Χαρακτήρες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2863
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2863

Guest
παιδιά δεν θα ήταν καλό να βάζανε παραπάνω χαρακτήρες όχι μόνο τυχοδιώκτες,μονομάχους,στρατιώτες και εργάτες!
σκεφτείτε το και απαντήστε!;)
 

DeletedUser

Guest
συμφωνω με τον απο πανω μου....
icon13.gif

ποιος ο λογος??
δλδ θελεις να εχει μουσικο?? επιστημονα???
στην αγρια δυση ειμαστε..αν το θυμαστε:cool::)
 

DeletedUser

Guest
εμπορος-αρχιτεκτονάς-σεριφης-τζογαδορος

μπα,πιστευω οι 32(αγορια-κοριτσια) φτανουν :d
 

DeletedUser

Guest
το δυσκολο δεν ειναι να βρεις ονοματα και εικονες για νεους χαρακτηρες,αλλα τα μπονους που θα εχουν,και εκτος απο τα μπονους,να ειναι και υπαρχει ισορροπια με τους υπολοιπους παιχτες και τα μπονους τους.
 

DeletedUser

Guest
βαλανε καινουργιους χαρακτηρες ..

τζεντλεμαν , χορευτρια , μεξικανο , προσκυνητη - τρια , τσαρλατανο , αγροτη

κ μπορει να γινει ο καθενας οτι θελει .. ;)
 

DeletedUser

Guest
βαλανε καινουργιους χαρακτηρες ..

τζεντλεμαν , χορευτρια , μεξικανο , προσκυνητη - τρια , τσαρλατανο , αγροτη

κ μπορει να γινει ο καθενας οτι θελει .. ;)

βασικα ο φιλος μας δεν εννοει τα σετακια.απλως θα ηθελα να δει νεες εικονες και καινουργιους χαρακτηρες επειδη οι αυτοι που υπαρχουν τωρα μετα απο τους 2-3 μηνες απιχνιδιου καταντανε βαρετοι... :d
 

DeletedUser2863

Guest
δεν είπα οτι καταντάνε βαρετοι απλώς έλεγα οτι να έβαζαν και άλους χαρακτηρες αν θελετε κλιδώστε το!
 

DeletedUser

Guest
εγώ προτείνω να διαγραφεί η κατηγορία μονομάχος μιας και τα Bonus της είναι χάλια και να μπει μια κατηγορία σχετική με τα οχυρά..
και τα μπονους της κατηγορίας να είναι πχ όταν λαμβάνεις μερος σε μάχη οχυρού η αντοχή και το κρύψιμο να αυξάνεται κατα 10%, να μένει με 1 π.υ όταν θα λιποθυμούσε (για να αντέχει ακόμα ένα γυρο)κλπ..
 

DeletedUser2905

Guest
me no likey-likey
εγω νμζ πως ειναι μια χαρα αυτοι που εχουμε:eek::rolleyes::D;)
 

DeletedUser

Guest
και αυτοι που τωρα ειναι μονομαχοι???οι αποστολες τους????δεν νομιζω να τα αλλαξουν ολα τωρα
 

DeletedUser

Guest
εγώ προτείνω να διαγραφεί η κατηγορία μονομάχος μιας και τα bonus της είναι χάλια και να μπει μια κατηγορία σχετική με τα οχυρά..
και τα μπονους της κατηγορίας να είναι πχ όταν λαμβάνεις μερος σε μάχη οχυρού η αντοχή και το κρύψιμο να αυξάνεται κατα 10%, να μένει με 1 π.υ όταν θα λιποθυμούσε (για να αντέχει ακόμα ένα γυρο)κλπ..

βασικα τα μπονους του μονομαχου δεν ειναι εντελως αχρηστα,μιας και οι περισσοτερες μονομαχιες σε βοηθανε.απλως η διαφορα δεν φαινεται στην αρχη (οπου ο στρατιωτης εχει πλεονεκτημα με τα οπλα που τα παιρνει πολυ νωριτερα),αλλα στην συνεχεια,τοτε που δλδ και οι μονομαχοι μπορουν να παρουν τα καλυτερα οπλα.

οσο για τον παιχτη οχυρων:
δεν εχουν ολοκληρωθει ακομα οι λειτουργιες των οχυρων,αρα το τοπιο ειναι ακομα θολο για να μιλαμε για χαρακτηρες ειδικευμενους στα οχυρα.
 

DeletedUser2863

Guest
Παιδιά αφου θα τελιώσει δεν θα τελιώσει το the-west?:(
Oταν τελειώσει και θα ξαναξεκινίσιε πριν να ξεκινίσουν να βάζουν καινούριους χαρακτήρες!:cool:
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά αφου θα τελιώσει δεν θα τελιώσει το the-west?:(
Oταν τελειώσει και θα ξαναξεκινίσιε πριν να ξεκινίσουν να βάζουν καινούριους χαρακτήρες!:cool:

???
Οταν λες θα τελειωσει?
Καποια στιγμη θα κλεισει το παιχνιδι,αν περιμενεις μεχρι τοτε,καλυτερα παρε μια αποθηκη εφημεριδες και αρχισε να διαβαζεις να περασει η ωρα.
Αν κλεισει το παιχνιδι,λογικα δεν θα ξανανοιξει,γιατι αν το κλεισουν θα εχουν καποιο λογο και ετσι θα μεινουμε χωρις the west.
 

DeletedUser2737

Guest
εγω πιστευω πως αν ηταν να βαζαμε καινουργιο χαρακτηρα να εμπαινε μια παραλαγη του πρωταρη με μπονους ¨
300%ταχυτητα(και οχι 250 % οπως τωρα)

:)
 

DeletedUser

Guest
Το the west δεν θα μεινει αιωνιος ανοιχτο.Σε 5,10,20 χρονια θα κλεισει.θα ανοιξουν αλλα browser games.Τιποτα δεν κραταει για παντα.

σωστα λεει.σε 20 χρονια θα βγουν πολυ προχοριμενα παιχνιδια που θα ειναι ακομα και 3d.
 
Κορυφή