Νέα Ιδέα Τουρνουά Οχυρών Κοινοτήτων

Θα θέλατε ένα Τουρνουά Οχυρών εναντίον κάποιας άλλης Κοινότητα;

  • Ναι θα συμμετάσχω όπως και να γίνει το Τουρνουά

    Ψήφοι: 32 76,2%
  • Ναι θα συμμετάσχω, αλλά μου αρέσει η επιλογή (α)

    Ψήφοι: 2 4,8%
  • Ναι θα συμμετάσχω, αλλά μου αρέσει η επιλογή (β)

    Ψήφοι: 8 19,0%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    42

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Καλησπέρα σας,

είμαστε σε συζητήσεις με κάποιες κοινότητες του εξωτερικού για ένα Τουρνουά Οχυρών. Με βάση τα τελευταία νούμερα που έχουμε στην διαθεσή μας οι επιλογές ενός τέτοιου event θα είναι:

α) Μικρό Οχυρό
β) Μεσαίο Οχυρό (
ιδανικά γεμάτο οχυρό, αλλιώς με χαμηλότερα νούμερα πχ 65vs70)


Αυτό που θέλουμε από εσάς είναι να μας απαντήσετε στην δημοσκόπηση που κάνουμε εδώ για να δούμε τι θα θέλατε να δείτε. Μόλις έχουμε κάποια ενημέρωση καθώς και είμαστε σίγουροι ότι το Τουρνουά θα πραγματοποιηθεί, θα σας ενημερώσουμε για την συμμετοχή σας.
Οι επιλογές (α) κ' (β) , βασίζονται ξεκάθαρα στην συμμετοχή των Κοινοτήτων που θα πάρουν μέρος. Οπότε με χαμηλές συμμετοχές ένα Τουρνουά σε Μεσαία Οχυρά θα είναι δύσκολο να πραγματοποιηθεί.

Η δημοσκόπηση είναι καθαρά για δούμε το ενδιαφέρον σας. Αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι εαν βγει για παράδειγμα η (α) επιλογή ότι θα γίνει και τέτοιου τύπου Τουρνουά.

Το νήμα είναι ελεύθερο προς συζήτηση.
 

akisdeus

Νέο Μέλος
Μεσαίο οχυρό, γιατί κατά την άποψή μου καλύτερα να μένουν 5-6 κενές θέσεις (που πιστεύω δεν θα μένουν) παρά να μένει έξω από τις μάχες κόσμος λόγω πολυκοσμίας.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
δεν κοιτάτε λέω εγώ να μιλήσετε στην ΙΝΝΟ να κάνουμε μεταφορά των παιχτών μας στους Αγγλικούς κόσμους ??
ακόμα δεν έχετε καταλάβει ότι δεν προχωράει στην Ελλάδα ???
Οσο υπάρχουν παίκτες που αγοράζουν σβόλους δεν θα γίνει πότε αυτό...
 
Κορυφή