Πολεμικο ρεπορταζ

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1241

Guest
Ολα σουπερ ρε amondin αλλα αυτο που κολλαει?

μια χαρα κολλαει για να μην υπαρχουν δικαιολογιες της πλακας :w

και δε χρειαζομαστε συννενοηση Aramb εχουμε αυτοματοποιημενο συστημα απαντησεων για να μην κουραζουμε το μυαλουδακι μας :lf
 

DeletedUser735

Guest
βασικα μου φαινετα τερμα ακυρο.

Με αυτο το μηνυμα Καποιο πονηρο μυαλο,οχι το δικο μου βεβαια,θα μπορουσε να σκεφτει οτι υπαρχει η αισθηση οτι πισω απο αυτες τις μαχες κρυβεται η DMU και η HD.
 

DeletedUser3473

Guest
καλα ρε....κανατε επανασταση...και σε μας δεν λετε τιποτα? :w
 

jimperix7

Νέο Μέλος
ANTI-VENCEREMOS Ειναι το επισημο συνθημα της αντεπαναστασης των πιστων δυναμεων στην ομαλοτητα...

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΑ ΡΟΛΕΞΞΞΞΞΞΞ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

DeletedUser

Guest
Μετά από προτροπή του πενταγώνου να ψάξουμε το παρελθόν των: Sunny, Lakoras και Aramb, βρέθηκε μια παλιά φωτογραφία τους.


sunnylakorasarambvsall.jpg



Μπορείτε να δείτε πως φαίνονται καθαρά τα πρόσωπα τους.

Βέβαια θα ανεβάσω και άλλες εικόνες, αλλά αυτήν την φορά θα κοιτάξω να είναι από το τωρινό μέτωπο.
 

DeletedUser1241

Guest
1/ Τα πονηρα μυαλα ας σκεφτονται οτι θελουν!
2/ Οχι!!!!!! μοιαζω με το Lakora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wk
 

DeletedUser

Guest
λοιπον εχω παθει κοκομπλοκο.

μια μερα δεν μπηκα μεσα λογω δουλειας και δεν υπεγραψα για να παρει ο αραμπ τα φαρμακα του και δειτε τι εγινε!

τωρα περαν της πλακας εχω μπλοκαριστει.

ζητω 10μερη ανακωχη (περιπου τοσο ειναι η αναμονη μου για να μπω σε πολη) γιατι δεν ξερω που να πολεμησω

ανηκω στους ΤΣΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ που πανε αμυνα στους CCP που ειναι εχθροι με τους Dead Man και συμαχια με τους ΤΣΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ και ειμαι σε πολη των ΣΑΛΙΑΡΗΔΩΝ που κηρυξαν πολεμο ????

ΣΕ ΠΟΙΟΝ???
ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ???
ΓΙΑΤΙ???

Τελικα εγω που παω?
Με ποιον θα πολεμησω?
Θα ληξει ο πολεμος για τις διακοπες ή η επανασταση θα φτασει στην Γερμανια και δεν θα μπει ανακωχη λογω Χριστουγεννων
Γιατι μας εκοψαν το δωρο???
Μηπως επειδη σημερα δουλευα διπλοβαρδια ηταν και αυτο μερος του σχεδιου των CCP-DMU-GU-ΣΑΛΙΑΡΙΔΕΣ????

ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦ
Τελικα τα χαπια του Aramb θα τα παρω εγω!!!!!
 

DeletedUser

Guest
1)Ειστε ολοι αρρωστοι
2)Πιο αρρωστη ειναι η μπεκρου που με εκανε να δω το αρρωστο θεμα
3)Φευγω να μην κολλησω...
4)Ειστε ολοι αρρωστοι...
 

DeletedUser3340

Guest
μήπως να τα πιούμε;

1. Ναι εγώ είμαι η μπεκρού(έκλεψα τα ουίσκι και τις τεκίλες από την αποθήκη του παλούκι)

2. Σήμερα μέχρι και μπούτι έβγαλα μπας και κρατήσω τη σημαία και τίποτα(ευχαριστώ την προαγωγό μου ντολόρες)

3.Ζητούνται έξτρα αντάρτες για ενίσχυση της ότι να ναι ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΣ παράταξης των ΚΟΑΛΑ που σαλιαρίζουν όλη την ώρα....

4.Ιωάννα μου όλα έιναι μέρος ενός μεγάλου σχεδίου για να ζωντανέψει ξανά ο κ1! Δεν τα μαθες τα νέα.... ο Δημητρης με τον Λάκορα έχουν γίνει κολλητάρια.... και μας δουλεύουν ψιλό γαζί.

5. Για όλα φταίει ο ΑΡΑΜΠ γιατί....έτσι μας είπε ο μέγας ρουφ του παιχνιδιού ilmater.
 

DeletedUser

Guest
και οι χαζομαρες του τυπου " ανακωχη λογω χριστουγεννων να σταματησουν"!! τι πιο ωραιο απο βραδυ 25 δεκεμβριου ,Χριστουγεννα , σπιτικη οικογενειακη θαλπωρη , το τζακι αναμμενο , το Haig με παγο και να κανω μαχη ανεβασμενος στον πυργο μου κιολας ?
 

DeletedUser735

Guest
και οι χαζομαρες του τυπου " ανακωχη λογω χριστουγεννων να σταματησουν"!! τι πιο ωραιο απο βραδυ 25 δεκεμβριου ,Χριστουγεννα , σπιτικη οικογενειακη θαλπωρη , το τζακι αναμμενο , το Haig με παγο και να κανω μαχη ανεβασμενος στον πυργο μου κιολας ?

υπαρχει κατι πιο ωραιο...κλαμπακι,εκατονταδες γυναικιες παρουσιες να χορευουν δεξια και αριστερα σου!το haig ομως παραμενει στο σκηνικο(με παγο σε ψηλο ποτηρι)
 

DeletedUser

Guest
χεχεχε και στα 2 σκηνικα μαχη δινεις....:p απλα αντι για πανω στον πυργο εισαι πανω στο τραπεζι....ΤΟ ΗΑΙG παντα πρωταγωνιστης ομως:))
 

cord

Ex-The West Team
Εχετε υποψη οτι απο 23/12 εως 27/12 θα υπαρχει ετσι κι αλλιως περιοδος ειρηνης οποτε δεν θα ειναι δυνατη καμια δηλωση μαχης οχυρου.
(Απο το παιχνιδι, κατω δεξια Πληροφοριες παιχνιδιου [το συμβολο "?"] > Ρυθμισεις διακομιστη)
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχχαχαχαχαχχα δλδ θα την βγαζουμε μ ελιγμουσ θελουμε δε θελουμε
 

DeletedUser3473

Guest
πωωωω 4 ολοκληρες μερες...καταθλιψη θα παθει ο λακορας... :w
 

melenmaria

Μέλος
Ποιος σε απειλει...? Εγω ειμαι εδω νταρκ!
Συνεχισε απερισπαστος το εργο σου και θα σε προστατευσω...
 
Κορυφή