Τρία σημειώματα-Σπαθι Hernando

DeletedUser

Guest
το σπας ρε σακη...το ιδιο ειναι... και επειδη η αξια του οπλου ειναι μεγαλητερη
και σε $ και σε χρηση, το πιθανοτερο και το ποιο λογικο ειναι να μην τελειωνει
ετσι απλα με 500 χπ η αποστολη αλλα να συνεχιζετε η να ξεκιναει μια καινουρια
που θελει καποιες προυποθεσεις, μια απο αυτες να σπασεις το σπαθι,
φυσικα ολα αυτα ειναι σκεψεις ενος νουμπα... :cool: σπαμ να γινετε... :cool:

θα διαφωνησω!το θαβεις(δεν το σπας)...μπορει να το ξεθαψεις με μια αλλη αποστολη...ολα αυτα ειναι ικασιες ομως...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
θα διαφωνησω!το θαβεις...μπορει να το ξεθαψεις με μια αλλη αποστολη...ολα αυτα ειναι ικασιες ομως...

εγω νομιζω οτι περνεις μια βαρια και το κανεις κομματια αφου σου λεω "κατεστρεψε το σπαθι"
 

DeletedUser

Guest
Waupee: Γεια. Γιατί δεν κάθεσαι; ... Τι είναι αυτό; Το σπαθί ... Ουρλιάζει! Οι φωνές ... Ουρλιάζουν για αίμα ... Σταμάτα! ... Άσε με ήσυχο! ... Το αίμα στάζει πάνω σου ... στο σπαθί σου ... ααα ... Τραβάνε την ψυχή μου ... Κατέστρεψε το σπαθί! ... Θάψε το! ... Κάψε το! ... Αίμα στάζει πάνω σου ... Θάψε το! ... Κάψε το! ... Αίμα στάζει πάνω σου! :eek:

οπως καταλαβαινει κανεις η φιλανθρωπια για ινδιανους ειναι πανω απο το σπαθι στο μυαλο ενος καουμποϋ δηλαδη καλυτερα να κρατησουμε τον waupee για πιο μετα παρα να μην καταστρεψουμε το σπαθι.λογικο δεν ειναι;:cool:αμα η αποστολη που δεν εχει βρεθει ακομα ξεκιναει με τον waupee και εχει προϋποθεσεις να εχεις καταστρεψει το σπαθι και κατι αλλα για να παρεις κατι καλυτερο γιατι οχι;:rolleyes:

αλλα μεχρι να βρουμε τι παιζει κρατατε το:D
 

DeletedUser

Guest
Waupee: Γεια. Γιατί δεν κάθεσαι; ... Τι είναι αυτό; Το σπαθί ... Ουρλιάζει! Οι φωνές ... Ουρλιάζουν για αίμα ... Σταμάτα! ... Άσε με ήσυχο! ... Το αίμα στάζει πάνω σου ... στο σπαθί σου ... ααα ... Τραβάνε την ψυχή μου ... Κατέστρεψε το σπαθί! ... Θάψε το! ... Κάψε το! ... Αίμα στάζει πάνω σου ... Θάψε το! ... Κάψε το! ... Αίμα στάζει πάνω σου! :eek:

οπως καταλαβαινει κανεις η φιλανθρωπια για ινδιανους ειναι πανω απο το σπαθι στο μυαλο ενος καουμποϋ δηλαδη καλυτερα να κρατησουμε τον waupee για πιο μετα παρα να μην καταστρεψουμε το σπαθι.λογικο δεν ειναι;:cool:αμα η αποστολη που δεν εχει βρεθει ακομα ξεκιναει με τον waupee και εχει προϋποθεσεις να εχεις καταστρεψει το σπαθι και κατι αλλα για να παρεις κατι καλυτερο γιατι οχι;:rolleyes:

αλλα μεχρι να βρουμε τι παιζει κρατατε το:D

+1
Tον Waupee τον εχεις απο το επιπεδο 1 στο σαλουν να σε τρεχει να μαζευεις γαλοπουλες,ενω το σπαθι του Χερναντο μπορει και να μην καταφερεις να το παρεις ποτε,αρα κρατα το σπαθι και ασε τον ινδιανο να χτυπιεται...
 

DeletedUser3436

Guest
μια ερωτηση...γιατι ο ινδιανος σου δινει το 3ο σειμειωμα και μετα σου λεει να καταστρεψεις το σπαθι? :p
 

DeletedUser

Guest
Hernandos's end....

Πανω στην τρελα μου.....

hernandosdestroy.png



και δεν εγινε και τπτ....χαχαχαχαχχχααχχαχχα:D
 

DeletedUser184

Guest
πλεον αυτο το οπλο δεν είναι και τοσο δυνατο ετσι και να το σπασεις δεν είναι και τιποτα..
 

DeletedUser

Guest
Hernandos's end....Και μετα τι??

Πανω στην τρελα μου...


http://img3.imageshack.us/img3/2493/hernandosdestroy.png


και τι γινετε τωρα? ξερει κανεις?:confused:


ΥΓ. Το εσπασαν και αλλοι, αλλα εγινε τπτ? δεν εχω δει καποια απαντηση:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το εχουνε σπασει μερικα ατομα,ακομα δεν ξερουμε τι γινετε (μπορει και τιποτα).
 

DeletedUser184

Guest
δεν γινετε τιποτα..προς το παρων..εκτος αν βαλουν κατι σε νεα εκδοση..
 

DeletedUser3409

Guest
sqtncm.jpg

χμμμ... επειδή ξέρω έναν που του έσπασε μην το σπάσεις... μέχρι να μάθεις ότι γίνεται κάτι άλλο...
 

DeletedUser

Guest
ερωτηση(μπορει και αχετη με το θεμα)

το τριτο σημιωμα που το βρισκεις; εγω ειχα βρει το δευτερο οταν ημουν 20 επιπεδο. υπαρχει περριπτωση να το ξαναβρω;
 

DeletedUser3409

Guest
το 1ο είναι δύσκολο (γιατί είναι μόνο ντροπ)... το 2ο το παίρνεις από αποστολή ενώ το 3ο στο δίνει... αν έχεις συμπληρώσει τις προϋποθέσεις... όταν σου ανοίγει η αποστολή...
 

DeletedUser

Guest
για να παρεις τα 500 xp

στο 99 επιπεδο που ειμαι..ουτε αυτος ειναι ο λογος..απλα πιστευω οτι θα βγαλουν κατι καλυτερο..καποια στιγμη...απλα θα ειναι τοσο αργοτερα που θα εχω βαρεθει ηδη το west...οχι οτι δεν το βαρεθηκα ηδη...χεχεχε
 
Κορυφή