Σοκ και Δέος

DeletedUser

Guest
Λοιπόν παιδιά σας ενημερώνω πως πρέπει να απομακρύνετε από τις οθόνες πρίν κοιτάξετε πιο κάτω :D:p

Τους απομακρύνατε ? Ωραία !

Η εικόνα που ακολουθεί θα σας προκαλέσει Σοκ και Δέος καθώς ένας παίκτης 1ου επιπέδου κάνει κατασκευή γέφυρας ! Πολύ πιθανά είναι σύμπτωση αλλά δεν αποκλείεται το ενδεχόμενο να είναι CHEATER :eek:
 

Συνημμένα

  • ....jpg
    ....jpg
    72,5 KB · Προβολές: 179

DeletedUser

Guest
το εχω δει αρκετες φορες,δεν νομιζω οτι ειναι cheating,απλα εκει τον εβγαλε οταν αρχισε το παιχνιδι...παντως οντως προκαλει δεος...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πρωτη φορα το βλεπεις? εγω ειχα δει παιχτη 1 επιπεδο να ειναι στην εργασια θησαυρος...
 

DeletedUser

Guest
οι Scocco93 AlexTheBuilder εχουν δικιο.συμβαινει σχεδον συνεχεια.μολις γραφονται καποιοι παιχτες το παιχνιδι τους πεταει σε εντελως ασχετα σημεια στο χαρτη..πολλες φορες πεφτουν πανω σε διαφορες εργασιες :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser2737

Guest
μετα παρατανε το παιχνιδι και μενουν εκει...
 

DeletedUser

Guest
Ανσερ μην τους ακους, και αυτοι cheaters ειναι που θελουν να καλυψουν την αληθεια. Ολα ειναι μεσα στο σχεδιο. Παλιο cheatersssss
 

DeletedUser

Guest
Τι να πει κι ο darkfox...αρχι cheater δινει τους υπολοιπους και βγαζει την ουρα του απεξω.....βρε ουστ....:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
σιγουρα τον αρχισε εκει στην αρχη.εγω ειχα δει εναν στο κυνηγι γαλοπουλας και ηταν επιπεδο 1.τον ρωτησα και δεν μου απαντησε.μετα απο 28 μερες ειχε διαγραφτει γιατι δεν εμπενε.
 

DeletedUser

Guest
αλλοστε ειναι αδυνατο να δουλεψε lvl 1 στην κατασκευη γεφυρας και να μην περασε 2 επιπεδα.
 

DeletedUser2863

Guest
στον κοσμο1 εχει εναν επιπεδο 7 και ειναι στην δουλεια πωληση οπλων στους ινδιανους:eek: δλδ ειναι cheating:confused:
 
Κορυφή