Προσφορές

*El Profesor*

Παλαίμαχος
Καλησπέρα. Σαν παίχτης τής ελληνικής κοινότητας θέλω να θέσω το θέμα των προσφορών στην αγορά σβολον ακόμα και για τίς τιμές που για την χώρα μας είναι υψηλές καθώς αγοράζουμε σχεδόν στις ίδιες τιμές ενώ υπάρχει διαφορά σε έναν τι θέλω να πω

Παράδειγμα εμείς σαν κοινότητα έχουμε ίδιες τιμές με Γερμανία και άλλες ευρωπαϊκές χώρες που οι μισθοί καμία σχέση.

Ο τουρκικός σέρβερ έχει καλύτερες τιμές στην αγορά σβολον


Μιπως σαν διαχείριση πρέπει να το συζητήσετε και κάνετε κάτι καλύτερο για τους παίκτες της ελληνικής κοινότητας είμαι σίγουρος ότι και πολύ άλλοι παίχτες θα το ήθελαν αυτό
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Υπόψιν, ότι οι τιμές των σβόλων ανά χώρα δεν υπολογίζονται βάση του κατά κεφαλήν εισοδήματος. Η Σουηδία, η Ουγγαρία, η Ρουμανία και η Πολωνία που ναι μεν είναι κράτη μέλη της Ευρωπαϊκής Ένωσης αλλά δεν ανήκουν στην Ο.Ν.Ε., έχουν τα δικά του εθνικά νομίσματα και άρα έχουν διαφορετικές τιμές στα σβόλια. Η Τουρκία απ' την άλλη έχει κ αυτή το δικό της εθνικό νόμισμα αλλά το κατά κεφαλήν εισόδημα εκεί είναι χαμηλότερο απ' αυτό της Ελλάδας, οπότε και γι αυτό οι τιμές είναι διαφορετικές και φαίνονται σε εμάς φθηνές. Όμως, επειδή η Ελλάδα είναι στην Ο.Ν.Ε. όπως και η Γερμανία αλλά κι άλλες χώρες δε γίνεται να έχει διαφορετικές τιμές. Διότι με την ίδια λογική, θα έπρεπε και ένα προϊόν που πωλείται σε site τύπου Amazon, να έχει διαφορετικές τιμές για χρήστες που προέρχονται από Ελλάδα και άλλες από Γερμανία ή Ιταλία ή Γαλλία.
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
πολύ ωραία αφού αυτό δεν μπορεί να αλλάξει λόγο κανονισμών τις εταιρίας γιατί δεν εξασφαλίζεται καλύτερες προσφορες όπως 200% 300% 500% παλιότερα είχε καλύτερες προσφορες τώρα έχει καταντήσει κοροϊδία σου λέει προσφορα +30 αν πιστεύετε ότι όλα αυτά είναι φυσιολογικά μπορείτε να κάνετε μια ψηφοφορία με διαφορες ερώτησης και μόλις συνδέονται οι παίχτες να γραφουν τις άποψης τους ώστε να μεταφέρονται και στην εταιρία όλα αυτά . επίσης να πω και το άλλο τα σετ που βγάζουν τα τελευταία χρονια είναι και ποιο ακριβά από ότι ήταν παλιότερα αλλα και πιο άχρηστα με την ενίνα ότι βγάζουν 15 σετ ρούχων και από όλα αυτά αξίζει το 1
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
πολύ ωραία αφού αυτό δεν μπορεί να αλλάξει λόγο κανονισμών τις εταιρίας γιατί δεν εξασφαλίζεται καλύτερες προσφορες όπως 200% 300% 500% παλιότερα είχε καλύτερες προσφορες τώρα έχει καταντήσει κοροϊδία σου λέει προσφορα +30 αν πιστεύετε ότι όλα αυτά είναι φυσιολογικά μπορείτε να κάνετε μια ψηφοφορία με διαφορες ερώτησης και μόλις συνδέονται οι παίχτες να γραφουν τις άποψης τους ώστε να μεταφέρονται και στην εταιρία όλα αυτά . επίσης να πω και το άλλο τα σετ που βγάζουν τα τελευταία χρονια είναι και ποιο ακριβά από ότι ήταν παλιότερα αλλα και πιο άχρηστα με την ενίνα ότι βγάζουν 15 σετ ρούχων και από όλα αυτά αξίζει το 1
Απ οσο ξερω , εχουν κανει καινουργιο συστημα και καθε 20 μερες παιρνεις μια προσφορα , στις 60 μερες χωρις αγορα παιρνεις 150% , δηλαδη παει ετσι , 20 μερες χωρις αγορα (30% προσφορα) , 40 μερες χωρις αγορα (90% προσφορα) και 60 μερες χωρις αγορα (150% προσφορα)
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
Απ οσο ξερω , εχουν κανει καινουργιο συστημα και καθε 20 μερες παιρνεις μια προσφορα , στις 60 μερες χωρις αγορα παιρνεις 150% , δηλαδη παει ετσι , 20 μερες χωρις αγορα (30% προσφορα) , 40 μερες χωρις αγορα (90% προσφορα) και 60 μερες χωρις αγορα (150% προσφορα)
Δεν πρέπει να ισχύει αυτό έχω πολύ καιρό να βάλω και η προσφορές είναι άθλιες. Αλλά αυτό που θέλω να πω είναι να εξασφαλίσουν καλύτερες προσφορές για την κοινότητα οπός παλιότερα 500% 400% 300% 200%
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Δεν πρέπει να ισχύει αυτό έχω πολύ καιρό να βάλω και η προσφορές είναι άθλιες. Αλλά αυτό που θέλω να πω είναι να εξασφαλίσουν καλύτερες προσφορές για την κοινότητα οπός παλιότερα 500% 400% 300% 200%
Ισχύει είναι δοκιμασμένο αρκετές φορές. Συμφωνώ όμως μπορούν να κάνουν καλύτερες προσφορές.
 

Hombre

Μέλος
δλδ ο κάτοικος από το ηνωμένο βασίλειο, που είναι εκτός ο.ν.ε. πόσο αγοράζει το μεγαλύτερο πακέτο σβόλων ;
δεδομένου, ότι η στερλίνα έχει μεγαλύτερη αξία από το ευρώ, παίζοντας στον ίδιο σέρβερ αυτός αγοράζει φτηνότερα ;
αφού οι τιμές των σβόλων ανά χώρα δεν υπολογίζονται βάση του κατά κεφαλήν εισοδήματος, αυτός έχει πλεονέκτημα σε σχέση με εμένα ;
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
δλδ ο κάτοικος από το ηνωμένο βασίλειο, που είναι εκτός ο.ν.ε. πόσο αγοράζει το μεγαλύτερο πακέτο σβόλων ;
δεδομένου, ότι η στερλίνα έχει μεγαλύτερη αξία από το ευρώ, παίζοντας στον ίδιο σέρβερ αυτός αγοράζει φτηνότερα ;
αφού οι τιμές των σβόλων ανά χώρα δεν υπολογίζονται βάση του κατά κεφαλήν εισοδήματος, αυτός έχει πλεονέκτημα σε σχέση με εμένα ;
Δεν ξέρω για τιμές αλλά περνούν πιο λίγους σβόλους.

Screenshot_2023-06-07-20-49-08-836-edit_com.android.chrome.jpg
 

Hombre

Μέλος
συγγνωμη, δεν το εξηγησα καλα επειδη παιζω και εγω σε νετ σερβερ με ip απο Ελλαδα τα ιδια μου δειχνει, θα πρεπει να πληρωσω 80€ για 4000 σβολους, ενας ομως με ip απο το ηνωμενο βασιλειο, τι θα πληρωσει για τους αναλογους σβολους ;
68,81 στερλινες βαση της ισοτημιας ευρω - στερλινας ;
αν ειναι ετσι εχει πλεονεκτημα σε σχεση με εμενα, αφου αγοραζει πιο φτηνα την ιδια ποσοτητα σβολων.
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
συγγνωμη, δεν το εξηγησα καλα επειδη παιζω και εγω σε νετ σερβερ με ip απο Ελλαδα τα ιδια μου δειχνει, θα πρεπει να πληρωσω 80€ για 4000 σβολους, ενας ομως με ip απο το ηνωμενο βασιλειο, τι θα πληρωσει για τους αναλογους σβολους ;
68,81 στερλινες βαση της ισοτημιας ευρω - στερλινας ;
αν ειναι ετσι εχει πλεονεκτημα σε σχεση με εμενα, αφου αγοραζει πιο φτηνα την ιδια ποσοτητα σβολων.
Η τιμή για στερλίνες είναι 74,99 δηλαδή περίπου 87 ευρώ.
 
Κορυφή