Συζήτηση/Feedback Συζήτηση για την Πώληση Μαΐου 2021

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Πιστευω το στεντουκι αναπληρωτη σεφ θα μπορουσε να ειναι λιγο πιο ακριβο επειδη αν καποιος τα χωνει θα μπορεσει ανετα να αγορασει πολλα κομματια και να τα αναβαθμιση πολυ ευκολα και το balance θα χαθει στις μαχες οχυρων , ΕΙΔΙΚΑ σε κανουριους κοσμους σαν τον Jacksonville. Αποψη μου να ανεβει η τιμη για το σεντουκι επειδη τα οπλα ειναι πολυ σπασμενα.
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Αρχικως το σετ του αναπληρωτη σεφ ειναι για δουλειες...οποτε δεν επηρεαζει τις μαχες

Τωρα οσον αφορα τα οπλα δυστηχως ειναι αρκετα σπασμενα σιγουρα αλλα δεν εχει λογικη να τα βαλουν πιο ακριβα. Αντιθετα, θα ητανε πιο λογικο αν τα βαζανε πιο φθηνα καθως το συγκεκριμενο σετ εχει βγει εδω κ καποια χρονια κ σιγουρα σε λιγο καιρο θα ξαναβγει κατι καλυτερο κ πιο σπασμενο ;)
 
Αυτό που λες φίλε μου δεν έχει καμία λογική γιατί αν κάποιος θέλει ν σκάσει σβολια θα το κάνει έτσι κ αλλιώς. Το θέμα είναι ότι αν είναι οικονομικά ακόμα και παίχτες free to play που εχουν μασει καποια σβολια από την καθημερινή δραστηριότητα θα μπορέσουν ν τ πάρουν. Ουσιαστικά με αυτό που προτείνεις αυτούς θ αποτρέψεις...
 

JustHacKed13

Νέο Μέλος
Καλησπερα το ζητημα περι balance στον κοσομο jacksnoville εχει χαθει απο τοτε που βγηκαν οι αρκουδες. Οποτε αυτο που λες δν ισχυει αλλα αντιθετως αντικειμενα ζημιας θα φερουν το balance των αρκουδων στα ισα και θα αποφευχθουν φαινομενα 650 αποφυγων απο εναν παικτη η δεχομενα χτυπηματα 0 ζημιας οπως εχουν παρατηρηθει στο παρελθον :)

Oποτε υποθετω εφοσον ολοι μπορουσαν να αγορασουν στις ιδιες τιμες αρκουδες που κανουν counter τα αντικειμενα ζημιας αυτα γιατι τα αντιστοιχα αντικειμενα ζημιας να ειναι πιο ακριβα απτις αρκουδες?
 

TaSunke Witko

Νέο Μέλος
Βαλτε μαζι με αυτα τα fry την αρκουδα και τα officer's ! Αυτα νομιζω πως περιμενει αρκετος κοσμος , μεσα σε αυτους και εγω .
 

crime

Νέο Μέλος
Και κάπου εδω αδιασμα τον σερβερ απο τους παίκτες που περνουν σπάνια σβώλους, οπότε στο τέλος θα μείνουν αυτοί οι λίγοι που τα χώνουν για σβώλους ναι παίζουν πιου πιου αναμεταξύ τους. στον Jacksonville 3 και ο κουκος
 

TaSunke Witko

Νέο Μέλος
Αν αγαπας ενα γκειμ γιατι να μην το πληρωσεις , για να το στηριξεις ? Παιρνεις και καποιο πλεονεκτημα , μα δεν ειναι μονο εκει η ουσια . Μη κανεις δραμα . ( Η αληθεια ειναι πως οπως ειναι τα πραγματα με δυο σερβερ .gr , θα ημασταν μια χαρά , δεν ειμαστε πια και τοσοι ) .
 

DoUzOs

Παλαίμαχος
Αν αγαπας ενα γκειμ γιατι να μην το πληρωσεις , για να το στηριξεις ? Παιρνεις και καποιο πλεονεκτημα , μα δεν ειναι μονο εκει η ουσια . Μη κανεις δραμα . ( Η αληθεια ειναι πως οπως ειναι τα πραγματα με δυο σερβερ .gr , θα ημασταν μια χαρά , δεν ειμαστε πια και τοσοι ) .

Δε νομίζω πως όσοι ρίχνουν σοβαρά λεφτά στο παιχνίδι, τα ρίχνουν γιατί το αγαπάνε και θέλουν να το στηρίξουν. Τα ρίχνουν για να είναι ανώτεροι των αντιπάλων τους και να κερδίζουν πιο εύκολα σε όλες τις πτυχές του παιχνιδιού. Εκεί πιστεύω πως είναι ξεκάθαρα η ουσία. :p
 
Κορυφή