Χαρακτηρας

  • Δημιουργός θέματος kostantinoss83
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
θα ηθελα να ρωτησω γιατι δεν ειναι καλο ως προς τα στατιστικα να κανεις αποστολες. υπαρχει καποιος αλλος τροπος για να ανεβαζεις τα στατιστικα σου χωρις ποντους εμπειριας ;

με εκτιμηση,
κωνσταντινος
 

DeletedUser

Guest
οχι.καθε φορα που ανβαινεις επιπεδο παιρνεις 3 ποντους ικανοτητες και 1 ιδιοτητες
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα γιατι λενε καποιοι οτι με τις αποστολες καταστρεφεις τον χαρακτηρα;
 

DeletedUser

Guest
εγω διαφονω σ' αυτο! μπορει να εννουν οτι ακολουθοντας τις αποστολες δεν μπορεις να εισε και καλος μονομαχος και αυτο ειναι το σωστο. δεν γινετε και απο τα 2 .
 

DeletedUser293

Guest
αυτό λέγεται διότι συνήθεις τακτική είναι ο μονομάχος και ο στρατιώτης να ανεβάζει μόνο τις ικανότητες που του χρησιμεύουν στις μονομαχίες, ο εργάτης για να χτίζει κι ο τυχοδιώκτης για να βγάζει λεφτά.

ο καθένας φυσικά μπορεί να κάνει ότι θέλει με τον χαρακτήρα του, όπως το να κάνει μία μίξη να είναι δηλαδή τυχοδιώκτης με αρκετά καλές ικανότητες μονομαχίες κλπ. όμως αν βάζεις τις ικανότητες σου σύμφωνα μόνο με αυτά που σου ζητάνε οι αποστολές το μόνο που θα κάνεις θα είναι να μοιράσεις τις ικανότητες σου και να μην είσαι καλός πουθενά.

γι' αυτο προτείνεται να μην βάζεις τις ικανότητες σου βάση των αποστολών, έτσι κι αλλιώς αυτά που ζητάει η αποστολή θα τα βρεις στο μέλλον με την βοήθεια ρούχων...
 

DeletedUser

Guest
σωστα τα λεει ο Darkhatman.αν πας να βγαλεις ισορροπημενο χαρακτηρα δεν θα εχεις καλα ξεμπερδεματα...στο τελος ολο στον σαμανο θα τρεχεις για διορθωσεις!

βεβαια ο τυχοδιωκτης θελει να μοιρασεις λιγο τα skills σου.αλλα οχι σε υπερβολικο βαθμο γιατι θα κανεις τον χαρακτηρα αχταρμα...
 

DeletedUser

Guest
Sostos o Darkhatman Ειμαι στρατιωτης και εκανα την βλακεια να κυνηγαω αποστολες... τωρα εχω βαλει ποντους που ειναι αχρηστοι σε στρατιωτη και πρεπει να τους βγαλω, κατι που θα παρει και χρονο και χρημα που θα μπορουσα να χρησιμοποιησω αλλου...
 

DeletedUser

Guest
παιδια δεν χρειαζετε να λεμε συνεχεια οτι το παιχνιδι ειναι rpg και ο καθενας βαζει οτι θελει στον χαρακτηρα του.επισης πιστευω οτι οι περισσοτεροι παλιοι παιχτες ειχαν κανει το λαθος να ακολουθουν αποστολες και καποιος βρηκε οτι να τα βαζεις στην κατασκευη,ικανοτητες για μονομαχια,εμποριο κ.λ.π. ειναι ποιο καλο απο τις αποστολες αρα ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει.εσυ φιλε μου μπορεις να βρεις δικο σου τροπο στησυματος να αρχισεις π.χ. με παγιδες μετα κατι αλλο μετα παλι μπορεις να το αλλαξεις κ.λ.π.αυτα.:rolleyes::rolleyes:
 
Κορυφή