Στρατιωτική Θητεία

  • Δημιουργός θέματος mu8os
  • Ημερομηνία έναρξης

Που έχετε υπηρετήσει/θέλετε να υπηρετήσετε την στρατιωτική σας θητεία?

  • Στρατό Ξηράς

    Ψήφοι: 23 47,9%
  • Πολεμική Αεροπορία

    Ψήφοι: 7 14,6%
  • Πολεμικό Ναυτικό

    Ψήφοι: 5 10,4%
  • Ειδικές Δυνάμεις

    Ψήφοι: 13 27,1%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    48

DeletedUser

Guest
επειδή είδα ότι το θέμα με τις ένοπλες δυνάμεις ενδιαφέρει πολύ την κοινότητα ας ποστάρουμε που έχουμε υπηρετήσει την θητεία μας(σώμα,όπλο κλπ) ή που θέλουν να υπηρετήσουν όσοι δεν έχουν υπηρετήσει ακόμα την μαμά πατρίδα!άντε να δούμε πόσο μαχίμια είμαστε!

εγώ λοιπόν,στρατό ξηράς,υγειονομικό!

11 σπ τριπολη(κέντρο)->401 γσνα (εκπαίδευση)-> 95 τυεθ ρόδος (υπόλοιπο και απόλυση).
 

DeletedUser280

Guest
τωρα αυτο τι ειναι;
θεμα για στρατοκαυλους;
δηλ εσυ απο το θεμα που ειναι ηδη ανοικτο αυτο καταλαβες; οτι μας ενδιαφερουν οι ενοπλες δυναμεις;

φτουυυυυυυυυυ την κοινωνια μου μεσα.
 

DeletedUser

Guest
Βλέπεις πουθενά να αναφέρω κάτι για στρατόκαυλους η στρατοκαυλία?Μήπως έγραψα πουθενά ζήτω το έθνος και οι ένοπλες δυναμεις και δεν το κατάλαβα?Για σενα δηλαδή ότι έχει σχέση με το στρατό θεωρείται στρατοκαυλία?

Ένα απλό poll είναι,σε όποιον του αρέσει και τον ενδιάφερει μπορει να ψηφίσει και να απαντήσει,δεν υποχρέωσα κανέναν να ασχοληθεί.
 

DeletedUser

Guest
εγω που ειμαι γυναικα;πως δηλαδη θα σπαμαρω αυτο το θεμα;
 

DeletedUser

Guest
Μπορείς να ζητήσεις να κάνουν και οι γυναίκες θητεία:p
 

DeletedUser280

Guest
βλέπεις πουθενά να αναφέρω κάτι για στρατόκαυλους η στρατοκαυλία?μήπως έγραψα πουθενά ζήτω το έθνος και οι ένοπλες δυναμεις και δεν το κατάλαβα?για σενα δηλαδή ότι έχει σχέση με το στρατό θεωρείται στρατοκαυλία?

ένα απλό poll είναι,σε όποιον του αρέσει και τον ενδιάφερει μπορει να ψηφίσει και να απαντήσει,δεν υποχρέωσα κανέναν να ασχοληθεί.

αν το θετεις ετσι, τοτε ζητω συγνωμη.
 

DeletedUser8

Guest
eleos eleos eleos
kante kai kamia dimoskopisi poses fores kanete sex tin ebdomada....
ama goustarete toso spam na milate se chat
anti na katastrefete to forum.........
as apagoreusei kapios tis dimoskopiseis
 

DeletedUser

Guest
αν το θετεις ετσι, τοτε ζητω συγνωμη.

No Problem,μπορείς να με χαρακτηρίσεις οπώς αλλιώς θες αλλά το στρατόκαυλος θα ήταν το πιο άστοχο,και για μένα ο στρατός ήταν από τις χειρότερες περιόδους της ζωής μου.Παράτησα την δουλεία μου και την οικογένειά μου για να τρέχω σαν μαλάκας σε βούνα και σε λαγκάδια.Δεν μπορώ να μην παραδεχτώ όμως ότι ειχε και τα καλά του,που σε καμία περίπτωση δεν έχουν σχέση με εθνική υπερηφάνια και τέτοιες αηδίες.Απίστευτες πλάκες και γέλια και αρκετοί καλοί φίλοι είναι αυτά που κέρδισα,τίποτα παραπάνω.

Α!Διαπίστωσα επίσης και ρητό που λέει:"εκεί που τελειώνει η λογική αρχίζει ο στρατός..." Πολύ μεγάλη και πικρή αλήθεια...
 

DeletedUser

Guest
γιατι δεν βαλατε και το ''οχι στρατος για μενα'';):p
 

DeletedUser

Guest
Να κανουμε μια δημοσκοπηση αν πρεπει η οχι ο theontor να μεινει στο forum
 

DeletedUser

Guest
eleos eleos eleos
kante kai kamia dimoskopisi poses fores kanete sex tin ebdomada....
ama goustarete toso spam na milate se chat
anti na katastrefete to forum.........
as apagoreusei kapios tis dimoskopiseis

Νομίζω ότι καλύτερα να spamαρεις σε ενα topic που προσφέρεται για spam και για κουβέντα άσχετη με το μέρος του παιχνιδιού παρα σε κάποιο άλλο που έχει σχέση με το gameplay,ασχετα αν και εκεί τα μπινελίκια και τα γαμωσταυρίδια πανε και έρχονται.Αν νομίζεις ότι είναι κατακριτέο μπορείς να ζητήσεις να κλειδωθεί.
 

DeletedUser8

Guest
den 8elome na ginome spasiklas alla:
Σαλούν
Γενική συζήτηση που δεν ταιριάζει αλλού αλλά έχει σχέση με το παιχνίδι...
epeisis an parakolou8ouse to forum ton filetikon apagoreutikan i dimoskopisis epeidi o ka8enas ekane gia oti tou erxotan...


Να κανουμε μια δημοσκοπηση αν πρεπει η οχι ο theontor να μεινει στο forum

ama 8es kane kai ama i perisoteri psifisoun na figo feugo:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
θα ηθελα να υπηρετησω στο πολεμικο ναυτικο τουλαχιστον στην στρατολογια ετσι δηλωσα???θα με παρουν ?εχω πιθανοτητες??????θελω πολυ να μπω.....
 

DeletedUser

Guest
Εγώ αν και μικρός ακόμα θα υπηρετήσω σε διαφορετικό μέρος. ΣΣΑΣ. Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο θα πρέπει να σπαμάρω σε αυτό το θέμα. Την πρότασή σου theontor θα πρέπει να τη σκεφτώ κι εσύ να την κάνεις πράξη. Στο πρώτο σου ποστ επί του θέματος.:D
 

DeletedUser8

Guest
aaa katalaba
gia na min pare3igi8o den enoo na min kanoume ka8olou spam(smap)
alla na kanoume sta plaisia tou pexnidiou oxi dimoskopisis gia ton strato to podosfairo kai oti allo mporeis na fantastis
 

DeletedUser

Guest
θα ηθελα να υπηρετησω στο πολεμικο ναυτικο τουλαχιστον στην στρατολογια ετσι δηλωσα???θα με παρουν ?εχω πιθανοτητες??????θελω πολυ να μπω.....
κοιτα αναλογα απο πιο πλευρο κοιμασε . οσω ζω ελπιζω ελεγαν οι παλιοι γι αυτο και εσει ελπιζε
εγω ειμουν εργαλιομηχανικος απο τεχνικο λυκειο στον στρατο ειμουν εργαλιομηχανικος στο τεχνικο σωμα στρατου 21 ε.υπ. τωρα πεσ μου οτι θεσ βισμα ξε βισμα δεκτο απλα τωρα το επαγγελμα μου ειναι κρεοπωλης .:cool:
 

DeletedUser

Guest
Ως καθαρόαιμος στεριανός και βουνίσιος, δήλωσα πριν από λίγες μέρες Στρατό Ξηράς.:cool:
Αν και το πιθανότερο είναι να περάσω ΣΣΑΣ Ιατρική, επομένως θα γίνω μόνιμος!:)
 
Κορυφή