Χρυσο σπαθι !!!

  • Δημιουργός θέματος soldier of fortune
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Παιδια γεια σας, πηρα την αποφαση να γραψω στο φορουμ γιατι εχω αγανακτησει με το χρυσο σπαθι, ειδα 3 παρομοια ποστ που ειχατε αλλα δε με βοηθησαν και τα κλειδωσατε. Ειμαι 72 λβ στον Νταλας και εκανα κανονικα την αποστολη με το λιβαδι στο δασος πηρα το βρωμικο μεταλλικο αντικειμενο και ηρθε η ωρα του τσαρλατανου, ενω το εχω πανω μου το αντικειμενο, εχω κανει απειρες ωρες τσαρλατανο, οχι 15 δευτερολεπτα, ωρες, εχω φτασει σε σημειο να εχω καμια 100αρια ελιξηρια, αλλα δε λεει να καθαρισει, δε μπορω να κατλαβω, τι φαση... Αμα μπορει καποιος να με διαφωτισει τι και πως θα ημουν ευγνωμων! Σας ευχαριστω :sad
 

DeletedUser6531

Guest
Γεια σου φιλε,

Ειχα και γω πρόβλημα καποτε να βρω το χρυσο σπαθί και ειχα κολλησει στο ιδιο σημειο με σενα, στον τσαρλατανο.

Αυτο που πρόσεξα στην πορεία ειναι οτι είχα ανοιχτή και την αποστολή http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_52 , η οποια ζηταει και αυτη να κανεις την δουλεια "τσαρλατανος" σε καποιο σημείο.

Αν την έχεις και συ ανοιχτή την συγκεκριμένη αποστολή ή οποιαδήποτε άλλη που ζηταει να κανεις την συγκεκριμενη δουλεια, τοτε κοιτα να ολοκληρωσεις πρώτα αυτην και μετα να ψαξεις για το χρυσό σπαθί. Θα δεις οτι μετα θα το βρεις στα πρωτα 15 δευτερόλεπτα.

Ελπιζω να βοηθησα!
 

DeletedUser

Guest
Αν παίζεις dallas ένα ψιθύρισμα jimakos13 και θα σου πω τι πρέπει να κάνεις. Αυτό που κατά πάσα πιθανότητα κάνεις λάθος είναι οι πόντοι υγείας που έχεις στην συγκεκριμένη εργασία.
 

DeletedUser

Guest
παιδια ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση σας , τελικα εφταιγε μαλλον το οτι ειχα ανοιχτη μια μυστικη αποστολη, με το βραχιολι με δοντια του ινδιανου. Σας ευχαριστω πολυ και παλι, μπορει να κλειδωθει το θεμα. :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή