παντα...το να μαζεψεις 150 καθαροαιμους οχυρομαχους και 50 μονομαχους απλα θα κανει να πατε ολοι απο την μια μερια...δεδομενου οτι ολες οι αλλες συμμαχιες θα υστερουν, οχι λογω κατωτεροτητας, αλλα λογω αριθμου...
Παντα βεβαια υπαρχει και το σεναριο επιθεσης σε μικρο οχυρο για φιλικη μεταξυ των παιχτων της συμμαχιας, αυτο ομως απαιτει την διαλυση και την επανιδρυση της συμμαχιας καθε φορα.
Μακαρι να παει οσο καλυτερα γινεται.

Ενα εγχειρημα με περισσοτερο "μελλον" ειναι να βρουμε εναν ενεργο κοσμο (σε θεμα επιθεσεων σε οχυρα) ή καποιων καινουργιο στο .net παντα και να κανουμε τους Ελληνες αντιπροσωπους με μια συμπαγη, δυνατη ελληνικη δυναμη.

ΥΓ.Δεν με λενε Καρατζαφερη
 

DeletedUser

Guest
σας ευχαριστω και τους δυο σας...μου αρέσει που σχολιάζουν αυτήν την προσπάθεια μου παίχτες τις δικια σας εμβέλειας

θα βάλω το μήνυμα που έστειλα σήμερα σε όλα τα παιδιά τις ομάδας μας
θα καταλάβετε αρκετά όπως έχω καταλάβει και εγώ ότι δεν είναι εύκολο αλλα είναι πραγματοποιησημο.
αρκεί να μην υπάρχουν εγωισμοί!!!

δείτε τι λέω στο προφίλ μου




καλημέρες
λέω καλημέρες διότι οι μέρες που θα έρθουν θα είναι καλές για όλους μας
αυτό που πολλοί πίστεψαν ότι είναι αδύνατο να γίνει έχει πραγματοποιηθεί κατά το 1/3 μέσα σε 3-4 μέρες

είμαστε ζωή να έχουμε 74 παιδιά επιλεγμένοι για το ήθος και τον χαρακτήρα του καθενός

σας ευχαριστώ παρα πολύ όλους για την προσπάθεια που κάνουμε όλοι μαζί να έχουμε το ιδανικό παιχνίδι

όλες οι μάχες μας γεμάτες είτε κάνουμε επίθεση είτε άμυνα
δεν θα μας ενδιαφέρουν και ούτε θα μας πονοκεφαλιάζουν οι πολλαπλές μάχες ας βάζουν όσες θέλουν οι άλλοι...

η ομάδα μας αποτελείται από παιδιά που σίγουρα κατά καιρούς σε άλλους κόσμους η και εδώ στον arizona να έχουν βρεθεί αντίπαλοι και να έχουν ανταλλάξει μερικά γαλλικά σε μηνύματα.

εδώ θα δείξουμε ποσο σωστοί είμαστε αφήνοντας πίσω όλα αυτά και γυρνάμε καινούρια σελίδα για να γράψουμε την δικια μας ιστορία...
Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

θα σας παρακαλούσα όλους για να μην χαλάσει όλο αυτό που προσπαθούμε όλοι μαζί να φτιάξουμε.
οποιοδήποτε πρόβλημα δημιουργηθεί ανάμεσα κάποιον παιδιών δεν χρειάζεται να ενεργήσουμε εν βρασμό και να στέλνουμε κυκλικά η να γράφουμε στο φόρουμ η στο chat
δόξα το θεό υπάρχουν πολλά ιερά τέρατα του παιχνιδιού στην ομάδα μας που έχουν σωστή αντίληψη τον πραγμάτων
καλο είναι να στέλνουμε μηνύματα σε αυτά τα παιδιά ώστε να βρεθεί λύση και να μην χαλάσουμε το κλίμα τις ομάδας...

σας παρακαλώ όλους και σας ευχαριστώ.
 

DeletedUser4428

Guest
οχι πολλαπλες...

Φανηκε τελικα σας βαραω ολους ποσο κρατας αυτα που λες.
Χαρηκα και εγω οτι θα υπηρχαν ωραιες μαχες,και τι βλεπω ?
ΠΟΛΛΑΠΛΕς !
ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ?
ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ!
αυτα ειναι τα λογια σου...
<όλες οι μάχες μας γεμάτες είτε κάνουμε επίθεση είτε άμυνα
δεν θα μας ενδιαφέρουν και ούτε θα μας πονοκεφαλιάζουν οι πολλαπλές μάχες ας βάζουν όσες θέλουν οι άλλοι...>

Στην αρχη κατι πηγες να φτιαξεις..
Τωρα?
ΟΧΙ μονο δεν γεμιζετε οχυρα αλλα λετε και στους συμμαχους σας οτι εσεις πηγαιντε στην σφαγη και οι επιλεκτοι που εμπιστευομαστε θα παιρνουμε ενα οχυρο και θα το ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ολοι με πολλαπλη.
Ηθος και χαρακτηρα του καθενος τελικα ας το κρινουν τα παιδια!

Ξεκινησες ομορφα αλλα τελικα δεν ειναι πραγματοποιησιμο....
 

DeletedUser

Guest
ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ

ΘΑ ΣΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ ΟΤΑΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ????

ΝΑΙ!!!!!!!! ΜΕ ΤΡΕΛΑAAAA!!!!!!!!
:p



ΠΡΟΣ ΣΥΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ



πολλαπλές μάχες (γιατί γίνονται)



πριν καμια εβδομάδα και ενώ δεν βαζαμε μάχες εμείς και γινόντουσαν 1-2 μάχες καλές στον arizona μίλαγα στο σκύρε με τον ******** το ********* τον ******** και τον *********

σε κάποια φάση τους λέω ρε παιδιά εντάξει οι παίχτες σας είναι τούμπανα από χρήμα και μέσα στις μάχες θερίζεται τι τους θέλετε τους ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ?
φυσικά είπα ότι και εμείς έχουμε ρουφιάνους όπως όλοι σε όλες τις συμμαχίες αλλα για εμάς είναι δώρο άδωρο εφόσον σαν παίχτες είστε τούμπανα

όταν εμείς πάμε να κάνουμε κάποιο σχέδιο μας δίνουν οι ρουφιάνοι και είμαστε χαμένοι πριν αρχίσει η μάχη

προτείνω να δώσουμε τους ρουφιάνους ο εας στον άλλον και να παίξουμε καθαρά να έχουμε και κάποιες ελπίδες μετά από ένα καλο σχέδιο μάχης και συντονισμό

το αρνήθηκαν λέγοντας ότι οι ρουφιάνοι θα υπάρχουν πάντα όσο και να τους διώξουμε

και απάντησα ότι όταν ένας ρουφιάνος λέει την roufianiatou κατά την διάρκεια τις μάχης να τον δίνουμε στεγνά στο chat και θα δείτε ότι θα σταματήσουν οι ρουφιανιές

ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΑΝΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ

OK είπα...τουλάχιστον να σταματήσουμε τις ηρονιες και τις γελοιότητες στο chat και να βάζουμε εμείς που το παίζουμε ηγέτες χέρι σε όσους λένε βλακείες

εδώ συμφώνησαν αλλα το ίδιο βραδυ ο *************και ο ************ ηρονεβοντουσταν πολύ άσχημα και φυσικά μετά το chat χάλασε εντελώς
και ενώ περιμενα να τους βάλουν *****************************************[/B]

τους είπα να το κόψετε διότι θα τρέξετε πολύ γιατί βλέπω πως με μια μάχη κάθε μέρα ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΤΕ ΓΛΩΣΣΑ ΠΑΛΙ
και γελώντας μου είπαν κανε ότι θέλεις και διαφορα αλλα που όσοι ήταν εκείνη την βραδυά on line στην κομητεία τα ξέρουν

ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΜΑΧΕΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΜΥΑΛΟ



ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ - ΕΜΠΙΣΤΩΝ

παιδιά το όνειρο μου ήταν να παίζω σε μια ομάδα οχυρομαχων χωρίς ρουφιάνους και να κάνουμε ότι κόλπα γουστάρουμε στις μάχες και να το ευχαριστιόμαστε όλοι

έτσι και έφτιαξα τους ΟΧΥΡΟΜΑΧΟΥΣ μαζί με καμια 10ria αλλα παιδιά πρωτοκλασατα ονόματα του παιχνιδιού

ΑΛΛΑ όπως όλοι μας είδαμε μαζευτήκαμε παρα πολλά παιδιά στην συμμαχία αλλα δεν μπορούμε να γεμίσουμε ένα μικρό οχυρό και όταν το καταφέρνουμε οι ρουφιάνοι δεν μας αφήνουν να παίξουμε σωστά και στα ίσια

έτσι και εφτιαξα αυτήν την ομάδα και πιστεψτεμαι είμαι πολύ κοντά στο όνειρο μου για τους οχυρομαχους και μάλιστα το ένα οχυρό που πήραμε το πήραμε μετά από τέλεια συνεργασία όσον από την ομάδα ήμασταν on line
στην μάχη δε επειδή δεν υπήρχε καπετάνιος δεν είχαμε chat και όμως κάναμε τον καλύτερο συντονισμό...για μένα προσωπικά ήταν από τις καλλίτερες μάχες που έχω κάνει

τώρα παιδιά όταν γίνετε ένα κυκλικό για να πάτε σε κάποια μάχη τι να πω παιδιά κάντε ότι θέλετε
λείπαμε παρα πολύ αλλα 4 μήνες δεν ida ανταπόκριση και αναγκάζομαι και το κάνω αυτό
επίσης οποιος θέλει να αποχώρηση το κάνει άμεσος και χωρίς κακίες
εξάλλου είστε όλοι μονομάχοι ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΙΣ ΜΑΧΕΣ

ΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ


και για να ξέρετε για τον *************

το παλικάρι δήλωσε την μάχη και πήγαμε και το πήραμε το οχυρό που δήλωσε

το οχυρό μόλις το πήραμε ανοικη στην πόλη του
μας έστειλε πρόσκληση στους οχυρομαχους στην πόλη μου και την δέχτηκα

από χαρά μου να φτιάξω εγώ το προφίλ και τις φωτό του είπα να με κάνει πρώτη πόλη βγαίνοντας από το οχυρό και να του ξανά έστελλαν πρόσκληση

μου είπα όχι γιατί ήθελε να βάλει αυτός φωτογραφία

του είπα ok εξάλλου θα πάρουμε και αλλα στην πορεία αλλα και όπως ξέρετε όλοι δεν με ενδιαφέρουν να έχω οχυρά εφόσον όλες οι πόλης που μπήκαν στην συμμαχία και είχαν οχυρά τους έβαλα να τα διώξουν

ΑΡΑ ΜΑΓΚΕΣ ********** ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΧΥΡΑ ΑΝ ΕΧΩ Η ΟΧΙ
και να σας πω την αλήθεια δεν θέλω για να μην αναγκάζομαι να τρέχω όπως τρεχουν τώρα οι omgides

μετά από κάνα δυο ώρες βλέπω στο οχυρό να έχουν μπει οι ιπτάμενοι ολλανδοί μια πόλη που ήταν μαζί μας αλλα τα παιδιά δεν ήταν οχυρομαχοι και φύγανε

του λέω στου ********* γιατί το έκανε αυτό και μετά από κουβέντες μου λέει το παρακάτω

********************************************************

και έφυγα από το οχυρό...μετά την άλλη μέρα ida μέσα στο οχυρό μονο τους ιπταμενους ολλανδούς που τα παιδιά το δώσανε πίσω αποδεικνύοντας ότι και σαν κύριοι φύγαν από την συμμαχία μας και άψογοι είναι και τώρα και τους ευχαριστώ

άρα ότι χαζομάρα κυκλοφορεί είναι απλά χαζομάρα τα πράγματα έτσι γίναν


αυτά και τέλος


ΕΙΜΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΕ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4456

Guest
@ΣΑΣ:
Ουτε ειναι ωραιο/πρεπον να προφασιζομαστε καταστασεις, ουτε να αναφερουμε ονοματα απο το παιχνιδι εδω στο φορουμ.
Επισης, λυπαμαι σαν παιχτης που σαν συμμαχια δεν τηρησατε το καταστατικο σας για οιοδηποτε λογο και που ατομα της συμμαχιας σου τρεχουνε και τους βλεπουμε να γινονται ανθρωποθυσιες στο βωμο της ματαιοδοξιας σε οχυρα που τους στελνετε φανερα θεωροντας τους ρουφ. Τι κρατατε τοτε τοσα ατομα αν τους υποψιαζεστε ?

Πολλαπλες μαχες μαθε οτι ατομα σαν εμενα δεν ενοχλουνε, οπως δεν με ενοχλουν και τα διαφορα που ακουω στα τσατ (τα γειωνω χαλαρα). Αυτο που με προβληματιζει και στο ειπα εχθες, και γιαυτο κανω και το ποστ εδω, ειναι ολοι οι συμπαιχτες μας του κοσμου αυτου που ξενερωνουν εδω και ενα ετος με ολες αυτες τις καταστασεις πολλαπλων οπου τρεχουνε χωρις xp, κλπ.

Πηρατε ενα οχυρο με πολλαπλη μαχη και το καυχιεστε ή το απολαμβανετε? Τι σοι καμαρι ειναι αυτο? τι το καλο ειχε η μαχη? Που ειχατε υπεροχη σε ατομα επειδη ειχανε παει πολλοι δικοι μας αλλου? α οκ ωραιες μαχες, με απουσα την αμυνα... Εγω σου ειπα για να ηρεμησεις εχθες να σου δωσω οχυρο δικο μου. Δεν θελησες, αλλα θες να ονοματιζεις εδω τις μαχες χωρις αμυνα "φοβερες".
Τι να πω. I rest my case, βαζε πολλαπλες κι εμεις εχουμε γιατρικο και γιαυτο (οπως θα ειδες), δεν εισαι ο 1ος εξαλλου στον κ6 που κανει τεστ βαζοντας πολλαπλες μπας και παρει κανα οχυρο.

Τελος, Γτ σας χαλα τοσο να υπαρχουν ρουφ αφου σκοπευατε να βαζετε μια μαχη την μερα βαση καταστατικου? Μηπως δεν το ειχατε αυτο κατα νου και σας χαλασε που δεν μπορουσατε να παρετε οχυρο? ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ!.. (κι εγω ειμαι κατα των ρουφ, αλλα ετσι ειναι το game τι να κανω το δεχτηκα οπως και τοσα αλλα θεματα που κακως εχουν συμβει τα δεχτηκαμε και παιζουμε). Ή μηπως φοβαστε μην κανουν αναμεταδοση τους συντονισμους σας στους αντιπαλους? Ε και αν? Τοσο εμπειροι παιχτες το εχουν λαβει και αυτο στα υποψη οποτε και οι spies ειναι μερος του παιχνιδιου. Εμεις το εχουμε αποδεκτει, εσεις γτ δεν το αποδεχεστε?
Ή μηπως αν σου πει καποιος οκ βγαλαμε τους spies θα εισαι μετα οκ? Ή αν μας πεις τους εβγαλες τους δικους σου κι εμεις θα ειμαστε ησυχοι?.. Οντως, ας μην ειμαστε παιδια...

Δεν θελω να προκληθει αλλη αναστατωση, αλλα επρπ να απαντησουμε σε τετοια ποστς...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5116

Guest
Καλησπερα

Μετα απο τοσο καιρο αποχης απο το forym ειπα να μιλησω, διοτι προσβαλετε ατομα της συμμαχιας μας.

Ας ξεκοινησουμε λοιπον...αυτο ειναι το κυκλικο που εστειλα σε οσα ατομα γουσταρουν της μαχες και ειναι μεσα σε ολα....

Ειχαμε ενα οργανωμενο κυκλικο στην συμμαχια μας. Και καταφεραμε να βγαλουμε τις ΑΜΥΝΕΣ μας. Δεν ειναι δυσκολο να οργανωσεις μαχες.
Το δυσκολο ειναι να σε ακολουθησουν

Απο την αλλη ο sasbarawolous πιστευει οτι ριχνουμε χρημα με το τσουβαλι ....πφφφφφφφφ δεν κοιτας την γουνα σου λεω εγω...
Προσωπικα δεν εχω αγορασει ουτε μι ικανοτητα ουτε μια ιδιοτητα και αυτο θα στο επιβεβαιωσουν οι συμμαχοι σου στην συμμαχια που ειναι ολοι οι διαχηριστες.

Ο sasbarawolous προσπαθει με το ετσι θελω να επιβαλει τον σεβασμο, λεγοντας οτι ειναι ο παιχτουρας του κ1 , οτι ειναι παλιος και αλλα τετοια σε στυλ ΚΟΝΙΟΡΔΟΥ.
Τον σεβασμο δεν τον ΕΠΙΒΑΛΕΙΣ ....τον ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ

Ακου εκει ξεκοινησε πολλαπλες επειδη του την ειπαν 2 παιδια 14 χρονων επειδη δεν γεμισε μια ΕΠΙΘΕΣΗ.... Απλα για μενα ηταν μια προφαση να δεις επιτελους ΕΝΑ ΟΧΥΡΟ μετα απο 6 μηνες. Μαγκια σας...αλλα μην κλεγεσε σε μενα οτι σε βριζουν.
Δεν εχω κλαφτει ποτε σε σενα, επειδη μπορει να με βρισει καποιος. Απλα τον αγνοω και τελειωνει το θεμα.

Απλα ΝΤΡΟΠΗ που νομιζεις οτι εισαι καποιος...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4428

Guest
οι συμπαιχτες σου θα σε κρινουν!

ΣΑΣ βαραω οι συμπαιχτες και οι παιχτες θα σε κρινουν οπως και ηδη σε εχουν κρινει με τις πραξεις και τα λογια σου!
χμ οσο γι αυτα που ειπαμε στο σκυπε τα λες πολυ με δικα σου λογια ρε παιδι μου.
Δεν πειραζει συνεχισε καλα το πας καποια στιγμη το ονειρο σου θα γινει πραγματικοτητα και εγω θα γινω βασιλλησα .
Καποια στιγμη θα μαθεις να λες τα πραγματα οπως ειναι και οχι οπως θα ηθελες να ειναι!
Το μονο που θα πω ειναι οτι κριμα γιατι οταν ειχαμε πρωτομιλησει φαινοταν οτι θα υπηρχε μια ομορφη συμφωνια και Ευτυχως Η αδιαφθορη παρεα ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ γιατι ουτε και σ αυτους αρεσουν οι πραξεις σου και δεν σ ακολουθουν!
Βεβαια υπαρχουν οπως λες και τα παιδιαρισματα που ειναι μες το παιχνιδι και αυτα διοτι παιζουν ολες οι ηλικιες και ο γιος μου οποτε μπορω να καταλαβω οτι μπορει να σ ενοχλησει μια κουβεντα του και να βαλεις πολλαπλες
Καλη συνεχεια και οπως ειπες και εσυ ας τρεχουμε μεχρι το πασχα με πολλαπλες απο εσας για να μαθουμε.
αυτα...
 

DeletedUser482

Guest
Προσωπικα δεν εχω αγορασει ουτε μι ικανοτητα ουτε μια ιδιοτητα και αυτο θα στο επιβεβαιωσουν οι συμμαχοι σου στην συμμαχια που ειναι ολοι οι διαχηριστες.

Παρακαλούμε μην μπλέκετε την διαχειριστική ομάδα στις αντιπαραθέσεις σας.
Οι διαχειριστές στο παιχνίδι είναι απλοί παίκτες και δεν έχουν καμία διάθεση να χρησιμοποιήσουν την ιδιότητά τους αυτή για τα "παιχνιδίσματα" κάποιων.

Θα σας παρακαλούσαμε να μην ανεβάσετε ψηλότερα τους τόνους.
 

DeletedUser5116

Guest
Παρακαλούμε μην μπλέκετε την διαχειριστική ομάδα στις αντιπαραθέσεις σας.
Οι διαχειριστές στο παιχνίδι είναι απλοί παίκτες και δεν έχουν καμία διάθεση να χρησιμοποιήσουν την ιδιότητά τους αυτή για τα "παιχνιδίσματα" κάποιων.

Θα σας παρακαλούσαμε να μην ανεβάσετε ψηλότερα τους τόνους.


El Telehi Αυτο σε πειραξε εσενα? Αφου αυτο ισχυει δεν λεω κατι κακο...στην πολη οπου βρισκεσαι ειστε ολοι οι διαχειριστες...Διαφωνεις σε κατι?
 

DeletedUser482

Guest
Η διατύπωσή σας αφήνει σοβαρά υπονοούμενα για την διαχειριστική ομάδα.
Διαβάστε προσεκτικά τι γράψατε και θα καταλάβετε που είναι η ένστασή μου.
Διαβάστε επίσης προσεκτικά σε ποιο σημείο αναφέρομαι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5116

Guest
Καλησπερα

Το τι γραφω ξερω πολυ καλα.... Τον λογο να αναφερεις μονο το ονομα μου δεν καταλαβα...

Αναφερθηκαν σε μηνημα του sasbarawolous τα ονοματα μας και μας κατηγορει και αντι να κανετε κατι ...την λες σε μενα? Τι δεν πειραζετε ατομα τις συμμαχιας σας?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ειμαι περιεργος να δω ποτε θα σοβαρευτειτε
να παιξουμε καμια καλη μαχη , κριμα ειναι νομιζω να σπαταλαμε ολη μας τη διαθεση με το πως θα τη πει ο ενας στον αλλον ενω υπαρχουν παρα πολλοι παιχτες οπως εγω , που περιμενουνε να δουμε σωστες μαχες στον αριζονα επιτελους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser482

Guest
Το τι γραφω ξερω πολυ καλα.... Τον λογο να αναφερεις μονο το ονομα μου δεν καταλαβα...

Οτι ειπα ισχυει και εχω βασιμες αποδειξεις για ΟΛΑ

Γιατί ΜΟΝΟΝ εσείς αναφέρατε "και αυτο θα στο επιβεβαιωσουν οι συμμαχοι σου στην συμμαχια που ειναι ολοι οι διαχηριστες."
Και σας απάντησα...
Αν έχετε όπως αναφέρετε "βασιμες αποδειξεις για ΟΛΑ" καλό θα ήταν άμεσα να τις παρουσιάσετε μέσω του κέντρου υποστήριξης στον CoMa.

Αν δεν το πράξετε, θα έχετε τοποθετήσει εαυτόν στην θέση του συκοφάντη.

Το ότι αλλάξατε το μήνυμά σας δεν σημαίνει πως δεν το γράψατε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5064

Guest
Ειμαι περιεργος να δω ποτε θα σοβαρευτειτε
να παιξουμε καμια καλη μαχη , κριμα ειναι νομιζω να σπαταλαμε ολη μας τη διαθεση με το πως θα τη πει ο ενας στον αλλον ενω υπαρχουν παρα πολλοι παιχτες οπως εγω , που περιμενουνε να δουμε σωστες μαχες στον αριζονα επιτελους

Όταν σταματήσεις να παίζεις στον Arizona εσύ ίσως να αρχίσουμε να έχουμε καλές μάχες
 

DeletedUser5116

Guest
El Telehi πλακα μου κανεις?

Με εμενα θα τα βαλετε παλι? Ειπα κατι κακο? Την αληθεια ειπα πτι ειστε σε μια συμμαχια, ετσι δεν ειναι?

Απο την αλλη αντι να την πειτε σε αλους που μας κατηγορουν για ρουφιανους και τετοια, καθεστε και την λετε σε μενα?
 

DeletedUser482

Guest
Αυτό που δεν μπορείτε να καταλάβετε είναι πάρα πολύ απλό!
Οι διαχειριστές στο παιχνίδι είναι απλοί παίκτες.
Δεν δίνουν ΚΑΜΙΑ πληροφορία σε ΚΑΝΕΝΑΝ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο.

Σαφώς και δεν έχουμε καμία διάθεση να τα βάλουμε με κανέναν.

Αλλά μόνον εσείς με τα γραφόμενά σας αφήνετε την υποψία πως οι διαχειριστική ομάδα επεμβαίνει στο παιχνίδι.

Τις όποιες διαφορές σας μπορείτε να τις λύσετε με κόσμιο τρόπο μεταξύ σας.
Αν δεν παραβιάζονται οι κανόνες του φόρουμ, δεν έχουμε λόγο να επέμβουμε.

Αν πάλι νιώθετε προσβεβλημένος μπορείτε να κάνετε αίτημα στην υποστήριξη.
 

DeletedUser

Guest
Όταν σταματήσεις να παίζεις στον Arizona εσύ ίσως να αρχίσουμε να έχουμε καλές μάχες

ναι ειδα και οταν μαζευονται 140 απο τη μια και 120 απο την αλλη τι ωραιες μαχες γινονται 140 νεκροι απο την μια και 15 απο την ομγ , ημαρτον ,αν θελετε καλες μαχες χωριστειτε ποιο δικαια αλλιως δε γινετε τιποτα , δε το καταλαβαινετε ?

Και μη τα ριχνεις σε μενα , αφου δεν υπαρχει περιπτωση να κερδισει κανεις την ομγ τοτε ποιος ο λογος να γινονται σωστες μαχες ?

εγω βλεπω οτι δε γινετε τιποτα σωστο και κανω τα δικα μου , αν ηταν ολα καλα οπως σε αλλους κοσμους πιστεψε με θα ημουνα κυριος , αλλα τι να κανουμε , ο αριζονα ειναι οτι πρεπει για χαβαλε , ειναι ο αγαπημενος μου κοσμος , πουθενα αλλου δεν εχω γελασει τοσο πολυ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5116

Guest
Αυτό που δεν μπορείτε να καταλάβετε είναι πάρα πολύ απλό!
Οι διαχειριστές στο παιχνίδι είναι απλοί παίκτες.
Δεν δίνουν ΚΑΜΙΑ πληροφορία σε ΚΑΝΕΝΑΝ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο.

Σαφώς και δεν έχουμε καμία διάθεση να τα βάλουμε με κανέναν.

Αλλά μόνον εσείς με τα γραφόμενά σας αφήνετε την υποψία πως οι διαχειριστική ομάδα επεμβαίνει στο παιχνίδι.

Τις όποιες διαφορές σας μπορείτε να τις λύσετε με κόσμιο τρόπο μεταξύ σας.
Αν δεν παραβιάζονται οι κανόνες του φόρουμ, δεν έχουμε λόγο να επέμβουμε.

Αν πάλι νιώθετε προσβεβλημένος μπορείτε να κάνετε αίτημα στην υποστήριξη.

Κοιτας αυτο, ενω θα επρεπε να κανεις αυτο που πρεπει, δηλαδη να αφαιραισεις τα λεγομενα του sasbarawolous(την δουλεια σου!)
Ο sasbarawolous εστειλε ενα μηνυμα και αφηνετε να γραφουν τα ονοματα μας αυτο δεν επιτρεπετε και ουτε edit δεν ειδα...συμφωνα με τον κανονα...να μην σας τα λεω εγω την δουλεια σας,δεν ειναι ωραιο.... (κανονας του forym)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή