Τυχοδιοκτης

  • Δημιουργός θέματος tzafaras
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
αν θυμάμαι καλά φίλε μου ο ινδιάνος βρίσκεται στην κάτω σειρά από τετραγωνάκια στο χάρτη. είναι μια άσπρη τελίτσα. ψάξε λίγο και θα τον βρείς...
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια??
απλα ελεος..
εμας μας τα ειπε κανεις ολα αυτα???:confused:
απλα ψαχναμε..:cool:
εσεις γιατι περιμενετε να τα εχετε ολα στο πιατο??:mad:
 

DeletedUser

Guest
δεν ξερω αν ρωταω στο σωστο ποστ αλλα θελω να ρωτησω αφου εχω παρει τον χαρακτηρα του τυχοδιωκτη σε ποιο χαρακτηριστικο ιδιοτητων να βαζω τις αναβαθμισεις? εννοω οτι τι ειναι καλυτερο να τις μοιραζω σε ολα τα ιδια η να τις συγκεντρωνω σε μια δυο ?
 

DeletedUser

Guest
εγω νομιζω σε ενα η το πολλυ 2 για να μπορεις να κανεις συντομα και ευκολα καλες και δυσκολες εργασιες. ;)
 

DeletedUser184

Guest
Αν θέλεις

1) Αν θέλεις να επικεντρωθείς στις αποστολές, τότε ο διαμοιρασμός των skills θα είναι με γνώμονα τις δουλειές που απαιτούνται για την εκπλήρωση των αποστολών.
2)Αν θες να είσαι στην κορυφή της κατάταξης, τότε οι καλύτερες ικανότητες είναι:
α) "Επιδεξιότητα" και "στήσιμο παγίδων" ,
β) "Κινητικότητα" και "κρύψιμο".
Εκεί θα πρέπει να βάζει ΟΛΟΥΣ τους πόντους του, ώστε να ξεκλειδώσει πολύ νωρίς δουλειές που θα του δίνουν μεγάλη εμπειρία, όπως τις "προστασία αποίκων" (60%), "κυνήγι λύκων" (63%), "κυνήγι φαιάς αρκούδας" (78%).

3)) Εφόσον σε ενδιαφέρει να κερδίζεις πολλά χρήματα και να βρίσκεις καλά αντικείμενα, τότε θα πρέπει να βάζει όλους σου τους πόντους του στη "Χαρισματικότητα" και στο "Εμπόριο".
 

DeletedUser735

Guest
το παραπανω ποστ του anorthosis προερχεται απο εναν οδηγο του phoinika οποιος οδηγος ειναι πολυ καλος και σας συμβουλευω να τον ακολουθησετε(τον εφαρμοζω στον κ9 στον .net και μου λυνει τα χερια)...
 

DeletedUser

Guest
γενικα οτι βλεπετε απο phoinika ειναι ευαγγελιο για το παιχνιδι...

εγω τα ειχα διαβασει κ δεν εδωσα βαση κ τωρα χτυπαω το κεφαλι μου στην οθονη
 
Κορυφή