Χρονια πολλα!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2677
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser735

Guest
Καλημερα σε ολους!!!

Καλα χριστουγεννα και χρονια πολλα!!!
Υγεια και ευτυχια σε εσας και τις οικογενειες σας!

Ελπιζω να μην σας ξυπνανε και εσας απο τις 10.30 :blk
 

melenmaria

Μέλος
Εμενα απο τις 9 για να βρω μπαταριες για ΟΟΟΟΛΑ αυτα τα παιχνιδια. Παρακαλω οσοι εχετε σκοπο να κανετε δωρο σε παιδακι παιχνιδι με μπαταριες παρτε και τις μπαταριες που χρειαζεται ή ενημερωστε απο την προηγουμενη που ειναι ανοιχτα τα μαγαζια να μην τρεχω στο λιμανι αγια μερα που ειναι βριζοντάς σας...

Να περασουμε ολοι πολυ πολυ καλα και οτι ευχομαστε μην το ξεχναμε μολις τελειωσουν οι γιορτες αλλα να παλευουμε γι αυτο! Χρονια πολλα σε ολους!

 

Charlie prince

Νέο Μέλος
χρονια πολλα και απο μενα σε ολους!!! να περασετε ομορφα αυτες τις γιορτες και να απολαυσετε αυτες τις ημερες αγαπης!!!

υ.γ: και προσοχη στους δρομους παιδια, μην ξεχνατε οτι ποτο και τιμονι δεν πανε μαζι!!! ας αποφυγουμε τα ατυχηματα τετοιες μερες!!!

να ειστε ολοι καλαααα!!!!!
 

DeletedUser

Guest
χρονια πολλα κ καλα σαν τα ψηλα βουναααα

ΥΣ παμε βολτα?
7305-KARAVI.gif
 

cord

Ex-The West Team
₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
34qrytk.jpg

₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser1509

Guest
χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα σε ολους με υγεια και χαρα!!
 

DeletedUser

Guest
★* "★  ★"★ *  ★ * ⋰˚*⋰˚☆ ★ * ⋰˚☆★  ★  * "★ "★ ★*
★*  ⋰˚☆* ★  * ★ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !⋰˚☆* ⋰˚☆★★* "★  ★"★  ★ * ⋰˚* ⋰˚☆  ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ !  * ⋰˚☆ ★* "★ "★ ★   * ★* ⋰˚☆"★  !"★* * ⋰˚☆  * ★ * ⋰˚☆*★ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2011 !⋰˚☆ * ★⋰˚☆* ★⋰˚☆ * ★* ⋰˚☆★*  "★   ⋰˚☆ *★ ⋰˚☆ ★ *... ★* ⋰˚☆  * ★ * ⋰˚☆* ★ * ★⋰˚☆* ⋰˚☆★
 

DeletedUser3409

Guest
Χρόνια πολλά και από εμένα και προπάντων υγίεια και χαρούμενη διάθεση
Merry20Christmas1_001.gif

ρε τσίπη LSD (last summer day από εκεί δεν βγαίνει:p) ζητάς σε όλα τα φόρουμ κάλαντα... αλλά δεν αχνοφαίνεται από την τσέπη σου κανα δεκαευράκι... για αυτό πάρε αυτά τα κάλαντα... :p έχω την εντύπωση ότι αχνοφαίνεται το 10ράκι!!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!
 

DeletedUser735

Guest
χρονια πολλα και απο μενα σε ολους!!! να περασετε ομορφα αυτες τις γιορτες και να απολαυσετε αυτες τις ημερες αγαπης!!!

υ.γ: και προσοχη στους δρομους παιδια, μην ξεχνατε οτι ποτο και τιμονι δεν πανε μαζι!!! ας αποφυγουμε τα ατυχηματα τετοιες μερες!!!

να ειστε ολοι καλαααα!!!!!

πολλα ειπες...εχουμε χορο σημερα :p
 

DeletedUser

Guest
Χρόνια πολλά και από εμένα και προπάντων υγίεια και χαρούμενη διάθεση
Merry20Christmas1_001.gif

ρε τσίπη LSD (last summer day από εκεί δεν βγαίνει:p) ζητάς σε όλα τα φόρουμ κάλαντα... αλλά δεν αχνοφαίνεται από την τσέπη σου κανα δεκαευράκι... για αυτό πάρε αυτά τα κάλαντα... :p έχω την εντύπωση ότι αχνοφαίνεται το 10ράκι!!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

αχαχαχαχα!! οριστε! παρ τα! τα κερδισες με την αξια σου! αλλα εχω μονο δολαρια πανω μου..ελα παρ τα..10$ :D
χρονια πολλα και παλι
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΠΛΙΖΩ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΑ !
 

DeletedUser3473

Guest
χρονια πολλα!!!
καλες γιορτες να χουμε :))
 

DeletedUser

Guest
καλά χριστουγεννα σε όλους σας να είστε πάντα γεροι-γερές εσείς και οι οικογενειες σας..καλά να περάσετε :wk
 

DeletedUser

Guest
Καλά Χριστούγεννα, χρόνια πολλά και του χρόνου με υγεία και χαρά!
 

DeletedUser

Guest
καλα Χριστουγεννα και παλι


βαριεμαι:lf:sad:wk:eek:m

You have included 5 images in your message. You are limited to using 4 images so please go back and correct the problem and then continue again.

Images include use of smilies, the BB code
 
Κορυφή