Πολη Name Missing

DeletedUser

Guest
Αποφασισα να φτιαξω πολη σε αυτο το κοσμο δικια μου! Θα ειναι ετοιμη εντος μιας εβδομαδας σιγουρα! Εχουμε ηδη μαζεψει 14 ατομα, αλλα μερικοι δε θα μπουν μεχρι αργοτερα γιατι ειναι τυχαδες. Την πολη θα την ονομασω προσωρινα Name Missing και θα χτιστει στο τετραγωνακι Κ2 για να ξερε να ειστε κοντα. Η ακριβης τοποθεσια θα παραμεινει κρυφη αλλα μπορειτε να μαντεψετε, ευκολο ειναι!:p Οσοι ενδιαφερεστε να μπειτε bookαρετε απο τωρα γιατι θα ειμαστε γεματοι!:p Θελουμε επιγοντως ΕΝΑ χτιστη ακομα κι ΔΥΟ τυχοδιωκτες. Εχουμε μεχρι τωρα 4 χτιστες και 2 τυχες. Επισης θελω να σας ενημερωσω οτι εχουμε εναν διπροσωπο που μου ειχε υποσχεθει οτι θα γινει χτιστης για ανταλαγμα 5 σβολους χρυσου αλλα τελικα με επρηξε και θα κανει στρατιωτη, του οποιου το ονομα αρχιζει απο k0nsta και τελειωνει σε ntin0s. Δεν μπορω να σας δωσω αλλα στοιχεια. Α και ειναι 1,73. Τελος. Δεν σας λεω τπτ αλλο. Α στην πολη εχουμε προτεραιοτητα χτιστες. Θα παρουμε κατοικιες 3 κ μετα βλεπουμε...!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τελικα στον κοσμο 4 θα τον κανω εργατη, μπορω να μπω?
 

DeletedUser

Guest
Θα σου φέρω τυχά με φουλ στήσιμο παγίδων τον neropistolero, τον θες?
 

DeletedUser

Guest
ξερω γω φιλε φερε οποιον θες, αρκει να ειναι τυχας και καλος. Osfp αφου θα εισαι χτιστης θα μπεις στους πρωτους 5.
 

DeletedUser

Guest
θα φτιάξω κι εγώ πόλη αλλά δεν υπόσχομαι σε κανέναν πως θα τον καλέσω
 

DeletedUser

Guest
να φύγεις να πας αλλού!!
αυτό είναι για την πόλη του σουτερ!
άντε γιατί γίναμε όλοι ίσα κι όμοια!:d
 

DeletedUser

Guest
εγώ έλεγα να φτιαξω εργατη ! μεχρι τα 10 ποιος ζει ποιος πεθαινει μεχρι να επιλεξω την κατηγορια , οποτε αν θελεις ειμαι μεσα!
 

DeletedUser

Guest
εγινε. μπαινεις 6ος στη σειρα! αρκη ολα κατασκευη!!

Στειλε μου μηνυμα ingame μη ξεχασω!
 

DeletedUser

Guest
να σου πω, ερχομαι, αλλα θελω να με βαλεις στους 5 πρωτους, γιατι χρειαζομαι γρηγορο xp απο μονομαχιες!!!
 

DeletedUser

Guest
Και ποιον θα μονομαχείς???:eek:
Τις αρκούδες ή τις γαλοπούλες??:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Και ποιον θα μονομαχείς???:eek:
Τις αρκούδες ή τις γαλοπούλες??:rolleyes:

Οτι ειπε. Ε δε γινεται ρε παιδια, μετα θα θελουν ολοι πρωτοι! ΠΑΡΤΕ ΣΕΙΡΑ! Και στειλτε μου πμ στον κοσμο 4 οπου λεγομαι CrazyShooter για να σας θυμαμαι ολους!:eek:
 

DeletedUser

Guest
το θεμα ειναι σχετικα με καποια πολη στον κ4.

οτιδηποτε αλλο ασχετο με αυτο ειναι σπαμ και θα προειδοποιηθεί.

ελπιζω τωρα να ειμαι περισσοτερο κατανοητή για όποιον δεν καταλαβε
 

DeletedUser

Guest
προειδοποιω πως εχω αποφασισει τα μελη του συμβουλειου και της διαχειρησης, γι' αυτο οσοι θα ερθετε δε θελω να μου ζητατε να σας κανω συμβουλους και ιδρυτες. οι τοπ 2 που θα αποδειξουν την αξια τους και πως οντως βαζουν τα συμφεροντα της πολης πριν απο τα δικα τους θα παρουν μονιμους τιτλους συμβουλων.
 

DeletedUser

Guest
Σουτεράκι ελπίζω να ακολουθήσεις την τακτική του κωσταντίνου..:cool:
Και όνομα θα δούμε τι θα βάλουμε:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Ενδιαφερετε κανεις για καλοστημενο στρατιωτη. Ονομα ingame hantzos.
 
Κορυφή