ΧΑΘΙΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ

  • Δημιουργός θέματος nikos45
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ΤΟ μεσιμερι ανοιξα ενα θεμα στο off topιc με τιτλοσ αλλα games τωρα το ψαχνω και δεν το βρισκω . και αναζιτισι που κανω παλυ τπτ που πιγε ?:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Πρεπει να σβηστηκε γιατι απαγορευεται η αμεση ή εμμεση διαφημιση αλλων games.
 

DeletedUser

Guest
Αυτοματα δεν νομιζω.
Αυτος ειναι ο κανονας:
Διαφημίσεις
Θέματα που δημιουργούνται με σκοπό την διαφήμιση μίας άλλης σελίδας χωρίς την άδεια ενός admin απαγορεύονται.
Η απλή συζήτηση για άλλα παιχνίδια επιτρέπετε όσο δεν γράφονται σύνδεσμοι.

Αν δεν εδωσες συνδεσμο δεν βρισκω λογο γιατι να σβηστηκε.(Αν ειμαι λαθος να με διορθωσει κανενας.)
 

DeletedUser

Guest
Δεν μπορεί να εξαφανίστηκε κάποιος
mod θα το έκανε διαγραφή!!!:D
 

DeletedUser

Guest
παιδια απλεσ αναφορεσ καναμε ουτε links γραψαμε ουτε τπτ


απλα γραφω τι αλα παιχνιδια παιζετε εχτοσ απο το west ? εγω παιζω το c&c red aler 3 και γραφει ενα παιδι και αλο ενα παιχνιδι απο κατο ετσι απλα χωρησ links kai bb cods και Mod να το εκανε για πιο λογο το εκανε ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν μπορούμε να ξέρουμε
ρώτα τους mods με πμ!!!:D

Είμαι σίγουρος ότι θα
πάρεις κάποια απάντηση
για την απορία σου!!!:rolleyes::D
 

DeletedUser

Guest
οι μοντς δεν ξέρουν που παν τα 4 ρε σεις.. λολ

edit: Οταν μάθεις εσυ πεσμας σε ενα μίνα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια απλεσ αναφορεσ καναμε ουτε links γραψαμε ουτε τπτ


απλα γραφω τι αλα παιχνιδια παιζετε εχτοσ απο το west ? εγω παιζω το c&c red aler 3 και γραφει ενα παιδι και αλο ενα παιχνιδι απο κατο ετσι απλα χωρησ links kai bb cods και Mod να το εκανε για πιο λογο το εκανε ?

δηλαδή τη ακριβός δεν καταλαβαίνεις????
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ οποιαδήποτε διαφήμιση και αναφορά σε αλλα game.
Εδω ειναι το φορουμ του the west ειναι τοσο απλο.δεν το επιτρέπει η εταιρία εμεις τη θες να κάνουμε?

το θεμα λήγει εδώ :)
 

DeletedUser

Guest
ΟΧΙ δεν μου εδοσαν . Αν ειναι ετσι τοτε παιδια το forum δεν ειναι καθολου δημοκρατικο. δεν λεω οτι φτενε οι mods αυτοι ου βγαλανε τουσ κανονεσ. Δεν καταλαβενω γιατι να μην μπορουμε να μιλαμε για αλα παιχνιδια απο την στιγμη που δεν κανουμε διαφιμιση .
Αν ειναι ετσι επρεπε να χαθει και το θεμα με την δημοσκοπιση west με φιλετικεσ . Η ενα παιχνιδι που παιζουμε στο forum που διχνει διαφορεσ εικονεσ και λεμε τη παιχνιδι ειναι. το λεω αυτο γιατι αν παει ετσι εμεσα η αμεσα διαφιμιζονται "και καλα" αλα παιχνιδια.
Αν λεω κατι λαθοσ πιτετο κουβεντα κανουμε και δεν θελω να προσβαλω κανεναν
 

DeletedUser

Guest
ΟΧΙ δεν μου εδοσαν . Αν ειναι ετσι τοτε παιδια το forum δεν ειναι καθολου δημοκρατικο. δεν λεω οτι φτενε οι mods αυτοι ου βγαλανε τουσ κανονεσ. Δεν καταλαβενω γιατι να μην μπορουμε να μιλαμε για αλα παιχνιδια απο την στιγμη που δεν κανουμε διαφιμιση .
Αν ειναι ετσι επρεπε να χαθει και το θεμα με την δημοσκοπιση west με φιλετικεσ . Η ενα παιχνιδι που παιζουμε στο forum που διχνει διαφορεσ εικονεσ και λεμε τη παιχνιδι ειναι. το λεω αυτο γιατι αν παει ετσι εμεσα η αμεσα διαφιμιζονται "και καλα" αλα παιχνιδια.
Αν λεω κατι λαθοσ πιτετο κουβεντα κανουμε και δεν θελω να προσβαλω κανεναν

Λάθος κάνεις γιατί οι φυλετικές μάχες είναι τις innogames.Δλδ της ίδιας εταιρίας με το the-west.
 

DeletedUser

Guest
Ας σκεφτουμαι ομως ολοι τον σκοπο αυτου του φορουμ.Σκοπος ειναι η βοηθεια των παιχτων,η δηλωση καποιων αποριων,οι ανακοινωσεις σχετικα με το παιχνιδι.ΔΕΝ ειναι ενα δημοσιο φορουμ με θεμα την διασκεδαση του αναγνωστη.Υπαρχουν χιλιαδες αλλα φορουμ που εχουν αυτο σαν αξονα (την ψυχαγωγια).Εδω ειναι "χωρος" για βοηθεια των παιχτων.Ακομα και το off-topic πιστευω οτι ειναι παραχωρηση για να μην σπαμαρουν οι χρηστες.Δεν χρειαζομαστε τοπικ του στυλ "Τι αλλα παιχνιδια παιζετε?","Πως περνατε τον ελευθερο χρονο σας?" κτλπ κτλπ.
Αυτη η αποψη ειναι εξ' ολοκληρου δικη μου.Τωρα ο καθενας μπορει να πιστευει οτι θελει.
 

DeletedUser

Guest
Λάθος κάνεις γιατί οι φυλετικές μάχες είναι τις innogames.Δλδ της ίδιας εταιρίας με το the-west.

ε και; οι κανόνες το λένε ξεκαθαρά!

Διαφημίσεις
Θέματα που δημιουργούνται με σκοπό την διαφήμιση μίας άλλης σελίδας χωρίς την άδεια ενός admin απαγορεύονται.

δηλαδή μπορώ εγώ να ανοίξω θέμα: Αγοράστε μετοχές της innogames;;;;

Α και θα σας εξηγήσω γιατί το θέμα του nikos45 δεν έπρεπε να κλειδωθεί/σβηστεί

1) Ο κανόνας λέει:
Θέματα που δημιουργούνται με σκοπό την διαφήμιση μίας άλλης σελίδας χωρίς την άδεια ενός admin απαγορεύονται.

Γράφει ξεκάθαρα σελίδας! Δεν γράφει παιχνιδιού ή τίποτε άλλο! Δηλαδή αν γράψω εγώ www.paradeigma.gr είναι παράνομο αλλά αν γράψω για ένα παιχνίδι: "Paradeigma" δεν είναι

2)Η απλή συζήτηση για άλλα παιχνίδια επιτρέπετε όσο δεν γράφονται σύνδεσμοι.


Ο κανόνας το λέει ξεκάθαρα. Δεν γράφονται σύνδεσμοι= μιλάμε για όποιο παιχνίδι θέλουμε. Γράφουμε σύνδεσμοι= ban. απλό.
Ο nikos45 δεν έβαλε σύνδεσμο αρά το μήνυμα του τηρούσε τους κανόνες.

3) Όπως μερικοί γνωρίζετε εγώ και κάποια άτομα έχουμε φτιάξει μία εφημερίδα. Την ανεβάζουμε σε μία ιστιοσελιδα , το r********** (δεν γράφω το όνομα για να μην λέτε). Εμείς δεν έχουν σκοπό να διαφημίσουμε το r**********. έτσι ούτε ο nikos45 ήθελε να διαφημίσει αυτά τα παιχνίδια

Επομένως το μήνυμα του δεν έπρεπε να σβηστεί
 

DeletedUser

Guest
ΜΑ ΤΟ ξερω οτι ειναι τιν inogames , δηλαδη η γερμανοι μασ εχουν κλιδοσει οτι τουσ συμφερει ? απο την στιγμη που δεν παραβιαζω κανεναν κανονα γιατι να γινει .Δεν εγινε ουτε διαφιμιση ουτε τπτ απλη κουβεντα. πιστευβω ποσ αμα λεγαμε για αλο παιχνιδι τησ inogames δεν θα γινοταν αυτι η κουβεντα τωρα
 

DeletedUser

Guest
όσο και να συζητάτε άκρη δεν βγάζετε.
το θέμα έπρεπε να σβηστεί και σβήστηκε.
είναι πολύ απλό.
 

DeletedUser

Guest
όσο και να συζητάτε άκρη δεν βγάζετε.
το θέμα έπρεπε να σβηστεί και σβήστηκε.
είναι πολύ απλό.

Λακωνικός και σωστός.Αυτο πιστευω και εγω.Αλλα κατι μου λειπει απο αυτο το θεμα.Κατι τελευταιο που αρχιζει απο λου- και τελειωνει σε -κετο.Μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος mod?
 

DeletedUser

Guest
λακωνικός και σωστός.αυτο πιστευω και εγω.αλλα κατι μου λειπει απο αυτο το θεμα.κατι τελευταιο που αρχιζει απο λου- και τελειωνει σε -κετο.μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος mod?

και το ρωτας μιακινησει ειναι.:d:d
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή