Τυμβωρυχος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3436
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3436

Guest
Ποιες ειναι οι πιθανοτητες να βρω το μουσκετο του Drake με περιπου 7 ποντους εργασιας και με premium στον τυμβωρυχο?Επισης ποσο ακριβα περιπου ειναι τα drops?

Υ.Γ:Μην σπαμαρετε ξερω ειναι ηληθια η ερωτηση
 

DeletedUser

Guest
Τα αντικειμενα που βρισκω εγω στον τυμβωρυχο ειναι περιπου απο 700$ μεχρι 1500$... Οσο για το μουσκετο του Drake, πολυ φοβαμαι οτι δεν εχεις πολλες πιθανοτητες... :(
 

DeletedUser3436

Guest
ευχαριστω.BTW το μουσκετο του Drake αξιζει 1790$.Με καμια παναγια δεν το βρισκει καποιος?
 

DeletedUser184

Guest
μπορεί να το βρείς..υπάρχει μεγάλη πιθανότητα με τύχη 90%..απλώς πρέπει να είσαι τυχερός..εδώ το βρήκαν στο κυνήγι θησαυρού με πιο λίγη τύχη...κάνε συνεχόμενα δίωρα και προσπάθησε να αυξήσεις τους πόντους εργασίας σου..
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω.btw το μουσκετο του drake αξιζει 1790$.με καμια παναγια δεν το βρισκει καποιος?

με την παναγια της αγιοηλιωτισσα το εχουν βρει αρκετοι αλλα φημες λενε οτι καποιος το βρηκε με την παναγια την επανωχωριανη.
 

DeletedUser3436

Guest
ελα?αληθεια?θα το σημιωσω ωστε να την παρω τηλεφωνω αν την χρειαστω......
 

DeletedUser

Guest
γιατι με κοροιδευεις??

εσυ γιατι με κοροϊδευεις?

Χαχαχα ελεος...

Μπδγ, osfp εισαι νουμπ

Φιλε Σακη εγω εχω βρει μαχαιρι του bowie ($2300) πολεμικο πελεκυ ($1900) και τακουνια ($2000) αλλα και κυνηγετικο οπλο (1500$) με 80 ποντους +πρεμιουμ και ετσι βλεπουμε ποσο επηρεαζει τα ντροπς η τυχη. Αρα ισως το βρεις, ισως και οχι.
 

DeletedUser3436

Guest
οκ ευχαριστω.αυτη ηταν μια ολοκληρωμενη απαντηση.
 

DeletedUser3436

Guest
Btw καπου ειδα πως οι ποντοι εργασιας επηρεαζουν πολυ λιγο.δηλαδη υπαρχει διαφορα αναμεσα σε 1πε>14πε>39πε=200πε
 

DeletedUser3436

Guest
για ολα υπαρχει πρωτη φορα........για ολα τα αλλα υπαρχει η mastercard!!!
 

DeletedUser

Guest
αμα η τυχη των σκιλλς σου ειναι αυξημενη ολα θα γινουν
 

DeletedUser3436

Guest
καλα απο τυχη αλλο τιποτα!!εχω να βρω αντικειμενο 1 μηνα.και μια σελα ψαχνω και εκανα 30 ωρες και παλι τιποτα!!!
 

DeletedUser

Guest
ποιες ειναι οι πιθανοτητες να βρω το μουσκετο του drake με περιπου 7 ποντους εργασιας και με premium στον τυμβωρυχο?επισης ποσο ακριβα περιπου ειναι τα drops?

υ.γ:μην σπαμαρετε ξερω ειναι ηληθια η ερωτηση

υπαρχουν πιθανοτιτεσ εγω το εχω βρει αλα ειναι να σου κατσει
και στον τυμβοριχο βρισκει προιοντα αγορα περιπου μεχρι 5000$ το λεω αυτο γιατι εχω βρει 2 περιεργα δερματινα καπελα..

απλα ειναι θεμα τυχης και τπτ αλλο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
υπαρχουν πιθανοτιτεσ εγω το εχω βρει αλα ειναι να σου κατσει
και στον τυμβοριχο βρισκει προιοντα αγορα περιπου μεχρι 5500$ το λεω αυτο γιατι εχω βρει 2 περιεργα δερματινα καπελα..

απλα ειναι θεμα τυχης και τπτ αλλο

το δερματινο καπελο στοιχιζει $4100 αγορας αν δεν κανω λαθος..

σακη κανε μια προσευχη (στο παιχνιδι) πριν κανεις το διωρο ισως σε βοηθησει... αλλα μην το παρακανεις με τις προσευχες γιατι θα καταληξεις με μεγαλη κακοτυχια...
 

DeletedUser

Guest
το δερματινο καπελο στοιχιζει $4100 αγορας αν δεν κανω λαθος..

σακη κανε μια προσευχη (στο παιχνιδι) πριν κανεις το διωρο ισως σε βοηθησει... αλλα μην το παρακανεις με τις προσευχες γιατι θα καταληξεις με μεγαλη κακοτυχια...

δικιο εχεισ το διορθοσα
 

DeletedUser

Guest
υπαρχουν πιθανοτιτεσ εγω το εχω βρει αλα ειναι να σου κατσει
και στον τυμβοριχο βρισκει προιοντα αγορα περιπου μεχρι 5000$ το λεω αυτο γιατι εχω βρει 2 περιεργα δερματινα καπελα..

απλα ειναι θεμα τυχης και τπτ αλλο

ακομα λαθος ειναι
 
Κορυφή