Σκατάδες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2121
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2121

Guest
Aγαπητοί φίλοι, σύμμαχοι αντίπαλοι, συμπαίκτες...
Εδώ και 4 ημέρες εγώ κι o panos the kid είμαστε ξαφνικά αποκλεισμένοι για διπλό λογαριασμό. Έχουμε γράψει και οι δυο στο κέντρο υποστήριξης (που κλασσικά παίζει το πουλάκι του) παραθέτοντας τον κανόνα του παιχνιδιού και ρωτώντας το πότε τον παραβήκαμε...

Θυμίζω τον κανόνα:
* Επιτρέπεται να παίζουν 2 ή παραπάνω άτομα από τον ίδιο υπολογιστή ή/και σύνδεση Internet. Παρόλα αυτά επιτρέπεται ο καθένας να παίζει μόνο από τον λογαριασμό του και να δώσει μεγάλη σημασία στον κανόνα §2.

§2) Παίκτες με κοινή σύνδεση Internet

Παίκτες που έχουν κοινή σύνδεση Internet απαγορεύεται να προκαλούν ο ένας τον άλλο σε μονομαχία. Απαγορεύονται επίσης οι συγχρονισμένες μονομαχίες στον ίδιο παίκτη από 2 παίκτες με την ίδια σύνδεση Internet. Πρέπει να περάσουν τουλάχιστον 24 ώρες μετά από την κοινή σύνδεση για να μπορέσουν να ξανακάνουν μονομαχία.

Λοιπόν στο διάστημα των 6 μηνών που παίζουμε δεν έχουμε μονομαχήσει ποτέ μαζί ούτε και με ίδιο παίκτη (ήταν αδύνατον άλλωστε λόγω διαφοράς επιπέδου) Είμασταν σε διαφορετικές πόλεις κλπ. κλπ.
Ξαφνικά, δεν ξέρω και γω πως και γιατί, στα καλά καθούμενα βρεθήκαμε αποκλεισμένοι και οι δυό.
Έχω δύο ερωτήσεις:
1) Με τέτοιες πρακτικές κάνετε το παιχνίδι καλύτερο και πιο ενδιαφέρον?
2) Όταν έχεις πληρώσει δεν ξέρω πόσα σε premium δεν είναι λογικό να αιθάνεσαι ΜΑΚΑΚΑΣ όταν κάποιος σε αποκλείει αυθαίρετα χωρίς καν να μπει στον κόπο να σου εξηγήσει γιατί?
 

DeletedUser

Guest
περίμενε λιγάκι και ίσως σου απαντήσουν. πόσες μέρες δεν σου έχουν απαντήσει;
 

DeletedUser

Guest
ξαναγράψε τους τότε. μερικές φορές ίσως να μην έχουν χρόνο.
 

DeletedUser2507

Guest
δεν πρόκειται να βρείς το δίκιο σου σου το λέω εγώ!!
είχα ένα παίχτη πάνω από 30lv και έφαγα ban επειδή έκανε ο αδερφός μου ένα account μονο μια φορα μπήκε από ότι μου είπε ένα lv , ρώτησα στο κέντρο υποστήριξης τίποτα μετά από μια δυο μέρες το κλειδώσανε του έστειλα άλλο το ίδιο και μετά σου λένε κέντρο υποστήριξης , α ναι η και το ποιο κουφό είναι ότι μου είχαν βάλει μια εβδομάδα ban και , μετά όταν ξαναπροσπάθησα να μπω μου έγραφε ημερομηνία λήξης : ποτε:eek:, όπως το είπες σκατάδες είναι(δεν μιλάω για του mod του forum)!!
 

DeletedUser2121

Guest
Προς MajinVegeta
Ελπίζω να μην είναι έτσι όπως τα λες.
Όμως υπάρχει το εξής πρόβλημα. Για μας είναι παιχνίδι για άλλους όμως είναι ο τρόπος να βγάζουν το μισθό τους.
Γιατί να αγοράζεις premium λοιπόν αν δεν υπάρχει υποστήριξη... όταν σε πετάει κάποιο σύστημα αυτόματα κι αυθαίρετα έξω...
Είναι μεγάλη κοροιδία...
Ας έβαζαν αλλιώς τους κανόνες από την αρχή να κανόνιζε ο καθένας την πορεία του...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή