ΤΙΜΩΡΙΑ

  • Δημιουργός θέματος paixtis4all
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
έχεις τιμωρηθεί! σήμερα η ώρα 4:26 π.μ.
έχεις τιμωρηθεί!


επίπεδο προσβολής: μικρή προσβολή
ημερομηνία τιμωρίας: σήμερα η ώρα 1:26 π.μ.
προστέθηκαν πόντοι τιμωρίας: 5 πόντοι
περιγραφή: έχεις παραβιάσει τους κανόνες επικοινωνίας μας και για αυτό έχεις λάβει 5 πόντους τιμωρίας!
σημαντικό: πρόσθετες προσβολές μπορούν να οδηγήσουν σε περιορισμένου χρόνου αποκλεισμό από το παιχνίδι!
» παράπονα για τον αποκλεισμό του λογαριασμού (παρακαλούμε βρες έναν καλό λόγο για να αφαιρεθεί ο αποκλεισμός.)

έλαβα αυτό το μύνημα χωρίσ να κάνω τίποτα. δεν πρόσβαλα κανέναν και ούτε έβρισα. αντιθέτως με βρισανε επειδή του έκανα επίθεση. καποιοσ να μου εξηγησει.....
 

DeletedUser

Guest
καπιος 8υμοσε που τον κερδισες και σε καταγκιλαι.πες το στην ετιση υποστιρηξης και στλε τους screenshot με μνμ που σε εβρισαν και δεν εβρισες.τοτε αυτος που σε καταγκιλε θα ιεναι σε πολη ασχημη θεση.
 

DeletedUser

Guest
hehe εγω ειχα φαει ban για βρισιδια που ειχα ριξει πριν ακομα μπει το report στα τηλεγραφηματα...

οτι ναναι greeniaris ftw εκεινη την εποχη...

οποτε για σκεψου μηπως παλαιοτερα ειχες βρισει κανεναν και το ξεθαψε τωρα.
 

DeletedUser

Guest
Mpa pote den ebrisa kanena akribws gia auto to logo. kserw poios me kataggeile giati autos ta pire polu sto kranio pou lupothima sunexws. E ti na tou kanw, mesa sto paixnidi einai auto. Deite to munima pou mou esteile:
Θέμα trompas
εταίρος συνομιλίας xxxxxxxxxxxx
»1«
xxxxxxxxxxxxx Στις 26/09/2009 η ώρα 12:32 μ.μ.
eisai toso magkas...?den exeis allh douleia na kaneis ?ante ston dia....lo loipon.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1777

Guest
παιδια και εγω ειπα τον χαραμπας βλακ..... και θυμοσε αλλα αλλο με νοιαζει εμενα σε ποσουσ ποντουσ αποκλεισε
 

DeletedUser

Guest
καλησπέρα.
ακούστε μια ιστορία γρηγορη και βγάλτε συμπεράσματα


είναι 2 παίχτες ο XXXX και ο WWWW
ο XXXX κάνει επιθέσεις στον WWWW γιατί έτσι γουστάρει εφόσον δεν είναι σε κάποια συμμαχία ο WWWW.
ο WWWW μόλις παίρνει χαμπάρι ότι έχει πάει για νανάκια στέλνει μήνυμα στον XXXX όπου του λέει για την μάνα του την αδερφή του την θεία του και για όλο του το σόι...καταλαβαίνετε τώρα...
ο XXXX μόλις διαβάζει το γράμμα τρελαίνεται και μαζί με κάτι αναποδιές που είχε η μέρα στην δουλειά έχει και τα νεύρα του του απαντάει ανάλογος...
τώρα ο WWWW μόλις παίρνει την ανάλογη απάντηση κάνει copy την απάντηση και την στέλνει στους admin και οι admin τον τιμωρούν τον XXXX

η ιστορία είναι αληθινή

συμπέρασμα

ότι και να σας λένε σε μηνύματα μην πέφτετε στην παγίδα τους...αγνοήστε τους...
δεν το καταλαβαίνω αυτό...
παίζουμε ένα game και θέλω να κάνω μονομαχίες...μόλις χτυπήσω κάποιον αυτός με ταράζει στα μηνύματα...δεν το καταλαβαίνω αυτό μα και καθόλου!!!
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΑΣ ΠΙΣΩ
αν μπορείτε
 

DeletedUser

Guest
εσύ μπορεί να έβρισες κάποιον, οπότε είναι ζήτημα δικό του το να σε αναφέρει ή όχι. εδώ κυκλοφορούν άτομα που τα προφίλ τους είναι οχετός και πάνε και τιμωρούνε παίκτες που δεν έχουνε κάνει τίποτα.

ό,τι να 'ναι δηλαδή...

όποιος με μονομαχεί από εδώ και πέρα θα τον αναφέρω κι εγώ :p τι είναι αυτά ρε παιδιά;;;
 

DeletedUser

Guest
φιλε οτι πρόβλημα εχεις στειλε μήνυμα στο κεντρο υποστήριξης.
ρώτησε εκει για ποιον λογο τιμωρήθηκες,
εδω ποιος να σου δώσει απάντηση?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή