Ψάχνω πόλη!!!

  • Δημιουργός θέματος avrianos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
καλησπέρα!!!

ψάχνω μια πόλη για τον κόσμο 2!!!! είμαι 37 επίπεδο κ θέση 15 στην ηγεσία!!! εχω ανοίξει πολλές σημαντικές δουλειές στον κ2 και προσπαθώ να
φτίαξω όσο πιο καλά μπορώ τον χαραχτήρα μου.έχω 7 καμπάνες πλοίου και φυσικά κάνω οδήγηση ποταμόπλοιου!!!! θα προσφέρω καμπάνες στα οχυρά της πόλης!!! όμως χρειάζεται κ η πόλη αυτή να είναι καλή. παρακαλώ οι πόλεις που θα στέλνουνε προσκλήσεις να είναι μέσα στις 100 καλύτερες του κόσμου 2. αν δεν είναι μια πόλη μέσα στις εκατό θα αρνούμε την πρόσκληση.

edit: εκεί με λένε ishmerinos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μπα ζηλεψαμε τον μπαφαλο ζηλιαααααααααρη!
 

DeletedUser

Guest
σπαμ με σπαμ εχει διαφορα φιλαρακι το οτι εκανε κατι ενας επειδη βαριοταν κ εβρισκε θεματα για να περασει η ωρα του δεν σημαινει οτι το εκανε οπως κατηγορησαν κ εμενα μερικα ηλιθια νουμπακια πχ o crazy για ποστ hunting η κατι παρομοιο...........
 

DeletedUser

Guest
σπαμ με σπαμ εχει διαφορα φιλαρακι το οτι εκανε κατι ενας επειδη βαριοταν κ εβρισκε θεματα για να περασει η ωρα του δεν σημαινει οτι το εκανε οπως κατηγορησαν κ εμενα μερικα ηλιθια νουμπακια πχ o crazy για ποστ hunting η κατι παρομοιο...........

δεν άνοιξα θέμα για ποστ. αν παρατηρούσες και λίγο θα το είχες καταλάβει. απλά
ψάχνω πόλη. επίσης πολλές πόλεις θα με ήθελαν γιατί μπορώ να τους δώσω καμπάνες για τα οχυρά τους................
 

DeletedUser

Guest
αι ρε ψοφα που θα μου πεις κ τι εκανες πας να δικαιολογηθεις κ απο πανω
 

DeletedUser

Guest
καλησπέρα!!!

ψάχνω μια πόλη για τον κόσμο 2!!!! είμαι 37 επίπεδο κ θέση 15 στην ηγεσία!!! εχω ανοίξει πολλές σημαντικές δουλειές στον κ2 και προσπαθώ να
φτίαξω όσο πιο καλά μπορώ τον χαραχτήρα μου.έχω 7 καμπάνες πλοίου και φυσικά κάνω οδήγηση ποταμόπλοιου!!!! θα προσφέρω καμπάνες στα οχυρά της πόλης!!! όμως χρειάζεται κ η πόλη αυτή να είναι καλή. παρακαλώ οι πόλεις που θα στέλνουνε προσκλήσεις να είναι μέσα στις 100 καλύτερες του κόσμου 2. αν δεν είναι μια πόλη μέσα στις εκατό θα αρνούμε την πρόσκληση.

edit: εκεί με λένε ishmerinos

N00baki μονο ψαχνει...
Παντως πρεπει να εισαι πολυ απελπισμενος ή πας να κανεις διαφημιση το σπαμ σου...

δεν άνοιξα θέμα για ποστ. αν παρατηρούσες και λίγο θα το είχες καταλάβει. απλά
ψάχνω πόλη. επίσης πολλές πόλεις θα με ήθελαν γιατί μπορώ να τους δώσω καμπάνες για τα οχυρά τους................

Μετα την απουσια του μεθαυριανου απο πολεις υπαρχει ελλειψη στις καμπανες.Τα οχυρα μενουν αχτιστα και οι πολιτες αλληλοσκοτωνονται για 1 καμπανα.Τρεξτε να σωθειτε,ο προπερσης εβγαλε καμπανες and something is running to Agyptian...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
άμμα ψάχνεις για πόλη έλα σε ccp-rawhide ειναι πολή καλλή πόλη
 

DeletedUser

Guest
τι διπλα καταλαθος:d
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή