Υπερσυμαχία

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Fuerte en el Oeste
ειναι το μεγαλο οχυρο στην πανω γραμμη 3 κουτι απο δεξια.

αν θυμασαι καλα μας ειχατε δηλωσει οτι θα ερθετε επιθεση (οπως και κανατε σε μια μαχη της GU εναντια DA & GC) και ενω ειχαμε φιλικες σχεσεις.

για εκφοβισμο και καλα τρομαρα σας επειδη δεν γουσταραμε να συμμαχησουμε το μπικινι με εσας.

για αυτο και εμεις ζητησαμε βοηθεια απο FG.
και για αυτο στον κοσμο 1 ημαστε σε αντιπαλα στρατοπεδα.

οποτε μην πετατε μπαρουφες γιατι κατι τετοιο εχω ακουσει.οτι εμεις μπερδευουμε κοσμους.
οτι εγω χαλασα τις σχεσεις μας στον 1 κλπ. γιατι και αυτο το εχω ακουσει.

μαθετε πρωτα ΚΑΛΑ την "ιστορια" του κοσμου 1 καλα και μετα να μας την πειτε.

πεταχτηκε και το παλουκι να μας την πει.

(και για την ιστορια.και αφου λοιπον συμμαχησατε ΠΡΩΤΟΙ με GC και DA εναντιον μας και συνεχισατε να πινετε, αποφασισατε οποια πολη εχει μπροστα της αρχικα , εκτος του ccp και GU να την κανετε συμμαχο.)
και εδω κολαει το βιντεακι που ποσταρα στην αρχη

παρτο αποφαση οτι ειμαι πιο "διαβασμενος" απο σενα και μην πετας οτι να ναι.
και τουλαχιστον αν ειναι να πετας πετα τα πριν φαω μπαν και δεν μπορω να απαντησω.


ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΤΟΠΙΚΣ ΜΟΥ
 

DeletedUser

Guest
Δεν θα κατσω να μαθω ολη την ιστορια του κ1 για να αρχισω να γραφω -μπιπ- στο φορουμ.Εγω βλεπω τα γεγονοτα και ειδα οτι εισατσταν 1000+ ατομα (μαζι με τους διπλους λογαριασμους) και ειμασταν 600-.Λογικο ηταν να φερουμε ατομα στο πλευρο μας και για να μην κανουμε ολες τις πολεις Dead Man αποφασισαμε να ειμαστε συμμαχοι.
Φατα για αποψε βουβαλακο και τα λεμε αυριο που θα ειμαι και φρεσκος απο τον υπνο,γιατι απο το πολυ δημοσιο-υπαλληλικι (μην το πω αλλιως) θα σας πονεσουν τα χερια.
 

DeletedUser

Guest
ολο μ&&&&&&&ς λες παλουκι??

ποιοι ειναι τα 1000 ατομα???
οι ccp και οι gu??

εσεις ειστε 12 συμμαχιες και μιλας κιολας..??

τραβα στην μανα σου να σε ταίση αυγουλακι
να μεγαλωσει το πουλακι σου και μετα ελα μιλα.!!
 

DeletedUser

Guest
φατα για αποψε βουβαλακο και τα λεμε αυριο που θα ειμαι και φρεσκος απο τον υπνο,γιατι απο το πολυ δημοσιο-υπαλληλικι (μην το πω αλλιως) θα σας πονεσουν τα χερια.

α εσυ εχεις επιχειρηματα!!!

δεν νομιζω οτι εχουμε να πουμε κατι.ετσι και αλλιως για κλειδωμα παει και με το δικιο του μιας και βγηκε τελειως εκτος.

το κανω το τοπικ για χαβαλε και γινεσαι εριστικος.
σου απανταω λογικοτατα σε οτι λες και γινεσαι θρασυς.
κατσε σκεψου λοιπον και απαντα αυριο που θα εισαι ξεκουραστος.
μπορεις να αρχιζεις να το ετοιμαζεις και απο σημερα αν θες.

και αν δεν εχω να ταλαιπωρησω καμια γιαγιακα στην εφορια που δουλευω ισως απαντησω

edit: βλεπω οτι βγαινει λιγο off το θεμα οποτε σας αφηνω.
γιατι εμενα δεν με λυπουνται και με κερνανε τα μπαν σαν καραμελες

παλουκι ευχαριστω για το tag

o melaxroinos και ο hernando ρε παιδια που κολανε??

byezzz
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ε δεν το πιστευω...μιλανε οι gu και οι ccp που ενωθηκαν οι 3 απο τις 4 μεγαλες υπερσυμμαχιες για να μας νικησουν (fg-gu-ccp) και τωρα εχουν και παραπονο.ελεοσ!
τα εχω ακουσει ολα παιδια,αλλα αυτο πρωτη φορα,ευχαριστω για την εμπειρια.

καλά ρε φίλε μια μας ανεβάζεις και μια μας κατεβάζεις από υπερσυμμαχία.αποφάσισε επιτέλους...όποτε σε συμφέρει μας αποκαλείς υπερσυμμαχία αλλιώς είμαστε μία μεγάλη συμμαχία όπως είχες πει.

φιλε μου δεν εχεις καταλαβει...οι υπερσυμμαχιες στον κ1 ειναι 3:dmu,ccp,fg.
οι αλλες ειναι μεγαλες συμμαχιες...πως να στο πω???
οι ηπα ειναι κρατος,η ελλαδα ειναι κρατος.ποιοι ειναι πιο ισχυροι?ποιος ειναι ο πλανηταρχης,ο γιωργακης ή ο μπαρακ?

έτσι δεν είχες πει;μετά σε απάντησα με απλά μαθηματικά λίγο-πολύ πως έχουν τα πράγματα αλλά εσύ μάλλον έκανες τον κινέζο και δεν απάντησες
 

DeletedUser

Guest
Κλειδώνει γιατι ξεφύγατε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή