Φαντασματα

  • Δημιουργός θέματος bilkon cp
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
OMG ρε!Ο αγιος βασιλης δεν ηταν της coca cola,χοντρος και ντυμενος στα κοκκινα!Εκτος αν η coca cola ειχε παρει τα rights απο τοτε
ελεος ρε μαντουκε :eek:

Ο αγιος βασιλης ηταν αγιος,δεν ειχε ουτε ταρρανδους ουτε ελκιθρο
βασικα ο αγιος νικολαος μοιραζε δωρα στο μεσαιωνα αλλα ουτε αυτος φορουσε κοκκινα,ειχε ελκηθρο και ηταν κοντοχοντρος(πωπω κατι με επιασε)
 

DeletedUser

Guest
εγω ειχα δει κατι παρομοια με εξωγινους.λολ.δεν νομιζω οτι υπαρχουν αλλα κανεις δεν ξερει στα σιγουρα.
 

DeletedUser

Guest
Οι πυλες του Ανεξηγητου με τον Χαρδαβελα!
Αν και ο λιακο τα λεει με παθος,χαρδαβελας ftw
 

DeletedUser

Guest
no offence,μα παλι την πεταξες
ο αγιος νικολαος ειναι των καθολικων,ο αγιος βασιλης ειναι δικος μας
απλως εκανα μια παρατηρηση
για αυτο οι καθολικοι εχουν τον αγιο νικολαο ως αυτον που φερνει δωρα τα χριστουγεννα,γιατι αυτο ακριβως εκανε
μην μου πεις οτι αυτο εννοουσες :cool:
 

DeletedUser

Guest
να καθεστε ησυχα παιδια γιατι θα βγει το φαντασμα απ'τη ντουλαπα και θα μας κανει νταντα..εγω το τρωω ολο το φαγητο μου και ειμαι καλο παιδια..οποτε δεν ανυσηχω για τα φαντασματα
 

DeletedUser

Guest
οχι οχι,εγω ειμαι καλο παιδι,μονο σπαμ και αποστομοτικες απαντησεις δινω :d
 

DeletedUser

Guest
φιλε ο αγιος βασιιλης υπηρχε, ηταν ανθρωπος και συμφωνα με την θρησκεια μας υπαρχει ακομα!!!!(στον παράδεισο)

αρα ετσι ειναι σαν να λες οτι τα φαντασματα υπαρχουν κατα 100%

οταν λεω αγιος βασιλης εννοω τον χοντρο κυριο με τα κοκκινα που υποτιθεται ερχεται καθε χριστουγεννα και φερνει δωρα στα καλα παιδια.δεν εννοω τον αγιο βασιλειο απο την χριστιαννικη θρησκεια αλλα απο την καθολικη.
 

DeletedUser

Guest
ναι αυτο το καταλαβα και ετσι το ειπα ενοοντας τον κανονικο αλλα ο κυριος Casavir το πηρε της μετρητης και πεταξε βλακια ωστε να με κανει να μπερδευτω

ενοω αυτο
OMG ρε!Ο αγιος βασιλης δεν ηταν της coca cola,χοντρος και ντυμενος στα κοκκινα!Εκτος αν η coca cola ειχε παρει τα rights απο τοτε
ελεος ρε μαντουκε :eek:

Ο αγιος βασιλης ηταν αγιος,δεν ειχε ουτε ταρρανδους ουτε ελκιθρο
βασικα ο αγιος νικολαος μοιραζε δωρα στο μεσαιωνα αλλα ουτε αυτος φορουσε κοκκινα,ειχε ελκηθρο και ηταν κοντοχοντρος(πωπω κατι με επιασε)

υπυρχε αγιος βασιλης στην πραγματικοτητα και ενουσα αυτον
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ELEOS!
ουτε ο καθολικος ντυνοταν στα κοκκινα!
Ο καθολικος μοιραζε δωρα στο μεσαιωνα σε παιδια που ειχαν αναγκη λεφτα η ρουχα!
Ο κοκκινος χοντρος ειναι της coca cola!εχει και copyrights!

ναι αυτο το καταλαβα και ετσι το ειπα ενοοντας τον κανονικο αλλα ο κυριος Casavir το πηρε της μετρητης και πεταξε βλακια ωστε να με κανει να μπερδευτω

ενοω αυτο


υπυρχε αγιος βασιλης στην πραγματικοτητα και ενουσα αυτον

ναι οτι πεις,δεν το σωζεις με τιποτα :)
εγω σε εκαναν να μπερδευτεις?αφου δεν ηξερες καν την ιστορια ρε karanoob
 

DeletedUser

Guest
eleos!
ουτε ο καθολικος ντυνοταν στα κοκκινα!
ο καθολικος μοιραζε δωρα στο μεσαιωνα σε παιδια που ειχαν αναγκη λεφτα η ρουχα!
ο κοκκινος χοντρος ειναι της coca cola!εχει και copyrights!



