Πυροβόλα όπλα

  • Δημιουργός θέματος ViolentPharmacist
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
δεν ξέρω αν το έχει κανείς άλλος, αλλά προσωπικά μόλις εγκαινίασα την εποχή των πυροβόλων όπλων έχοντας πλέον στην κατοχή μου ένα κυνηγετικό όπλο (έστω και σκουριασμένος). τέλος πια με τα μπουκάλια, τις κανάτες, τα ξυράφια, τα ρόπαλα και τα υπόλοιπα ερασιτεχνικά μέσα επίθεσης!
 

DeletedUser

Guest
κανονικά τα όπλα μεγάλου έυρους είναι απενεργοποιημένα από το οπλουργείο. αφού ένας παίχτης έχει τέτοιο όπλο απαιτώ να μπορούν και οι υπόλοιποι να έχουν κάτι τέτοιο.
 

DeletedUser

Guest
ήρεμα ρε παιδιά.....όπλο-γροθιά είναι. δεν είναι μπαζούκας. απλά το ανέφερα γιατί το θεωρώ ένδειξη οτι τα όπλα που θα δούμε προσεχώς θα είναι όλο και καλύτερα.
 

DeletedUser

Guest
simera brika kai ego ena alla den mporo na to balo giati einai gia 18 lv kai den einai skouriasmeno:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
θα το καθαρίσω και εγώ και θα δείς! :d

πάντως βλέπω οτι και το στιλέτο κάνει παρόμοια ζημιά.
 

DeletedUser

Guest
εξαρταται ομως αν εχεις περισσοτερο σθενος η σημαδι αυτο ειναι που τα κανει αποτελεσματικοτερο στην επιθεση.......
 

DeletedUser

Guest
la8os den einai sta 18 level tora to ida kala 8eli 20lv araego 8elo akoma 9 lv
 

DeletedUser

Guest
ναι εχεις κατι στην φατσα σου που φωναζει meleeeeeeeeeeeeeeeee:p
 

DeletedUser

Guest
εγώ είμαι μια χαρά με την σφεντόνα μου. ούτε φθαρμένη είναι και έχει και καλό χτύπημα. δεν είναι σαν τα όπλα που πάνε από 1-10. αυτό είναι από 6-12.
 

DeletedUser184

Guest
zimia

εγώ είμαι μια χαρά με την σφεντόνα μου. ούτε φθαρμένη είναι και έχει και καλό χτύπημα. δεν είναι σαν τα όπλα που πάνε από 1-10. αυτό είναι από 6-12.

file m iparxoun kai kalitera opla apo tin sfentona pou kanoune pio polli zimia
 

DeletedUser

Guest
το ξέρω. εχω και ένα σπασμένο μπουκάλι ουίσκι που κάνει από 3-13. αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα κάνει 3 και πόσο 13. ενώ με αυτό είσαι πιο σίγουρος. καλά μόλις χτίσουμε οπλουργείο και το αναβαθμίσουμε λίγο, θα πάρω συνεπώς καλύτερα όπλα.
 

DeletedUser184

Guest
mpoukalia

ola einai kala ektos fisika meta apo kairo vroume teleia opla opote na jexasoume ta stileta kai ta mpoukalia
 

DeletedUser

Guest
πότε πια θα ενεργοποιηθούν τα πιστολια και τα μεγάλα όπλα;
 

DeletedUser

Guest
egw exw akrivhs sfentona 9-17 alla einai gro8ia!
se ligo 8a pairnoume ta bazooka kai tis xeirobomvides kai 8a varame ws melee!!!
 
Κορυφή