Χαρτης

  • Δημιουργός θέματος dbfromhell
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
παιδια πιστευω πως εχει γινει λαθος ο γενικος χαρτης του κοσμου.τα x και y ειναι απαραιτητα.ειδικα με την πολη φαντασμα(ο γραφιστας πρεπει να απολυθει!)καθως μεχρι να βρω την μεγαλη γκρι κουκιδα αναμεσα στις αλλες μικρες γκρι κουκιδες εφαγα κανα 10λεπτο!
 

DeletedUser

Guest
παιδια πιστευω πως εχει γινει λαθος ο γενικος χαρτης του κοσμου.τα x και y ειναι απαραιτητα.ειδικα με την πολη φαντασμα(ο γραφιστας πρεπει να απολυθει!)καθως μεχρι να βρω την μεγαλη γκρι κουκιδα αναμεσα στις αλλες μικρες γκρι κουκιδες εφαγα κανα 10λεπτο!


giati na psakseis thn gkri koukida k den pas se mia kokkinh pou exei 3enodoxeio wste na koimi8eis??? (ta idia 8a plhrwseis!!!)

patra city exei kalo evaero kai evhlio 3enodoxeio mpwreis na pas eki !!!!!!
 

DeletedUser

Guest
giati na psakseis thn gkri koukida k den pas se mia kokkinh pou exei 3enodoxeio wste na koimi8eis??? (ta idia 8a plhrwseis!!!)

patra city exei kalo evaero kai evhlio 3enodoxeio mpwreis na pas eki !!!!!!


Τα εσοδα τα περνεται εσεις απο το ξενοδοχειο στην ΠΑΤΡΑ ΣΙΤΙ?Κακο promotion κανεις του ξενοδοχειου σας!

Τελος παντων.Σου μιλαω για αρχες ακομα που δεν υπηρχε πολη παρα μονο οι πολης φαντασματα.Μου μεχρι να βρω αυτην την γκρι κουκιδα εκανα rip και μετα ζουμ!ελεος!Θα ηταν μεγαλητερη διευκοληνση παντως να υπηρχε σημειο αναφορας στον χαρτι πχ οπως στισ ΦΜ 420|512.

-----------------------------------------------------------------------


Επισιμο Poll απο νετ.

Do you think The West premium is too expensive?
77.1% Yes
8.56% No
14.34% Wouldn't buy it anyway
 

DeletedUser

Guest
Τα εσοδα τα περνεται εσεις απο το ξενοδοχειο στην ΠΑΤΡΑ ΣΙΤΙ?Κακο promotion κανεις του ξενοδοχειου σας!

Τελος παντων.Σου μιλαω για αρχες ακομα που δεν υπηρχε πολη παρα μονο οι πολης φαντασματα.Μου μεχρι να βρω αυτην την γκρι κουκιδα εκανα rip και μετα ζουμ!ελεος!Θα ηταν μεγαλητερη διευκοληνση παντως να υπηρχε σημειο αναφορας στον χαρτι πχ οπως στισ ΦΜ 420|512.

-----------------------------------------------------------------------


Επισιμο Poll απο νετ.

Do you think The West premium is too expensive?
77.1% Yes
8.56% No
14.34% Wouldn't buy it anyway


den kanw kanena promotion gia to 3enodoxeio aplos to gkri xwrio mono ayto prosferei opote an to 3eftei kala enas paixths anti na kanei 3 wres na paei sto gkri xwrio einai protimotero na paei se kontinh polh pou exei hotel!!!!!!

epishs exeis la8os plhrofories ta lefta sto hotel aplos ta plhroneis kai lypoun apo sena...den pane se kanena tameio!!!!!!
tespa an den se boi8aei h apopsh mou sygnwmh kiolas pou thn egrapsa!!!!!
 

DeletedUser

Guest
den kanw kanena promotion gia to 3enodoxeio aplos to gkri xwrio mono ayto prosferei opote an to 3eftei kala enas paixths anti na kanei 3 wres na paei sto gkri xwrio einai protimotero na paei se kontinh polh pou exei hotel!!!!!!

Epishs exeis la8os plhrofories ta lefta sto hotel aplos ta plhroneis kai lypoun apo sena...den pane se kanena tameio!!!!!!
Tespa an den se boi8aei h apopsh mou sygnwmh kiolas pou thn egrapsa!!!!!

οταν υπηρχε το γκρι χωριο εσυ δεν ηξερες καν πως θα οναμαστει η πολη σου ακομα!μιλαω για αρχες που ακομα δεν ειχαν φτιαξει καμια πολη στο σερβερ.

πληροφοριες δεν ειχα καθως ειμαι ενας αρχινουμπας εδω που ψαχνεται ακομα και θα ψαχνεται για καιρο ακομα απ οτι φενεται.

δεν με βοηθησε καθολου η απωψη σου γιατι δεν την εξεφρασες!ρωτησα για συντεταγμενες του χαρτη και γιατι η κουκιδα ειναι γκρι αναμεσα σε αλλα γκρι πιξελς.
 

DeletedUser

Guest
epishs exeis la8os plhrofories ta lefta sto hotel aplos ta plhroneis kai lypoun apo sena...den pane se kanena tameio!!!!!!


εισαι σίγουρος για αυτό που λες MADJOHN????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οταν υπηρχε το γκρι χωριο εσυ δεν ηξερες καν πως θα οναμαστει η πολη σου ακομα!μιλαω για αρχες που ακομα δεν ειχαν φτιαξει καμια πολη στο σερβερ.

πληροφοριες δεν ειχα καθως ειμαι ενας αρχινουμπας εδω που ψαχνεται ακομα και θα ψαχνεται για καιρο ακομα απ οτι φενεται.

δεν με βοηθησε καθολου η απωψη σου γιατι δεν την εξεφρασες!ρωτησα για συντεταγμενες του χαρτη και γιατι η κουκιδα ειναι γκρι αναμεσα σε αλλα γκρι πιξελς.


den exw katalavei akoma to eironiko sou yfos alla otan kaneis ena post sto foroum kai kapios grafei apanthsh shmenei oti ekfrazei apopsh alios einai off topic ... den einai kako na min 3erei kapios k na rwtaei! einai omws kako otan kapios alos apantaei na ton eirwneyese!!!!!!!!!

sou eyxomai kalo bradi isos se boi8isei kai to prwi 3ypnhseis pio hremos!!!!!
 

DeletedUser

Guest
den exw katalavei akoma to eironiko sou yfos alla otan kaneis ena post sto foroum kai kapios grafei apanthsh shmenei oti ekfrazei apopsh alios einai off topic ... Den einai kako na min 3erei kapios k na rwtaei! Einai omws kako otan kapios alos apantaei na ton eirwneyese!!!!!!!!!

Sou eyxomai kalo bradi isos se boi8isei kai to prwi 3ypnhseis pio hremos!!!!!

φιλε μου μαλλον δουλευες ολη μερα με τον χαρακτηρα σου μαζι και εχασες ενεργεια....πηγαινε για υπνο να αναπληρωσεις...και για πρωτη αποστολη αυριο το πρωι ξαναδιαβασε το θεμα απο την αρχη...
 

DeletedUser280

Guest
τι παθατε ρε μαλακες; για χαλαρωστε λιγο σαν 10χρονα κανετε αν ειναι δυνατον.
 

DeletedUser280

Guest
τι παθατε ρε μαλακες; για χαλαρωστε λιγο σαν 10χρονα κανετε αν ειναι δυνατον.

oxi oti exo kana problima alla gia na exeis to kefali sou
alla3e to mnm sou;)

Εχεις δικιο με συγχωρεις.

Τι παθατε μαλακες; χαλαρωστε λιγο σαν 10χρονα κανετε αν ειναι δυνατον.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
blondy -> LOL

MADJOHN -> Εγώ μαζί σου (και ας μου τα έχεις σούρει όσο δεν πάει στο παρελθον)
 

DeletedUser

Guest
O dbfromhell έχει δίκιο με τις συντεταγμένες, έλεος πια, θα βοηθούσαν πάρα πολύ όλους μας
 

DeletedUser

Guest
Δεν είναι απαραίτητες καθώς μπορείς να εντοπίσεις τα πάντα στον χάρτη με ένα κουμπί που έχει δίπλα σε κάθε παίκτη ή πόλη :cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
οντως χωρις συντεταγμενες και ηπειρους δεν ξερεις που βρισκεσε. αρχηγε για κοιτα το
 

DeletedUser8

Guest
ipirous exei aplos den exoun ari8mous
sintetaxmenes dn xriazete
ka8os i pektes metakiniounte sinexos
kai ka8e ''fili'' se anti8esi me tis filetikes perilambani 1poli
 

DeletedUser280

Guest
και εγω ψηφιζω οτι ισα ισα επειδη υπαρχουν μετακινησεις στο χαρτη καλο θα ηταν να υπηρχαν συντεταγμενες. η να υπηρχαν ονοματα στις περιοχες.
 
Κορυφή