Πασο

  • Δημιουργός θέματος filio23
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μηπως ξερει κανεις να μου πει πως να δωσω πασο για μια αλλη πολη;κ πωσ μπορω να κανω συμμαχια;ευχαριστω:)
 

DeletedUser

Guest
τι εννοεις θα πρεπει δηλαδη να αλλαζω συνεχεια πολη στον παιχτη μου οταν θελω να αγορασω κατι που λειπει απ την δικη μου πολη ας πουμε;
 

DeletedUser3328

Guest
τι εννοεις θα πρεπει δηλαδη να αλλαζω συνεχεια πολη στον παιχτη μου οταν θελω να αγορασω κατι που λειπει απ την δικη μου πολη ας πουμε;

βεβαια αν δε θες πληρωνεις κατα πολυ παραπανω τα προϊοντα μιας πολης
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδι μου, για να αγορασω πιο φτηνα πραγματα που δεν εχω εγω στην πολη μου....γινεται;επικοινωνω με αλλη πολη,ειμαστε συμμαχοι στο μπλα μπλα...αλλα εγω θελω να βγαλω πασο..!!!για να παιρνω πιο φτηνα τα πραγματα τησ αλλησ πολης.....
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω δεν ειδα που μου απαντησεσ
 

DeletedUser3436

Guest
λες να σου στειλουν μια προσκληση.αλλα να εχεις και αλλα μελη στη πολη σου για να μην την χασεις.δηλαδη να εισται 2 ιδρυτες πολης
 

DeletedUser184

Guest
το πάσο είναι απλό..ζητάς απο μια πόλη πρόσκληση(με αντίτιμο αν δεν είναι συμμαχική) για να αγοράσεις απο την πόλη τους..αυτό είναι το πάσο..
 

DeletedUser

Guest
το πάσο είναι απλό..ζητάς απο μια πόλη πρόσκληση(με αντίτιμο αν δεν είναι συμμαχική) για να αγοράσεις απο την πόλη τους..αυτό είναι το πάσο..

Βεβαια υπαρχει και το αλλο πασο που:
-Ζητας προσκληση
-Υποσχεσαι αντιτιμο
-Μπαινεις και κανεις τα ψωνια σου
-Δεν αφηνεις τιποτα στο θησαυροφυλακιο της πολη
(Εναλλακτικα:Αφηνεις πολυ λιγοτερα απο τα αρχικα συμφωνημενα)
-Βγαινεις απο την πολη σαν κυριος
(Εναλλακτικα:Περιμενεις μεχρι να σε πεταξουν εξω)
-Και εισαι οκ αφου δεν εχεις κανει τιποτα κατα των κανονων του παιχνιδιου.

Tip:Φροντισε να κανεις οσα ψωνια χρειαζεσαι (και τα μελλοντικα) απο την πολη που πηγες γιατι θα ειναι λιγο δυσκολο να ξαναπαρεις πασο απο την ιδια πολη.
 

DeletedUser3436

Guest
Ετσι πηρες εσυ το μεταλλιο "Ruffian" (Νταης)
 
Κορυφή