ναι οτι πεις,δεν το σωζεις με τιποτα :)
εγω σε εκαναν να μπερδευτεις?αφου δεν ηξερες καν την ιστορια ρε karanoob

ωραια,απο τα φαντασματα μαλωνουμε για το πως,ποιος,γιατι και τι ειναι ο αγιος βασιλης.ισως θα επρεπε να αλλαξει ο τιτλος του θεματος σε "μιληστε για οτι σας κατεβει στο μυαλο"
 

DeletedUser

Guest
καλη ιδεα :D
Η ακομη καλυτερα να κανουμε ενα thread στο οποιο θα τσακωνομαι με καποιον :)
υπαρχουν ππολλοι εθελοντες ;)
Βαρεθηκα,θα σπαμμαρω αυριο παλι
goodnight ladies :cool:
 

DeletedUser

Guest
ναι οτι πεις,δεν το σωζεις με τιποτα :)
εγω σε εκαναν να μπερδευτεις?αφου δεν ηξερες καν την ιστορια ρε karanoob

οπα μιλησε ο ξερολας

οσο υπαρχουν φαντασματα αλλο τοσο υπαρχει και ο αγιος βασιλης. :d :d :d


φιλε ο αγιος βασιιλης υπηρχε, ηταν ανθρωπος και συμφωνα με την θρησκεια μας υπαρχει ακομα!!!!(στον παράδεισο)

αρα ετσι ειναι σαν να λες οτι τα φαντασματα υπαρχουν κατα 100%


κα φιλε ειπα αυτο πες μας πιο το λαθος ο αγιος βασιλης ηταν ανθρωπος αλλα αν δεν καταλαβενεις τι λενε οι αλλοι να το βουλωνεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
omg!
αφου ρε ο κοκκινος ειναι trademark της κοκα κολας τι θες τωρα????
ψαξε στο ιντερνετ πανεξυπνε



αντε παλι στο λεω για 10η φορα δεν μιλησα για της κοκας αλλα για τον πραγματικο

ελεος
δεν ασχολουμε πια μαζι σου εχεις κανταντισει γελιος
 

DeletedUser

Guest
ο αγιος βασιλης οπως εννοουσες πριν,αστο,διεγραψες το μηνημα
δεν σωζεσαι :d
 

DeletedUser

Guest
ο αγιος βασιλης οπως εννοουσες πριν,αστο,διεγραψες το μηνημα
δεν σωζεσαι :d

το διεγραψα γτ με εκανες να μπερδεψω τον αγιο βασιλη με τον αγιο νικολαω αλλα ειχα δικιο στην αρχη και αφου εκανα το λαθος μπερδευοντας με το διεγραψα
 

DeletedUser

Guest
ε καλα,αφου εχω την δυναμη της υποβολης στο υποσυνειδητο καποιου :D
Respect :cool:
 

DeletedUser

Guest
οπα μιλησε ο ξερολας




φιλε ο αγιος βασιιλης υπηρχε, ηταν ανθρωπος και συμφωνα με την θρησκεια μας υπαρχει ακομα!!!!(στον παράδεισο)

αρα ετσι ειναι σαν να λες οτι τα φαντασματα υπαρχουν κατα 100%


κα φιλε ειπα αυτο πες μας πιο το λαθος ο αγιος βασιλης ηταν ανθρωπος αλλα αν δεν καταλαβενεις τι λενε οι αλλοι να το βουλωνεις

βαρεθηκα να εξηγω.οταν λεω ο αγιος βασιλης δεν εννοω ετσι οπως το καταλαβαινεις,αλλα σαν ιδεα:
δλδ οτι τα δωρα τα φερνει καθε χριστουγεννα καποιος που μπαινει απο την καμιναδα του σπιτιου (ή τον αποροφητηρα στα συγχρονα σπιτια).
εχω κανει θρησκευτικα (10 χρονια εχει πειξει το μυαλο μου σε αυτα) και ξερω τι ηταν ο αγιος βασιλειος.δεν θα το ξαναπω.
 

DeletedUser

Guest
βαρεθηκα να εξηγω.οταν λεω ο αγιος βασιλης δεν εννοω ετσι οπως το καταλαβαινεις,αλλα σαν ιδεα:
δλδ οτι τα δωρα τα φερνει καθε χριστουγεννα καποιος που μπαινει απο την καμιναδα του σπιτιου (ή τον αποροφητηρα στα συγχρονα σπιτια).
εχω κανει θρησκευτικα (10 χρονια εχει πειξει το μυαλο μου σε αυτα) και ξερω τι ηταν ο αγιος βασιλειος.δεν θα το ξαναπω.


φιλε οχι λαθος καταλαβες αυτο το ειπα σε αυτον για να του δειξω οτι ειχα δικιο οχι οτι ξαναεπανελαβα διαβαζε πιο προσεχτηκα το μνμ
 

DeletedUser

Guest
βαρεθηκα να εξηγω.οταν λεω ο αγιος βασιλης δεν εννοω ετσι οπως το καταλαβαινεις,αλλα σαν ιδεα:
δλδ οτι τα δωρα τα φερνει καθε χριστουγεννα καποιος που μπαινει απο την καμιναδα του σπιτιου (ή τον αποροφητηρα στα συγχρονα σπιτια).
εχω κανει θρησκευτικα (10 χρονια εχει πειξει το μυαλο μου σε αυτα) και ξερω τι ηταν ο αγιος βασιλειος.δεν θα το ξαναπω.


φιλε οχι λαθος καταλαβες αυτο το ειπα σε αυτον για να του δειξω οτι ειχα δικιο οχι το ξαναεπανελαβα






φιλε ειπα αυτο πες μας πιο το λαθος ο αγιος βασιλης ηταν ανθρωπος αλλα αν δεν καταλαβενεις τι λενε οι αλλοι να το βουλωνεις[/size]

αυτο ειπα πριν
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή