Το ρεβόλβερ του Allen

  • Δημιουργός θέματος yimmy
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Παιδια ξερει κανεις πως παιρνουμε Το ρεβόλβερ του Allen;:confused:
 

DeletedUser

Guest
απο μαχες οχυρων με πολλα λεφτα...δεν υπαρχει ακομα μυστικη αποστολη απο οσο ξερω...
 

DeletedUser

Guest
ίσως μπει αποστολή στο μέλλον αλλά προς το παρόν ρόλο παίζει η τύχη και τα φράγκα που θα πάρεις σε μία μάχη οχυρού.
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη μονο απο μαχες οχηρου το παιρνω;...και πρεπει να ειμαι και πολυ τυχερος;
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη μονο απο μαχες οχηρου το παιρνω;...και πρεπει να ειμαι και πολυ τυχερος;

οχι μονο τυχερος...θα πρεπει η μαχη να ειναι ψιλοστημενη για να χαθουν πολλα λεφτα απο παιχτες και αν εισαι τυχερος θα παρεις ενα καλο ντροπ...που μπορει να ειναι και μυθικο οπλο...
επισης δεν ξερω τι μπορεις να βρεις σε δουλειες με μεγαλη τυχη που θα εχεις πολλους ποντους εργασιας με την νεα αναβαθμιση...
 

DeletedUser

Guest
ναι φιλε.μονο σε μερικα οπλα υπαρχουν κρυφες αποστολες για τετια οπλα οπως το hernandospatho και το athos foil.
 

DeletedUser

Guest
και στις μαχες οχηρων θα πρεπει να μενω ζωντανος;
 

DeletedUser

Guest
εεεμ...ελεμεντ χ τι ενοεις οτι πρεπει να μεινει το λιγοτερο το 25% ζωντανο;
 

DeletedUser

Guest
εννοω πως για να παρεις σπανιο οπλο πρεπει αφου χαθουν στην μαχη πολλα λεφτα (δλδ οσοι ειχαν λεφτα πανω τους πρεπει να πεθανουν) οι επηζοντες να ειναι πιο λιγοι απο το 25% το ατομων που συμμετηχαν στην μαχη.
 

DeletedUser3409

Guest
δηλαδή με λίγα λόγια 3... στους 4 πεθαίνουν
 

DeletedUser

Guest
οκ τωρα καταλαβα,αν υπαρχει κανενας αλλος τροπος να το παρουμε πειτε το μου το αλλιως να κλειδωσει.
 

DeletedUser3436

Guest
με την νεα εκδοση αν εχεις 486 ποντους εργασιας στον τυμβορυχο μπορει να το βρεις :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή