Χρυσό γεράκι

  • Δημιουργός θέματος VAN DER SAR
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ποιο απο ολα ? για το φακελο ? πιθανον καποια αποστολη ...ειναι κ 83 επιπεδο ο τυπος
 

DeletedUser

Guest
λογικα ειναι αντικειμενο που περνεις απο μια αποστολη.αλλα ο τυπος δεν παιζετε.83 επιπεδο?ελεος!
 

DeletedUser

Guest
παντως οτι και να ειναι λογικα εμεις θα αργησουμε να το αποκτησουμε.
 

DeletedUser

Guest
http://gr.weststats.com/Questgroup/?group=30

φιλε πηγενε κατω κατω, στο τελος καπου θα δεις το γραμμα.και την αποστολη απο την οποια το περνεις.αλλα η πλακα ειναι οτι στο ζηταει σε μια αποστολη και μετα σου το δινει.και δεν βλεπω να το περνουμε σε καμια δουλεια το γραμμα.
 

DeletedUser

Guest
Οχι στις ανοιγει μαζι μαλλον τις αποστολες δλδ σου ανοιγει και την αλλη που στο δεινει.Βασικα μια απο τις 2 οποια επιλεξεις!!Αλλα εμενα στο χρυσο γερακι (μια αποστολη του Waupe) ετσι μου το ειχε κανει;)
 

DeletedUser

Guest
απο αποστολη ειναι
καλα μην πορονεσαι

στον γερμανικο ειναι 3 99ρηδες και ενας 98ρης
 

DeletedUser

Guest
σε λιγο καιρο 8α το παρο και εγο αθτο το γραμα στον γερμανικο κοσμο ιπολογιζο σε μια βδομαδα
 

DeletedUser

Guest
μια απορία έχω!
τι χρειάζεται να κάνω για να βρώ αυτό το χρυσό γεράκι?
ευχαριστώ
 

DeletedUser

Guest
πήγαινε στο μπάρμαν και στην μάγια (δε θυμάμαι πού πρώτα), κοιταξε τις αποστολες που εχουν το ίδιο τίτλο με την αποστολή αυτή και κάνε ότι σου λένε. Σε μια φάση η μάγια θα σου ζητήσει μια μπλέ μπαντάνα και 170$ για το γεράκι, θα το πάρεις και θα το δώσεις στο Waupee.
 

DeletedUser

Guest
και αυτή την μπαντάνα την μπλε..
που την βρίσκουμε??? :mad:
 

DeletedUser

Guest
η αν είσαι τυχερός σε κανένα ποτάμι (εγώ εκεί τη βρήκα):D:D:D:rolleyes:
 

DeletedUser3409

Guest
την βρίσκεις σε μαγαζί, αν δεν υπάρχει στην δική σας πόλη ψάξε στις τριγύρω!:rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή