Σοβαρή Απορία

  • Δημιουργός θέματος tsan
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Έχω μία σοβαρή (κατ'εμέ) απορία: Έχω δει και άλλο topic γι'αυτό το θέμα (γι'αυτό το λόγο οι διαχειριστές αν θέλουν ας κλειδώσουν το δικό μου αρκεί κάπου να πάρω απάντηση) αλλά δεν πήρα απάντηση.
Παρακαλώ κάποιον έμπειρο ή υπεύθυνο να μου απαντήσει αν ξέρει. Καλύτερα θα ήταν να μην πεταχτεί ο καθένας και λεέι ό,τι νά'ναι:
Σε τι χρησιμεύει η Εκκλησία και η Προσευχή;;;:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
καλησπέρα
και εγώ την έχω την απορία αυτην :confused:
εβαλα έκανα ένα 15' αλλά δεν είδα και κάποια διαφορά.
έχω διαβάσει και στισ βοήθειες του παιχνιδιού και εδώ στο forum αλλά ακόμα δεν
έχω καταλάβει τι γίνεται.
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη παιζει να σου δωσει κατι και παιζει και να μην γινει καμια αλλαγη?
γιατι εγω δεν ειδα κατι διαφορετικο :(
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη παιζει να σου δωσει κατι και παιζει και να μην γινει καμια αλλαγη?
γιατι εγω δεν ειδα κατι διαφορετικο :(

θα δεις διαφορά άμα χακάρεις τον server του παιχνιδιού και δεις τον κώδικα που αφορά την προσευχή αλλιώς μην περιμένεις να δεις διαφορά...
 

DeletedUser

Guest
έχω μία σοβαρή (κατ'εμέ) απορία: έχω δει και άλλο topic γι'αυτό το θέμα (γι'αυτό το λόγο οι διαχειριστές αν θέλουν ας κλειδώσουν το δικό μου αρκεί κάπου να πάρω απάντηση) αλλά δεν πήρα απάντηση.
παρακαλώ κάποιον έμπειρο ή υπεύθυνο να μου απαντήσει αν ξέρει. καλύτερα θα ήταν να μην πεταχτεί ο καθένας και λεέι ό,τι νά'ναι:
σε τι χρησιμεύει η εκκλησία και η προσευχή;;;:confused::confused:

enas filos moy poy epaize se xeno server phge gia proseyxh kai toy anebhke h energeia sto 200 gia mia ebdomada
 

DeletedUser

Guest
den xeri kanis exei mistikes idiotites:):):)

Ο/Η invenemy έγραψε:
θα δεις διαφορά άμα χακάρεις τον server του παιχνιδιού και δεις τον κώδικα που αφορά την προσευχή αλλιώς μην περιμένεις να δεις διαφορά...

Ο/Η Calamity jane έγραψε:
μπας κ τον Κοινωνησε με red bull ο παππας ?


Αυτό ακριβώς εννοούσα με το :"Παρακαλώ κάποιον έμπειρο ή υπεύθυνο να μου απαντήσει αν ξέρει. Καλύτερα θα ήταν να μην πεταχτεί ο καθένας και λεέι ό,τι νά'ναι".


Α, και Calamite, εσύ που το παίζεις και βαθύς γνώστης της Ελληνικής, ο "παππάς" γράφεται με ένα "π".
Ιδού:"Παπάς"
Επίσης να σου επισημάνω πως έχουν ανακαλυφτεί κάτι σημαδάκια πάνω από κάθε σχεδόν λέξη που λέγονται "τόνοι". Τα έχεις ακουστά;;;;:cool:
 

DeletedUser

Guest
Αυτό ακριβώς εννοούσα με το :"Παρακαλώ κάποιον έμπειρο ή υπεύθυνο να μου απαντήσει αν ξέρει. Καλύτερα θα ήταν να μην πεταχτεί ο καθένας και λεέι ό,τι νά'ναι".


Α, και Calamite, εσύ που το παίζεις και βαθύς γνώστης της Ελληνικής, ο "παππάς" γράφεται με ένα "π".
Ιδού:"Παπάς"
Επίσης να σου επισημάνω πως έχουν ανακαλυφτεί κάτι σημαδάκια πάνω από κάθε σχεδόν λέξη που λέγονται "τόνοι". Τα έχεις ακουστά;;;;:cool:

1) σου εχει απαντησει ηδη.
2)Δεν το παιζω αν διαβασεις καλυτερα εχω πει οτι δεν ημουν ποτε καλος κ ουτε θα γινω (πονηριδη), συχνα παταμε κ 2-3 φορες το ιδιο γραμμα .
3) οταν μαθω τυφλο θα τα βαζω , για την ωρα δεν την παλευω.

:cool:
 

DeletedUser

Guest
έχω μία σοβαρή (κατ'εμέ) απορία: έχω δει και άλλο topic γι'αυτό το θέμα (γι'αυτό το λόγο οι διαχειριστές αν θέλουν ας κλειδώσουν το δικό μου αρκεί κάπου να πάρω απάντηση) αλλά δεν πήρα απάντηση.
παρακαλώ κάποιον έμπειρο ή υπεύθυνο να μου απαντήσει αν ξέρει. καλύτερα θα ήταν να μην πεταχτεί ο καθένας και λεέι ό,τι νά'ναι:
σε τι χρησιμεύει η εκκλησία και η προσευχή;;;:confused::confused:

υπαρχει στη βοηθεια και το λεει αναλυτικα τι ειναι !!!
 

DeletedUser

Guest
1) σου εχει απαντησει ηδη.
Ποιος; Ποιος; (Ποιος είν'αυτός ο αψηλόοοος...:D)
2)Δεν το παιζω αν διαβασεις καλυτερα εχω πει οτι δεν ημουν ποτε καλος κ ουτε θα γινω (πονηριδη), συχνα παταμε κ 2-3 φορες το ιδιο γραμμα .
Το λέω γιατί γέλασες με το παιδί που έκανε λάθος στην ορθογραφία.
3) οταν μαθω τυφλο θα τα βαζω , για την ωρα δεν την παλευω.
Κι εγώ δεν ξέρω τυφλό, αλλά τόνους προσπαθώ να βάζω!:)

:cool:

.....................
 

DeletedUser

Guest
1)στη βοηθεια υπαρχει απαντηση αλλα δεν μπηκες στον κοπο.
2)στο λεξικο εβαλα κ τον εαυτο μου .
3)ομολογησα οτι δεν την παλευω.
 

DeletedUser

Guest
Έχεις δίκιο, τώρα το είδα:eek:
Κι εγώ που δεν ήξερα τι να κάνω και προσευχόμουν συνέχεια....

ΑΠΟΡΙΑ ΛΥΘΗΚΕ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή