Τσαμπιονς Λιγκ

  • Δημιουργός θέματος sorkos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
το ξερω οτι ειναι λιγο ασχετο αλλα λεω να πουμε μια προβλεψη για το τσαμπιονσ λιγκ!!!
λοιπόν ποια νομιζετε οτι θα ειναι η νικητρια ομαδα του τσαμπιονς λιγκ?
και πώς νομιζετε οτι θα τα παει το αποελ?
 

DeletedUser

Guest
ο αποελ θα αποκλειστει κατευθειαν και ο γαυρος θα ριξει 5 στην ρεαλ στον τελικο :p
(τι θελατε,την αληθεια?:eek:)
 

DeletedUser2863

Guest
Το Αποέλ θα κερδίσει 100% το μάτς με την Πόρτο με τις άλλες δεν ξέρω ακόμα!:cool:
 

DeletedUser

Guest
μπήκαν τα αποελάκια champion leage μετά την ανορθωσάρα που μπήκε πρώτη στην διοργάνωση και πήραν τα μυαλά τους αέρα. νομίζω δεν ξέρετε ποια είναι η πόρτο. ο ολυμπιακός ήταν τυχερός και μπήκε στον καλύτερο όμιλο.
 

DeletedUser

Guest
μπήκαν τα αποελάκια champion leage μετά την ανορθωσάρα που μπήκε πρώτη στην διοργάνωση και πήραν τα μυαλά τους αέρα. νομίζω δεν ξέρετε ποια είναι η πόρτο. ο ολυμπιακός ήταν τυχερός και μπήκε στον καλύτερο όμιλο.

προτη φορα συμφονο με ενα ανορ8οσιατη, εκτος απο εκει που λεει για την ανορ8οσαρα του.
 

DeletedUser

Guest
Το αποτελεσμα ειναι σχεδον σιγουρο.
Απο τις μεγαλες ομαδες-φαβορι :
-Ρεαλ
-Τσελσι
-Μπαρτσα
-Ολυμπιακο

Το πιο πιθανο για μενα ειναι να το παρει η Ρεαλ,η δευτερη ομαδα θα ειναι ή Τσελσι ή Ολυμπιακος.

Οι παιχτες του αποελ μετα το Champions League θα περιφανευονται για τα παρακατω:
-Μυρισαν το γρασιδι του γηπεδου
-Καθησαν στους παγκους
-Ειδαν απο κοντα μεγαλα αστερια της μπαλας
-Ταξιδεψαν στο εξωτερικο για αλλο λογο εκτος απο τουρισμο (αν και δεν θα διαφερει και πολυ)
-Προπονησαν σπουδαιους παιχτες ξενων ομαδων
 

DeletedUser2905

Guest
Οι παιχτες του αποελ μετα το Champions League θα περιφανευονται για τα παρακατω:
-Μυρισαν το γρασιδι του γηπεδου
-Καθησαν στους παγκους
-Ειδαν απο κοντα μεγαλα αστερια της μπαλας
-Ταξιδεψαν στο εξωτερικο για αλλο λογο εκτος απο τουρισμο (αν και δεν θα διαφερει και πολυ)
-Προπονησαν σπουδαιους παιχτες ξενων ομαδων

επ με προσβαλες :mad:
αν και Μπαρτσα, φου του γου!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
η μπαρτσελονα παιδια με henry,messi και ibrahmovic στην επιθεση μου φενεται ανικητη:cool:;):cool:;)
 

DeletedUser

Guest
ενα τακλιν στον λαιμο θελουν και οι τρεις και θα δουμε πως θα βαζουν γκολ,εχ,γιατι δεν παιζω εκει....
 

DeletedUser

Guest
Και εγω Barca ειμαι,αλλα με τις μεταγραφες που εκανε η Ρεαλ κραταω τις επιφυλαξεις μου.
 

DeletedUser

Guest
Το αποτελεσμα ειναι σχεδον σιγουρο.
Απο τις μεγαλες ομαδες-φαβορι :
-Ρεαλ
-Τσελσι
-Μπαρτσα
-Ολυμπιακο

Το πιο πιθανο για μενα ειναι να το παρει η Ρεαλ,η δευτερη ομαδα θα ειναι ή Τσελσι ή Ολυμπιακος.

Οι παιχτες του αποελ μετα το Champions League θα περιφανευονται για τα παρακατω:
-Μυρισαν το γρασιδι του γηπεδου
-Καθησαν στους παγκους
-Ειδαν απο κοντα μεγαλα αστερια της μπαλας
-Ταξιδεψαν στο εξωτερικο για αλλο λογο εκτος απο τουρισμο (αν και δεν θα διαφερει και πολυ)
-Προπονησαν σπουδαιους παιχτες ξενων ομαδων

Palouki σε συμπαθω πολυ :D
αλλα σιγα μην το παρει η τσελσι,και ποια ειναι αυτη η πως την ειπαμε?ρεαλ?
Ο Γαυρος θα τα σαρωσει ολα :p
 

DeletedUser

Guest
η μπάρτσα κλασσικά είναι το φαβορί, αλλά νομίζω αυτή θα είναι η χρονιά του αμπράμοβιτς. τι σκατά.
 

DeletedUser

Guest
καλη ερωτηση


παιδια ναι η μπαρτσα εχει παρα πολυ καλη επιθεση αλλα αμα δεν εχει αμυνα (εχει αλλα οχι να κρατησει της ρεαλ τους παιχτες) δεν μπορει αν κανει πολλα αλλα ευτιχως εχει καλο τερμα



εγω ειμαι με την μπαρτσαααααααα
 

DeletedUser

Guest
δεν ξερω αν θα δεθουν οι παιχτες τις ρεαλ καλα.αν το καταφερουν θα το παρουν.το θεμα ειναι καθαρα αν θα δεθουν.απο τις αλλες δεν ξεχωριζω καποια.

υ.γ=ο τελικος γινεται στη μαδριτη και η ρεαλ φετος θυμηθηκε να ξοδεψει τοσα λεφτα.οσοι καταλαβατε,καταλαβατε.;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή