Φόρουμ και Bans

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1003
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser1003

Guest
Εγώ ένα πράγμα ξέρω.. Όταν γραφτώ σε ένα φόρουμ, το πρώτο πράγμα που κάνω είναι να διαβάσω τους κανόνες του. Αυτό δεν γίνεται εδώ και για αυτό τα Infractions πέφτουν βροχή. Τέλος.

Δεν υποτιμάμε ΚΑΝΕΝΟΣ την νοημοσύνη. Ο καθένας είναι αυτός που είναι αλλά οι κανόνες είναι κανόνες! Χωνέψτε το!
 

DeletedUser

Guest
1ον δεν με εβαλες εμένα επειδή ειμαι μικρος?:(:D:D
On topic τωρα, θεωρώ ότι η κατάσταση στο φορουμ ειναι μπερδεμένη. μπορεί οι μοντσ να είμαστε καπως αυστηροι αλλα πόσο ελαστικος να είσαι όταν κλειδώνεις ένα θέμα που καποιος το έγραψε 2 φορες μέσα σε 5 λεπτά με γρεεκλιση και να του δίνεις ένα ςαρνινγ και ένα infraction και να του εξηγάς γιατι δεχτηκε την ποινη, και να έρχετε να σε βρίζει 9το λές γιατι μου ετυχε αρκετές φορες).
Οι μοντσ πολλές φορες γινόμαστε αυστηροι επειδη ότι γινει εδω φταίμε εμεις. Μερικοί δεν μπορουν να καταλάβουν ότι ακολουθούμε καποιους κανόνες:mad:

Καλημερα, ναι οι mods ειναι πολυ αυστηροι σε ορισμενα θεματα,αλλα αυτο που με εκνευριζει περισσοτερο ειναι η ειρωνεια.Και σταματηστε να κρυβεστε πισω απο τους "κανονες". Οι κανονες φτιαχτηκαν απο ανθρωπους ,για τους ανθρωπους..αρα φερθειτε ανθρωπινα...Οχι σε "χαζο" ποστ..ειρωνεια και ινφρακτιον,ουτε σε lol,rofl ban.Προχθες ενα παληκαρι βγηκε να πει τον πονο του,που του υποκλεψανε τους κωδικους και του μαμησανε τον χαρακτηρα και εφαγε 23 infraction και 44 bans.ενταξει εκανε ενα λαθος αλλα πολλοι χρηστες,εμαθαν οτι γινεται αυτο και αλλαξαν τους κωδικους τους...στην ουσια καλο εκανε,με λαθος τροπο.Αυτο που συνιστω ειναι απλα ΗΡΕΜΙΑ και οτι ειναι ενα forum παιχνιδιου!!!
 

DeletedUser

Guest
'Έπεσε σε τόσο χαμηλό επίπεδο που τα έσβησε μονός του.

Γκρινιαρη...που ειναι οι τροποι σου?Ποτε δεν μιλαμε ετσι για καποιον ο οποιος δεν ειναι παρων και δεν μπορει να υπερασπιστει τον εαυτο του.Τον phoinika oi περισσοτεροι τον ξερουμε και δεν μας εχει συνηθισει σε τετοιο "επιπεδο" αρα μην το λες αυτο γιατι δεν φαινεσαι ο "σωστος"
 

DeletedUser1003

Guest
Και σταματηστε να κρυβεστε πισω απο τους "κανονες".

Τώρα αυτό το λες σοβαρά ? Για να ξέρω δλδ..
Τους κανόνες δεν τους έβγαλαν οι Mods αλλά η εταιρία. Δεν σας αρέσουν ? Επικοινωνήστε μαζί τους και πείτε τα παράπονα σας.

Το θέμα το έκανα για να πείτε την γνώμη σας και όχι να λέτε ότι θέλετε επειδή δεν σας αρέσουν οι Mods. Αν είναι να συνεχίσετε τις επιθέσεις προς εμάς, το κλειδώνω και σταματάω να προσπαθώ να έρθω πιο κοντά σε εσάς.

Στο σχολείο, επιτρέπετε να καπνίζεις μέσα στην τάξη σου ? Φαντάζομαι πως όχι. Γιατί δεν καπνίζετε μέσα στην τάξη λοιπόν ? Γιατί υπάρχουν "κανόνες", σωστά ?

Ηρεμήστε λοιπόν, σεβαστείτε τους κανόνες και όλα θα πάνε μια χαρά. ;)

EDIT: Δεν ξέρετε τι έκανε ο Φοινικας, οπότε, μην μιλάτε για αυτόν καλύτερα.
 

DeletedUser

Guest
Το θέμα το έκανα για να πείτε την γνώμη σας και όχι να λέτε ότι θέλετε επειδή δεν σας αρέσουν οι Mods. Αν είναι να συνεχίσετε τις επιθέσεις προς εμάς, το κλειδώνω και σταματάω να προσπαθώ να έρθω πιο κοντά σε εσάς.


EDIT: Δεν ξέρετε τι έκανε ο Φοινικας, οπότε, μην μιλάτε για αυτόν καλύτερα.


δλδ... κοντα μας?στον λαο?:confused: σαν ο βασιλιας στους αυλικους του??:confused:καπως ετσι?

Τωρα για τον φοινικα δεν ξερω...αλλα θα ηθελα να μάθω το κακουργημα που διεπραξε...
 

DeletedUser1003

Guest
δλδ... κοντα μας?στον λαο?:confused: σαν ο βασιλιας στους αυλικους του??:confused:καπως ετσι?

Τωρα για τον φοινικα δεν ξερω...αλλα θα ηθελα να μάθω το κακουργημα που διεπραξε...

Και μετά λέτε ότι είμαστε και είρωνες ε ? Μάλιστα..

Φίλες και φίλοι, όσοι κατάλαβαν μερικά πράγματα από εδώ καλός. Όσοι ΔΕΝ, δικό σας πρόβλημα. Το κλειδώνω γιατί βρίσκετε και την παραμικρή ευκαιρία για Spam/Επιθέσεις/Ειρωνείες κτλ.

Καλή συνέχεια και καλή τύχη.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή