ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ..!!!!!

  • Δημιουργός θέματος IGNA96
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
"Το καλύτερο και περισσότερο διαδεδομένο Internet browser online Strategy game που μπορεί κάποιος να παίξει.

200.000 άτομα από όλο το κόσμο μεταξύ αυτών 7.000 Έλληνες παίζουν καθημερινά αυτό το ενδιαφέρον παιχνίδι που συνδυάζει τον πόλεμο με την επιχειρηματικότητα, την πολιτική, το χρηματιστήριο, τη στρατηγική, τη δημοσιογραφία, το chatting αλλά και πολλές άλλες πτυχές που μόνο αν ασχοληθείς με αυτό θα καταλάβεις πόσες...

πολλές είναι αυτές.

Η ΧΩΡΑ ΣΟΥ eGreece ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..... Οι γείτονες μας σύντομα θα μας επιτεθούν.

Για αυτό το λόγο φίλε Έλληνα παίκτη ΣΕ ΚΑΛΟΥΜΕ να έρθεις στην εικονική μας πατρίδα και να μας ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ να αμυνθούμε σε όλους αυτούς τους κινδύνους αλλά και να διασκεδάσουμε με αυτό το παιχνίδι που σου προσφέρει πάρα πολλές δυνατότητες ανάπτυξης του προσωπικού σου χαρακτήρα.


ΜΠΕΙΤΕ ΕΔΩ!!!
************************************



Δες το παρακάτω βίντεο να ενημερωθείς.
********************************************
********************************************

Edit by El Telehi -> Αφαίρεση συνδέσμων
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Γιατι νομιζω πως υπηρχε και αλλο θεμα γραμμενο 2-3 μηνες πριν? Τεσπα αργησες λιγακι να το πεις αλλα δεν πειραζει. Α, και τα λεμε σε 15 μερες μιας και δεν επιτρεπονται τα Links αλλων παιχνιδιων.
 

DeletedUser3473

Guest
αυτο το σουπερντουπερ διαδεδομενο παιχνιδι που παιζετε απο 200.000 ατομα
σε ολο τον κοσμο και που πρεπει να μπω εγω ο ελληναρας να σωσω την πατριδα
μου...(η μηπως την παρτιδα μου?) τεσπα....οταν και αν μπω θα μου ζητησει πριμιουμ??? ε? :w
 

DeletedUser

Guest
φτιαχνεις ενα παιχνιδι για 200.000 ατομα.
πως συντηρεις τους σερβερ? ποσο μαλλον το προσωπικο που πρεπει να εχεις για να τρεχεις το παιχνιδι?
δεν νομιζω οτι το κανει κανεις για την ψυχη της μανας του :p

αρα θα εχει και πριμιουμ μεσα σε καποια φαση
 

DeletedUser3473

Guest
αν θες να βγαλεις χρηματα μονο για να συντηρησεις τον σερβερ...
μπορεις να βαλεις διαφημησεις....200.000 ατομα εχεις χρηστες...
νομιζω θα βρεις ευκολα σπονσορες...
 

DeletedUser

Guest
καθως κανεις συντηρηση στον σερβερ, δεν πρεπεις να φας και ενα σουβλακι; να πιεις μια μπυρα; δινεις ενα γαματο παιχνιδι, αρα καποιος πρεπει να σου παρεχει και καποια πραγματακια για να κανεις σωστη συντηρηση :p
 

DeletedUser

Guest
παιδια το παιχνιδι που λεει ο τυπος υπαρχει κανονικα.....δεν το εχει φτιαξει μονος του.... μου ειχε πει ενας φιλος να μπω πριν 2 χρονια το καλοκαιρι
 

DeletedUser3473

Guest
καθως κανεις συντηρηση στον σερβερ, δεν πρεπεις να φας και ενα σουβλακι; να πιεις μια μπυρα; δινεις ενα γαματο παιχνιδι, αρα καποιος πρεπει να σου παρεχει και καποια πραγματακια για να κανεις σωστη συντηρηση :p

χμμμ...ναι σουβλακια...μπυριτσες...μετα κανα ποτακι...κανα μπουζουκι
με 2-3 γκομενακια....κανα αφτερ (μετα τα μπουζουκια) για να ξεκουραστει το αυτι... κατι πρεπει να δωσουμε και στον παρκαδορο που μας παρκαρε την πορσε...
χμμμ...ναι φοξακο...με επεισες...χρειαζετε να εχει και πριμιουμ... :w

γραφτειτε ολοι ρεεεε και ολοι πριμιουμ!!!!!! εχει εξοδα ο σερβερ... :blk
 
Κορυφή