Φυλαχτό

DeletedUser

Guest
αμα θες λεφτα ομως.....:d
πολυ απλα τα πουλας!:d
 

DeletedUser

Guest
καθε μέρα ανοίγει τέτοιο τοπικ...
κανε αναζήτηση φίλε
 

DeletedUser

Guest
Περιλαιμιο χωρις ικανοτητες

ανοιγω ενα νεο θεμα γιατι αν και εψαξα στο φορουμ δεν βρηκα κατι παρομοιο.
λοιπον ειδη εχω στην κατοχη μου 2 πελιμαιμια τα οποια απεκτησα απο εργασιες που δεν κανουν τιποτα! δεν σου δινουν ποντους ικανοτητων ουτε χρησιμοποιουνται καπω.ξερετε τιποτα γι'αυτα τα αντικειμενα?υπαρχουν και αλλα?
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    38,3 KB · Προβολές: 170
  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    72,1 KB · Προβολές: 194

DeletedUser

Guest
αυτά είναι μόνο!
και μέχρι στιγμής δεν χρησιμεύουν σε τίποτα
 

DeletedUser

Guest
ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να εψαξες και να μην βρηκες ΤΙΠΟΤΕ:) τα εχουμε πει 100 φορες:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να εψαξες και να μην βρηκες ΤΙΠΟΤΕ:) τα εχουμε πει 100 φορες:mad::mad:

είναι junior meber εδώ δεν ξέρει καλά καλά τι είναι αυτά θα ξέρει να κάνει αναζήτηση?
μάλλον θα έψαχνε μια μια της σελίδες

επίσης έμενα όταν πατάω περιδέρεο μου βγάζει:
Sorry - no matches. Please try some different terms.
 

DeletedUser

Guest
λενε οτι αλλαζει τον τροπο παιχνιδιου αν εχεις και το φυλαχτο.
εγω προσωπικα δεν το πιστευω.ισως να ειναι μυστικη αποστολη που δεν την εχει δει κανενας ακομα.

μαντουκε,στην αναζητηση δεν κολλαει το περιδερεο,επρεπε να βαλει το ονομα του αντικειμενου.
 

DeletedUser

Guest
λενε οτι αλλαζει τον τροπο παιχνιδιου αν εχεις και το φυλαχτο.
εγω προσωπικα δεν το πιστευω.ισως να ειναι μυστικη αποστολη που δεν την εχει δει κανενας ακομα.

μαντουκε,στην αναζητηση δεν κολλαει το περιδερεο,επρεπε να βαλει το ονομα του αντικειμενου.

α ναι συγνώμη δεν το σκεύτηκα έπρεπε να βάλω φυλαχτό
 

DeletedUser

Guest
αμαν πια κατι ρωτησε το παιδι και εσεις τον κατακρινετε οτι δεν ξερει να κανει αναζητηση!!!


και για να μην το παρετε για σπαμ:τα περιλαιμια φιλε δεν χρησιμευουν σε ΤΙΠΟΤΑ προς το παρον.μπορει στο μελλον να μπουνε ως αντικειμενα σε καποιο quest...
 

DeletedUser

Guest
λοιπον καταρχας ευχαρηστω για τις απαντησεις και την υποστηριξη, αλλα και να απαντησω αν πατησεις στην αναζητηση "περιλαιμιο" ή κατι αντιστοιχω το μονο που βγαζει ειναι ενα θεμα με περιλαιμια για στρατιωτες και μονομαχους κλπ. . .εψαξα και στο "σαλουν" και στο στο "ιδεες και bugs"...
δηλαδη να τα κρατησω και βλεπουμε?
Ευχαρηστω και παλι οσους απαντησαν
 

DeletedUser

Guest
κρατα το και βλεπεις.
επισης σε αναζητηση περιλαιμιο δεν θα βγαλει κατι.καλυτερες επιλογες για αναζητηση στο θεμα αυτο ειναι:
-πετρινο φυλαχτο
-πετρινη αλυσιδα
 

DeletedUser

Guest
εγω παντως στη θεση σου δεν θα τα κρατουσα...δεν πιστευω(κ ουτε εχει αποδειχθει) οτι μπορει να χρησιμευουν σε κατι:cool:
 

DeletedUser

Guest
τωρα που το σκεφτομαι...μπορει να χρησιμευουν μαζι με ενα αλλο απο quest π.χ. για το ρεβολβερ του young...
 

DeletedUser

Guest
Το ρεβολβερ του young δεν ξεοτυμε αν βρισκετε απο αποστολη.Αυτος που το ειχε αποδειχθεικε οτι καταφερε να το "κλεψει" απο τα δεοδμενα του συστηματος.
 

DeletedUser

Guest
ευχαρηστω παντως παιδια για την βοηθεια, θα τα κρατησω και τα δυο και βλεπουμε, αν εχω κατι θα σας πω.παντως αυτα τα περιλαιμια μου τα βγαζει μονο(ετυχε?)στο εμποριο με ινδιανους, μου ειχε βγαλει και μια ακομη φορα φυλαχτο και δεν το ειχα κρατησει.
 
Κορυφή