Σχετικά με το UPDATE 1,31

  • Δημιουργός θέματος LoukiLoukGr
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Μπηκε στη γερμανια γιατι ηδη και στον beta τα περισσοτερα νεα στοιχεια που μπηκαν με αυτην την εκδοση ηταν στα γερμανικα οπως το crafting το θεμα ειναι οτι για να μπει στο ελληνικο west η εκδοση 1.31 απο οτι καταλαβαινω πρεπει πρωτα να μεταφταστει στα αγγλικα και μετα στα ελληνικα!Οποτε λιγο δυσκολο να μπει στον επομενο μηνα...
 

DeletedUser

Guest
Στον επομενο μηνα θα μπει (αν το μονο προβλημα ειναι η μεταφραση), απλα πιστευω οτι ακομα και στον κοσμο1 (τον γερμανικο) μπηκε με καθε επιφυλαξη και ειναι ολοι σε εγρηγορση για την εμφανιση κανενος προβληματος.
 

DeletedUser

Guest
Οντως παντου αυτο ακουγεται για πολλα μεταφραστικα προβληματα και πολλα bugs!
 

DeletedUser

Guest
Τα μπονους των πολλων χρυσών riflle θα παραμείνουν ώς έχουν ή θα παίρνεις μόνο απο ενα όπλο ανα τομέα μπονους?
 

DeletedUser

Guest
εαν δεν κανω λαθος θα παιρνεις το μπονους μονο απο ενα χρυσοο οπλο.
 

DeletedUser

Guest
εαν δεν κανω λαθος θα παιρνεις το μπονους μονο απο ενα χρυσοο οπλο.

Οχι δεν εχεις λαθος θα δινει μονο ενα χρυσο bonous στο τομεα αλλα το καθε χρυσο θα δινει τα κανονικα bonous στον κατοχο του...π.χ. ενα εχω εγω ενα χρυσο και εχει ενας ακομα στον τομεα μου με χρυσο τοτε μονο περνει καποιος 2 μπονους απο χρυσα οπλα!
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εγω μαχες βλεπω μονο στον αριζονα και στον κ1 και απο οτι καταλαβαινω μονο στον κ1 θα αλλαξει το πραγμα για τον αριζονα για δεν αλλαξει η ολη κατασταση δεν βλεπω βελτιωση...Για τους αλλους κοσμους δεν μπορω να εκφρασω γνωμη...

Παντως ειναι γεγονος οτι το μονο που πρεπει να περιμενουμε ειναι να μεταφραστουν οι αλλαες στα ελληνικα!
 

DeletedUser

Guest
Εγω θελω να μαθω τι γινεται για τα οχυρα γιατι ακουστηκ κατι για τις πολλαπλες οτι θα μπει κατι που θα σταματαει τις πολλαπλες!
 

DeletedUser3494

Guest
Xτεϛ το βραδu μπικε στον νετ αρα περιμενουμε απο 3 με 4 μερεϛ οϛ και μια βδομαδα για να μπEI στον ελινικο;
 

DeletedUser

Guest
Παιδια δεν ειναι σταναταρ ειναι αναλογα το χρονο που θα χρειαστει για να μεταφραστει!
 

DeletedUser

Guest
Ερωτήσεις

1) Δημιουργίες (craft): Στο επίπεδο 20 μπορεί ο χαρακτήρας σας να επιλέξει μια τέχνη/επάγγελμα και να δημιουργεί αντικείμενα.
Δηλαδή τι αντικείμενα κάνει ο κάθε χαρακτήρας?
2) Ενίσχυση : Μπορείτε τώρα να ενισχύσετε τον χαρακτήρα σας με 3 διαφορετικές κατηγορίες ενίσχυσης (αντικείμενα, ταξίδι, ιδιότητες)
Ούτε που καταλαβαίνω τι κατηγορίες ςίναι αυτές!
3) Κωδικοί Bonus: Ένα νέο σύστημα να παίρνετε Bonus αντικείμενα μέσω κωδικών
Που βρίσκουμε τους κωδικούς??
4) Ενσωμάτωση Facebook
Πως το ενσωματώνουμε??
 

DeletedUser4459

Guest
Αν παμε πανω αριστερα στον χαρακτηρα και πατησουμε στα δεξια εκει που λεει δημιουργια μας δινει 4 επιλογες. Αν πατησουμε μαθετε σημαινει οτι επιλεξαμε εκεινη και τελος ή μας λεει πληροφοριες για την επιλογη αυτη?
 

DeletedUser

Guest
Προσπάθω να κάνω τις νέες αποστολές του λβλ 100 που αρχήζουν με τον waupee, που σύμφωνα με το TWDB θέλει +50 δύναμη. Πήγα την δύναμη 51, αλλά η αποστολή δεν εμφανιζετε, ξέρει κάποιος γιατι ?

Παρατήρησα επίσεις ότι στην εργασια συλλογή καπνού αντί την επιλογή στο χρόνο για 10 λεπτά έχει 3 λεπτα, κοίταξα και άλλες εργασίες αλλά δεν βρήκα κάτι ανάλογο είναι κάποιο bug ή έγινε σκόπιμα ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4459

Guest
Αυτα που δινουν ειναι μονιμα παιδια ή μια φορα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή