Φόρουμ

  • Δημιουργός θέματος pistolero xstream
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Νομίζω πως θα ήταν καλή ιδέα να μπορεί ένας παίκτης να συμμετέχει στο φόρουμ μιας πόλης ύστερα από πρόσκληση από έναν ιδρυτή όταν είναι εκτός πόλης...θεωρώ πως είναι χρησιμο γιατί π.χ. εγώ είμαι ιδρυτής πόλης και είμαι εκτός για ψώνια αλλά θέλω να έχω μια εικόνα του τι γίνεται στην πόλη όσο λείπω και με μηνύματα δεν βολεύει...θεωρώ πως θα έπρεπε να υπάρχει κάτι τέτοιο και είναι εφικτό...:w
 

DeletedUser3436

Guest
νομίζω πως θα ήταν καλή ιδέα να μπορεί ένας παίκτης να συμμετέχει στο φόρουμ μιας πόλης ύστερα από πρόσκληση από έναν ιδρυτή όταν είναι εκτός πόλης...θεωρώ πως είναι χρησιμο γιατί π.χ. εγώ είμαι ιδρυτής πόλης και είμαι εκτός για ψώνια αλλά θέλω να έχω μια εικόνα του τι γίνεται στην πόλη όσο λείπω και με μηνύματα δεν βολεύει...θεωρώ πως θα έπρεπε να υπάρχει κάτι τέτοιο και είναι εφικτό...:w

για αυτο μπηκε το εμποριο για να μπορουν οι παιχτες να αγοραζουν διχως να βγουν απο την πολη
 

DeletedUser

Guest
αν και δεν νομίζω ότι είναι τόσο σημαντικό θα συμφωνίσω μαζί σου.

αλλά λογικά για να φεύγεις ενώ είσαι ιδρυτής, έχεις αφήσει κάποιον πίσω που εμπιστεύεσαι οπότε ο "κάποιος" που άφησες πίσω μπορεί να διαχειρηστεί την κατάσταση.

επιπλέον πόσο θα λείπεις κανέναν μήνα;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
στην προκειμένη περίπτωση ήθελα να λείψω όσο μου πάρει για να κάνω αποστολές...και έμπιστο άφησα δεν είναι αυτό το θέμα...απλά θέλω να ξέρω τι γίνεται και να λέω ότι θέλω και όταν είμαι εκτός...τα μηνύματα δεν βολεύουν:hh
 

DeletedUser

Guest
Νομίζω πως θα ήταν καλή ιδέα να μπορεί ένας παίκτης να συμμετέχει στο φόρουμ μιας πόλης ύστερα από πρόσκληση από έναν ιδρυτή όταν είναι εκτός πόλης...θεωρώ πως είναι χρησιμο γιατί π.χ. εγώ είμαι ιδρυτής πόλης και είμαι εκτός για ψώνια αλλά θέλω να έχω μια εικόνα του τι γίνεται στην πόλη όσο λείπω και με μηνύματα δεν βολεύει...θεωρώ πως θα έπρεπε να υπάρχει κάτι τέτοιο και είναι εφικτό...:w


+1 ίσως θα ήταν και σωστό να πρέπει ο ιδρυτής η κάποιος σύμβουλος να δίνει άδεια σε κάποιον για να μπορεί να δει το φόρουμ...

πχ εάν κάποιος μπει με πάσσο δεν υπάρχει λόγος να μπορεί να βλέπει το φόρουμ..

έτσι θα έχουμε και μια "προστασία" σε ένα βαθμό από τους ρουφιαν-Boys
 

DeletedUser

Guest
δεν νομιζω να υπαρχει λογος να γινει κατι τετοιο,καθως,σαν ιδρυτής,μπορεις να αφησεις την πολη σε καποιον αλλο. στο κατω κατω,ειναι σαν τιμωρια που φευγεις απο την πολη σου. το παιχνιδι σε βοηθαει με τα προιοντα της πολης σου και αυτα προσπαθει να βοηθησει.επισης εχεις και τον εμπορα.

σαν προσωπικη μου αποψη,μια τετοια ιδεα δεν θα ειταν καλη.θα εκανε τους παιχτες να αγοραζουν παραπανω προιοντα απο εκτος πολης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγώ το λέω απλά για να διατηρεί επαφή κανείς με την πόλη του ακόμα και εκτός πόλης...
 
Κορυφή