Συστατικά για μια έκπληξη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5715
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser5715

Guest
Δεν δινει πουθενα το κερι Άλεσμα σπόρων
Μάζεμα ζαχαροκάλαμων
Καλλιέργεια χωραφιών
Μάζεμα μούρων
Μάζεμα πορτοκαλιών σε καμια απο της παραπανω εργασιες
 

DeletedUser

Guest
Εμένα μου τα έδωσε από μάζεμα πορτοκαλιών. Δοκιμασε 7x15 δευτερόλεπτα στο μάζεμα πορτοκαλιών.
 

DeletedUser5715

Guest
σε κ1 , κ6 κ7 δεν δινει τιποτα εκτος αν ειναι μονο σε μενα το προβλημα να στειλω στην διαχειριση το θεμα
 

johnfage

Μέλος
σε κάποιους κόσμους δεν δίνει π.χ. σε μένα έδωσε 1 κερί στο μάζεμα μούρων στον buffalo αλλά κόσμο 1,colorado δεν μου έδωσε τίποτα πουθενά στείλτε αίτηση υποστήριξης
 

Mythodeia

Νέο Μέλος
Για πολλές φαπες είναι η ιννο...καθε φορά τα ίδια !!!
Ανοίγουν αποστολές ή νέο υλικό και πάνε για 3ημερο --->από δευτέρα θα φτιαχτεί λένε του .νετ τα αφεντικά :p
Δεν με νοιάζει η ενέργεια που σπατάλησα...τον χρόνο που έχασα ποιος θα μου τον δώσει πίσω...απαράδεκτοι κάθε φορα :w

Μπήκα από περιέργεια και στο φόρουμ του .beta και το πρόβλημα υπάρχει από τις 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ αλλά κλασσικά ουδείς δεν ασχολήθηκε ... το `απαράδεκτοι` ήταν φιλοφρόνηση τελικά...ανεπίδεκτοι μαθήσεως είναι το πρέπον !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6275

Guest
εγω δοκιμασα ολες τις δουλειες και δεν εδωσε τιποτα. Φανταστηκα επειδη ειμαι απο μεταφορα αλλα καθως βλεπω το προβλημα ειναι γενικο.
 

DeletedUser5715

Guest
το προβλημα λυθικε παντος με την διαφορα απο 7 σε 8 κερια
 

black.thunder

Μέλος
Έχει φτιαχτεί η αποστολή. Αν υπάρχει ακόμα κάποιος που δεν μπορεί να βρει τα κεριά μπορει να στείλει αίτημα υποστήριξης.

Το θέμα κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή