Σετ Συλλεκτη

  • Δημιουργός θέματος elliot
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Καλησπερα

Θα μπορουσε καποιος να μου δωσει περαιτερω πληροφοριες για το Σετ Συλλεκτη , πως ακριβως αποκταμε τα αντικειμενα ?
 

DeletedUser

Guest
Το καπελο το παιρνεις αν παρεις ολα τα καπελα του παιχνιδιου.
Το παντελονια αν παρεις ολα τα παντελονια του παιχνιδιου, κλπ κλπ κλπ για ολα τα ρουχα/οπλα.
Προχοση, οπου υπαρχουν μυθικα οπλα/παντελονια/ζωνες πρεπει να τα παρεις και αυτα.
 

DeletedUser3409

Guest
πρέπει στα επιτευγματα: Αντικειμενα :συλλογές να συμπληρώσεις... τις συλλογές των ανάλογων ρούχων, όπλων , καπέλων κ.λ.π. Επίσης για να πάρεις την καμήλα πρέπει να κάνεις άλλα 2 επιτευγματα που σου δίνουν τον χρυσό γάιδαρο και την στρουθοκάμηλο
χρυσός γάιδαρος = επίτευγμα: ΓΕΝΙΚΑ πάρε ότι θελεις παλιατζή (Βγάλε ένα εκατομύριο δολάρια από πωλήσεις στον Έμπορο)
στρουθοκάμηλο = επίτευγμα: Αποστολές - επαναλήψιμες αποστολες Και είναι η μέρα της μαρμότας (Ολοκλήρωσε 1000 ημερήσιες αποστολές) {Για αυτό έγινε και ο χαμός με το τελικά "Bug" στην αποστολή του Χάλουην}
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5114

Guest
Παιδια Ξερει καποιος ποσο κοστιζουν να παρεις ολο το σετ συλλεκτη
Δηλαδη ολα τα αντικειμενα(μαζι με τα μυθικα *σε τιμη αγορας*)

ξερει καποιος :nw :gl :hh :blk ???
 

DeletedUser2993

Guest
Τι εννοείς ?
Τα μυθικά όπλα τα βρίσκεις ή απο αποστολές ή απο ντροπς ή απο θήκες ή απο την αγορά...Δεν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη τιμή :w
 

DeletedUser

Guest
Παιδια Ξερει καποιος ποσο κοστιζουν να παρεις ολο το σετ συλλεκτη
Δηλαδη ολα τα αντικειμενα(μαζι με τα μυθικα *σε τιμη αγορας*)

ξερει καποιος :nw :gl :hh :blk ???

δε τολμω ουτε να το σκεφτω το νουμερο
εδω με παρε-δωσε στην αγορα απο φιλους μου εχουν φυγει πανω απο 30κ
 

DeletedUser4504

Guest
ερώτηση

Για ποιό λόγο δε μου δίνει το τουφέκι του συλλέκτη ενώ έχω συμπληρώσει όλες τις επί μέρους συλλογές?
 

DeletedUser4504

Guest
απάντηση

Τελικά έπρεπε να αγοράσω 1 όπλο ακόμα που το είχα ήδη και μου έδωσε το τουφέκι του συλλέκτη.
 

DeletedUser3409

Guest
φέτος θα πέφτει ντροπ ο Ρούντολφ και αν ναι από πότε?:hh

ημερολόγιο θα υπάρχει για το έλκηθρο?:))

και όσοι έχουν τελειώσει την αποστολή με την χειράμαξα? (παλιοί παίκτες που την είχαν κάνει πριν μπουν τα επιτευγματα):sad

δεν πρόκειται ποτέ να πάρουν το επίτευγμα?:blk
 

DeletedUser315

Guest
για την χειράμαξα που αναφερεις εγω που την ειχα κανει παλια την αποστολή
μου την εχει τσεκαρισμένη στα επιτεύγματα Άρχοντας των ζώων
οποτε δεν τίθεται θεμα νομίζω γι αυτο
 

DeletedUser5612

Guest
Ρε παιδια να ρωτησω κατι? Ολοι μας φανταζομαι οτι πριν μπουν τα επιτευγματα ειχαμε ρουχα-οπλα τα οποια δε τα ειχαμε τη στιγμη που μπηκαν και ετσι δε μετρησαν στις συλογες.....
Ομως τη χειραμαξα απ οτι παρατηρησα και εγω την εχει περασει κανονικα.... Μηπως θα επρεπε να περασει και τα ρουχα -οπλα που εχουν περασει απο τα χερια μας απο τοτε που φτιαξαμε τους λογαριασμους μας? (μηπως ειναι κανα μπαγκ και αυτο και κοιμομαστε ακομα?)
 

DeletedUser5787

Guest
Γεια σας και απο μενα. θα ηθελα να ρωτισο οταν εχω ενα αντηκιμενω στα αποθεματα μου μετραει στη συλογη αν ομως το πουλησω αυτο παραμενη στη συλογη μου? ευχαριστω.
 

DeletedUser

Guest
ναι στο μετραει οτι το ειχες
για να στο μετρησει αρκει απλα να εχει περασει απο τα χερια σου

γιατι δε κανετε κατι πολυ απλο ?πουληστε ενα κεφαλοδεσμο στο εμπορο σας
κ τσεκαρετε τις συλλογες σας μετα
 

DeletedUser3157

Guest
Δεν μετράνε όμως απ την μέρα που έφτιαξες τον λογαριασμό σου. Έιχα πράγματα παλιά και τα πουλήσα και δεν τα έχει σημειωμένα. Κοιτάξτε για ρούχα που είχαμε σίγουρα, για αποστολές για μικρά λεβελ, όπως μάυρος κεφαλόδεσμος, γκρι μποουλερ, μπλε μπαντανα, πρασινο πουκαμισο, χρυσο ινδιανικο μενταγιον, κιτρινο καρο πουκαμισο, γκρι παπουτσια εργασιας, μπλε ινδιανικο μενταγιον, πρασινο ινδιανικο μενταγιον, μεταλικο σταυρος.

Αυτοι που κανατε τις αποστολες απο παλια, ακομα κι αν δεν εχετε στα αποθεματα σας αυτα, ειναι σημειωμενα στα επιτευγματα οτι τα ειχατε καποτε?
 

DeletedUser4456

Guest
Οχι πολλα δεν ειναι οπως του Χερναντο, που π.χ. εχεις τελειωσει την αποστολη, εχεις παρει το αντιστοιχο επιτευγμα και ομως με παραλογο τροπο δεν σου εχει περασει το item στα επιτευγματα - οπως και τοσα αλλα αντικειμενα που παλια ειχες (μπαντανες, μενταγιον κλπ)... ε ας το δουμε σαν μια προκληση να τα ξαναβρουμε, αλλιως θα αρχισουμε παλι τις γκρινιες και εχουμε ηδη αρκετα στο κεφαλι μας in RL για να γκρινιαζουμε επιπλεον σε ενα game...
 

DeletedUser

Guest
ερωτηση

0οταν εχο ενα αντικειμενο δεν μ το σημιονη με ν και κατι αλλο τι πρεπι να αγοραζο πχ εκει λεη βερμουδα τι βερμουηδα να αγορασω οπια θελο η καπια συγκεκρημενη.?
 

DeletedUser

Guest
Για να πάρεις το επίτευγμα "Μάζεψε όλες τις βερμούδες" π.χ θα πρέπει φίλε asdlolxD να έχεις/είχες στα αποθέματά σου όλες τις βερμούδες που υπάρχουν.
 

DeletedUser

Guest
Μπορείς να αγοράσεις και να πουλήσεις ένα αντικείμενο. Θα στο μετρήσει σαν να έχει περάσει από εσένα, το τσεκάρουμε όμως για να είμαστε σίγουροι ότι έχε μπει.
Τα πολύ παλιά αντικείμενα δεν τα έχει καταγράψει πουθενά, οπότε πρέπει να τα ξανά πάρεις/πάρουμε.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή