Τυχοδιοκτης

  • Δημιουργός θέματος tzafaras
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ρε παιδια εχω πουλησει το πακετο απ την αποστολη μαυρα βουνα μπορω να συνεχισω την αποστολη η δεν θα μου βγαλει τις υπολοιπες ?
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια εχω πουλησει το πακετο απ την αποστολη μαυρα βουνα μπορω να συνεχισω την αποστολη η δεν θα μου βγαλει τις υπολοιπες ?

μονο οταν 8α εχεις το πακετο λογικα που 8ελει πολυυυυυυυυυ ακομα για να ξεκλειδωσεις την αποστολη που το δινει......
 

DeletedUser

Guest
το πουλισα γτ δεν εβρισκα που να το δωσω ειμαι 34 level οποτε μαλλον δεν θα
μου βγαλει τις υπολοιπες αποστολες ε ?
 

DeletedUser1003

Guest
μπράβο που το πούλησες! τώρα περίμενε να κάνεις την ενέδρα στην άμαξα (475 βαθμοί δυσκολίας)
 

DeletedUser

Guest
ναι βρε με λιγα ρουχα κ υπομονη 8α εισαι οκ!
 

DeletedUser

Guest
α παλι καλα τι να κανουμε οποιος δεν εχει μυαλο...
ευχαριστω παιδια
 

DeletedUser

Guest
αυτο με το πακετο ειναι οντως κακο.ενταξη δηλαδη ολοι το ξερατε? εγω δεν ειδα οτι το χρειαζεται κανεις (λαθος μου) και το πουλισα.
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια λιγο τα μαυρα βουνα δεν ζητανε πολλα λεφτα να δωσεις ενω στοθσ αλλους δεν ζηταει τοσο :confused::eek:



σοζ φορ σπαμ:p
 

DeletedUser731

Guest
ρε παιδια λιγο τα μαυρα βουνα δεν ζητανε πολλα λεφτα να δωσεις ενω στοθσ αλλους δεν ζηταει τοσο :confused::eek:



σοζ φορ σπαμ:p


φιλε στους μονομαχους ειδες καθολου τι αποστολες ειναι ???
φτανεις μεχρι καποιο συμειο και μετα δεν μπορεις να κανεις τιποτα !!
 

DeletedUser

Guest
φιλε στους μονομαχους ειδες καθολου τι αποστολες ειναι ???
φτανεις μεχρι καποιο συμειο και μετα δεν μπορεις να κανεις τιποτα !!

αυτό ισχύει για τους στρατιώτες. οι μονομάχοι μια χαρά μπορούν να τις τελειώσουν,όπως άλλωστε και οι τυχοδιώκτες και οι εργάτες.
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι παντα ετσι. οι στρατιοτες μπορουν να το τελιωσουν αν ειναι πιστολαδες. απλα αγοραζουν καποια ρουχα και βαζουν τις ιδιοτητες στην χαρισματικοτητα. εχω τελειωσει του τυχοδιοκτη και του κτιστη ειμαι και κοντα στου στρατιωτη, το μονο δυσκολο ειναι του μονομαχου :(
 

DeletedUser1003

Guest
δεν ειναι παντα ετσι. οι στρατιοτες μπορουν να το τελιωσουν αν ειναι πιστολαδες. απλα αγοραζουν καποια ρουχα και βαζουν τις ιδιοτητες στην χαρισματικοτητα. εχω τελειωσει του τυχοδιοκτη και του κτιστη ειμαι και κοντα στου στρατιωτη, το μονο δυσκολο ειναι του μονομαχου :(


έχεις δλδ 4 χαρακτήρες ?
 

DeletedUser

Guest
λολ, οχι εχω 1 στον Ελληνικο. και πεζω στους κοσμους: 5,6,7,8 του .net
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια εχω πουλησει το πακετο απ την αποστολη μαυρα βουνα μπορω να συνεχισω την αποστολη η δεν θα μου βγαλει τις υπολοιπες ?
εκτοσ απο την δουλεια που σου δινει πακετο μπορεις μολις ανοιξει το εμποριο να το παρεις απο εναν που την εχει ξεκλειδωσει αυτη την δουλεια ή να εξαπατησεις καποιον που δεν ξερει οτι του χρειαζεται:cool:
 

DeletedUser

Guest
και να το εχει πετυχει με αυτη την τρομακτικη πιθανοτητα να κανει drop :D
και ο αλλος θα πρεπει να ειναι πολυ βλακας για να του το δωσει
αυτο που θελω να πω ειναι say goodbye to αποστολες τυχωδιωκτη :p
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι παντα ετσι. οι στρατιοτες μπορουν να το τελιωσουν αν ειναι πιστολαδες. απλα αγοραζουν καποια ρουχα και βαζουν τις ιδιοτητες στην χαρισματικοτητα. εχω τελειωσει του τυχοδιοκτη και του κτιστη ειμαι και κοντα στου στρατιωτη, το μονο δυσκολο ειναι του μονομαχου :(

ήμαρτον, είσαι κοντά στου στρατιώτη? πώς θα κάνεις εμπόριο όπλων? προφανώς είσαι 50 επίπεδο και παίζεις με πιστόλι και όχι με σπαθί....εκτώς κ αν έχεις στρατιώτη - τυχοδιώκτη.
 

DeletedUser

Guest
ακριβως, εινα πιστολας και μετα τα 20 εβαζα ολες τις ιδιοτητες στην χαρισαμτικοτητα, και μεφανιση, σημαδι. ετσι κιαλλος οπου και να αλεις τις ιδιοτητες σου ειναι χρησιμες ετσι ειχα και εμφανιση τακτικες. και σιγα σιφγα την ξεκλειδωσα.
 
Κορυφή