Φόρουμ πόλις και ένδειξη αποστολές

  • Δημιουργός θέματος Shatterhand
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Έχω δυο πρότασης για το φόρουμ τις πόλις και το μπαρ .

1, Νομίζω τα ήτανε πολύ πιο βολικό , όταν άνοιξης να δεις κάποια τέμα στο φόρουμ τις πόλις να σε πάει στην τελευταία σελίδα , και όχι στο πρώτη όπως είναι τώρα .

2. Καλά τα ήτανε να υπάρχει ένδειξη στις αποστολές , όταν έχει νέα αποστολή που μπορείς να δεχτείς στο μπαρ . Όπως είναι όταν έχis νέο μήνυμα , αναφορά η έχis ανεβάσει επίπεδο .


Έκανα αναζήτηση , αλλα δεν βρήκα κάτι σχετικό .
 

DeletedUser2581

Guest
για την ενδειξη αποστολης πιστευω οτι εχεις δικιο τωρα για το αλλο δεν ξερω
 

DeletedUser

Guest
ναι θα ηταν πολυ χρησιμο, υπαρχει και στο γκρεπολις οπως και στο γενικο φορουμ. να μπορεις να πας τελευταια σελιδα σε καποιο θεμα κι οσο για τις αποστολες, πολυ καλη ιδεα μπραβο +1000:nw:nw:nw
 

DeletedUser

Guest
Όντως πολύ βολικά κι τα δύο
Μ'αρεσε πολύ η ιδέα... αναρωτιέμαι πως κι δεν το σκέφτηκα πριν!

+1
5/5
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

lena78

Νέο Μέλος
Αυτό για τις αποστολές έχω την εντύπωση ότι παλιά γινόταν. Αναβόσβηνε, δηλαδή, μπλε όταν είχες καινούρια αποστολή. Μετά δεν ξέρω γιατί σταμάτησε.:sad
Όσο για την άλλη πρόταση, να πηγαίνει κατευθείαν στην τελευταία σελίδα στο φόρουμ, πραγματικά πολύ καλή ιδέα. Πολύ πιο πρακτικό κ ξεκούραστο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser184

Guest
Έχω δυο πρότασης για το φόρουμ τις πόλις και το μπαρ .

1, Νομίζω τα ήτανε πολύ πιο βολικό , όταν άνοιξης να δεις κάποια τέμα στο φόρουμ τις πόλις να σε πάει στην τελευταία σελίδα , και όχι στο πρώτη όπως είναι τώρα .

2. Καλά τα ήτανε να υπάρχει ένδειξη στις αποστολές , όταν έχει νέα αποστολή που μπορείς να δεχτείς στο μπαρ . Όπως είναι όταν έχis νέο μήνυμα , αναφορά η έχis ανεβάσει επίπεδο .


Έκανα αναζήτηση , αλλα δεν βρήκα κάτι σχετικό .

1)Διαφωνω..Μια χαρα ειναι και ετσι..
2)Συμφωνώ..Θα βοηθούσε πολύ..
 
Κορυφή