Το πρώτο flame ποστ!

  • Δημιουργός θέματος overmind
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ο λογαριασμός σου έχεις διαγραφεί: Στις 1/8/09 η ώρα 6:56 PM ανάκληση
Mixalakis2

Ο λογαριασμός σου έχεις διαγραφεί: Στις 1/8/09 η ώρα 6:57 PM ανάκληση
Mixalakis3

Autoi exoun diagrafi eidi..

-ayto sto esteile o mixalakis se pm ypotheto, i sto forum tis polis gia na to steileis esy anti gia ayton,
-i ayto einai kati poy mporei na to dei o kathenas?
 

DeletedUser

Guest
Γεια σου Woolf με την Ολύμπια Ψυχραιμία σου!!!:D:D;)
 

DeletedUser

Guest
Auto den mporis na to deis..para mono an pas na kaneis login kai sou vgazei auto....se 8 tou mhnos tha exoun diagrafi 5meres kanei!!!
 

DeletedUser

Guest
emena i aporia einai alli....entaksei o mixalakis exei 4 account (paei sto kalo)
alla taytoxrona oli i larisa kserei ta pass tous? wtf dld eleos...ti ginetai telika oloi mpainoun apo olous? 0.0
 

DeletedUser

Guest
ego nomizo oti tha kratiso 300$ otan fane maziko ban na agoraso tin poli fantasma :D
 

DeletedUser

Guest
2....nomizo oti ama den baleis 2 kai pas kateytheian sto 3 tha einai grousouzia...
 

DeletedUser293

Guest
Να θέσω κι εγώ ένα ερώτημα, είπατε ξέρετε αρκετοί από σας τα password των υπολοίπων, τι σας εμποδίζει όταν χτυπήσω δύο εργάτες σας να τσεκάρετε και τις δύο αναφορές και να χτυπήσετε αμέσως με έναν στρατιώτη που τυχαίνει να βρίσκεται στην πόλη μου εμένα που σας χτύπησα ξέροντας που να χτυπήσει και που να αποφύγει; (Προσοχή, όλα αυτά να τα κάνει το ένα άτομο ξέροντας τα pass των άλλων...)
 

DeletedUser

Guest
Να θέσω κι εγώ ένα ερώτημα, είπατε ξέρετε αρκετοί από σας τα password των υπολοίπων, τι σας εμποδίζει όταν χτυπήσω δύο εργάτες σας να τσεκάρετε και τις δύο αναφορές και να χτυπήσετε αμέσως με έναν στρατιώτη που τυχαίνει να βρίσκεται στην πόλη μου εμένα που σας χτύπησα ξέροντας που να χτυπήσει και που να αποφύγει; (Προσοχή, όλα αυτά να τα κάνει το ένα άτομο ξέροντας τα pass των άλλων...)

Einai efikto :)
Opote kala tha kaneis otan xtypas 2 i perisotera atoma apo kapoia poli meta na allazeis tin taktiki sou stin monomaxia.
Afou to eipame ksana to game s'ayto ton tomea mpazei apo pantou kai kala kanei giati aliws den tha pernagame tin nyxta mas sto flame :p
 

DeletedUser

Guest
Να θέσω κι εγώ ένα ερώτημα, είπατε ξέρετε αρκετοί από σας τα password των υπολοίπων, τι σας εμποδίζει όταν χτυπήσω δύο εργάτες σας να τσεκάρετε και τις δύο αναφορές και να χτυπήσετε αμέσως με έναν στρατιώτη που τυχαίνει να βρίσκεται στην πόλη μου εμένα που σας χτύπησα ξέροντας που να χτυπήσει και που να αποφύγει; (Προσοχή, όλα αυτά να τα κάνει το ένα άτομο ξέροντας τα pass των άλλων...)

eipame...einai ektos kanonon opote den ginetai...(!) :D:D:D:D
 
Κορυφή