ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΠΟΧΗ ΣΤΗΝ ******* ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4530
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser5555

Guest
οι διαχειριστες δεν ειναι εχρθοι μας. ειναι εδω για να απαντησουν να συντηρησουν το φορουμ καθαρο να βαζουν διοργανωσεις....για σενα χρυμα νομιζω πως σου φταινε οι γερμανοι διαχειριστες (ΙΝΝΟ). εχεις την επιλογη να παιξεις με λεφτα αλλα και χωρις λεφτα. το παραπανο σου ειναι γιατι δεν βαζεις λεφτα για να εισαι προτος?
δεν εχω καταλαβει
εβαλαν και τσαμπα πραμα και να εισαι και ευχαριστημενος οπου βγαιναν και απο εκει κοματια απο σετ οχι ολα απο τσαμπα αλλα αμα τα καναν ολα τσαμπα θα αδικουνταν οι πρεμιουμ παιχτες.
χαλαρωσε λιγο, σκεψου ποιοι ειναι εχρθοι σου και ποιοι οχι και παιξε στους κανονες του παιχνιδιου....

αν δεν μπορεις να παιξεις πανω σε αυτα που πρεπει ν ακανεις, τοτε τι παιζεις?:gl
 

DeletedUser4530

Guest
οι διαχειριστες δεν ειναι εχρθοι μας. ειναι εδω για να απαντησουν να συντηρησουν το φορουμ καθαρο να βαζουν διοργανωσεις....για σενα χρυμα νομιζω πως σου φταινε οι γερμανοι διαχειριστες (ΙΝΝΟ). εχεις την επιλογη να παιξεις με λεφτα αλλα και χωρις λεφτα. το παραπανο σου ειναι γιατι δεν βαζεις λεφτα για να εισαι προτος?
δεν εχω καταλαβει
εβαλαν και τσαμπα πραμα και να εισαι και ευχαριστημενος οπου βγαιναν και απο εκει κοματια απο σετ οχι ολα απο τσαμπα αλλα αμα τα καναν ολα τσαμπα θα αδικουνταν οι πρεμιουμ παιχτες.
χαλαρωσε λιγο, σκεψου ποιοι ειναι εχρθοι σου και ποιοι οχι και παιξε στους κανονες του παιχνιδιου....

αν δεν μπορεις να παιξεις πανω σε αυτα που πρεπει ν ακανεις, τοτε τι παιζεις?:gl

επειδη καπου πρεπει να ληξει το θεμα θα κανω μερικες διευκρινησεις και τελος απο μενα σχετικα με το θεμα. επειδη μαλλον δεν εχετε διαβασει ολα τα ποστ μου σχετικα, η δεν εχετε καταλαβει αυτα που γραφω να σας κανω μερικες διευκρινησεις:
- ΔΕΝ τα ειχα με τους διαχειρηστες του παιχνιδιου η του φορουμ και το ειχα υπογραμησει απ το πρωτο μου ποστ. τα ειχα κι εχω με την εταιρεια σχετικα με την αντιμετωπηση τους ως προς τους παικτες. ξερω οτι ειναι κερδοφορα εταιρεια και το ειχα θιξει παλιοτερα σε καποιο αλλο θεμα. δεν ζηταω να μου χαρισουν αντικειμενα, ουτε ευρω ουτε να μου πληρωσουν τα χαρατσια οπως τα ανεφερε ο ασπαα χωρις να κολανε. απλα η αντιμετωπιση της εταιρειας ως προς τους παικτες στο γενικο συνολο ειναι απαραδεκτη. και ειτε παιζω με σβολους ειτε οχι οταν με ζαλιζουν με διαφημησεις και με προσκαλουνε στο παιχνιδι τους αν μην τι αλλο περιμενω μια καλη αντιμετωπηση. ποσο μαλλον αν τα σκαω κι ολας. λετε να μην τα σκαω/σκαμε τι τυχη εχει ενας που τα σκαει με καποιον που δεν τα σκαει; ανισοτητα... και δεν μιλαω για πραγματα που αφορουν τον χαρακτηρα (επιπεδα, ειδικοτητες, αποστολες κτλ) αλλα γενικα που δεν εχει να κανει καν με τον χαρακτηρα, οπως οι λοτταριες. ναι μου δινουν πραγματα αλλα ειναι τοσο τσιπικα οπως εχω προαναφερει που θεωρω οτι μας κοροιδευουν κανονικα. ειναι σαν να προσκαλω καποιον σπιτι μου για φιλοξενια κι οταν ελθει να του δινω αποφαγια να φαει και να κοιμαται στην αυλη στο χωμα σε σχεση με αλλον που κοιμαται σε μεταξωτα σεντονια και για τραπεζι εχει και του πουλιου το γαλα. ΔΕΝ τα ειχα με τους διαχηρηστες μεχρι που θεωρηθηκα οτι προσβαλω και επερνα καρτες κιτρινες και κοκκινες μεχρι το μπαν ενω αλλοι μου την λενε και με προσβαλουν αλλα με το γαντι! αυτο ειναι διαφορετικο; και στα πρωτα μου ποστ που εκανα δεν προσβαλα καποιον λεγοντας καποια αληθεια κι ουτε ειχα πρσβαλει καποιον. οταν λοιπον κατακρινομαι για το οτι λεω την αληθεια για κατι και περνω προειδοποιησεις... ναι θεωρω οτι αδικουμε απ τους διαχειρηστες οπως κι οταν ζηταω τον λογο εκνευρισμενα πια ναι τοτε τρωω και τις κοκκινες και τα μπαν. η αρχικη μου ποινη ηταν μεχρι τις 7 ιανουαριου και πολυ γρηγορα εγινε μεχρι τις 12 ιανουαριου κατα την διαρκεια του μπαν μου. δεν γνωριζω τους λογους κι ουτε καν με ενημερωθηκα πλην το κλασικο "αναρμοστη συμπεριφορα". αρα θεωρω οτι ενω δεν ειχα σχετησει κανενα διαχειρηστη και χωρις να προσβαλω καποιον (εκτος αν λεγοντας την αληθεια προσβαλεται καποιος), αρχισαν οι ποινες απο παντου... στα πρωτα μου ποστ δεν ειχα προσβλητικο υφος αλλα οι ποινες επεσαν. αν η ειρωνεια ειναι προσβλητικη ο σαρκασμος, η κοροιδια και ο χλευασμος που γινεται τι ειναι;
- σχετικα με το παιχνιδι για μενα ειναι πολυ ωραιο και με αρκετες δυνατοτητες. δεν ειμαι εγω αυτος που πρωτος το κατεκρηνε και οτι δεν αρεσε η νεα εκδοση. αντιθετως ελεγα απο αρχη αφηστε να οριμασει και βλεπουμε. ακομα και τωρα το ιδιο υποστηριζω. εξακολουθει να ειναι ενδιαφερον και ωραιο με μελανο σημειο τα οχυρα που ξαναχτιζονται απ την αρχη και δεν δωθηκαν ουτε καν οι αποζημιωσεις στις πολεις που ειχαν στην κατοχη τους τα οχυρα. μην προσπαθειτε λοιπον καποιοι να γυρισετε αυτα που εχουν ειπωθει. αυτο που κατεκρινα λοιπον ειναι οτι η εταιρεια αντι να κοιταζει να διορθωσει τα πολλα μπαγκς και να τηρησει αυτα που ειχε υποσχεθει, τα παγωνε για να βρει τροπους να παρει χρηματα κι αυτο ειναι αληθεια. τωρα αν η αληθεια προσβαλει... τι να πω!

αυτο που με στεναχωρει δεν ειναι ουτε οι ποινες που εφαγα ουτε το μπαν. με πειραξε που ενω ελεγα αληθειες ετρωγα ποινες απ τους διαχηρηστες και λογικο ειναι να εκνευριστω απο καποιο σημειο και μετα. με πειραξε το οτι δεν καταλαβατε οι περισσοτεροι οτι ειμαι με το μερος των παικτων και πολλοι παικτες με κατακρινατε χωρις να ξερετε καλα καλα και το γιατι;
μπορει να ειναι ενα παιχνιδι οπως καποιοι λετε, αλλα οπως κι ολα τα πραγματα στην ζωη μας οπως ενα χομπι μας, μια ασχολια μας, κατι που μας αρεσει, επενδυουμε χρονο, συναισθηματα, χρηματα, κανουμε γνωριμιες, αρα ειναι κατι που ειναι μερος της ζωης μας, εστω και πισω απο μια οθονη, μεσα απο ενα παιχνιδι. ποια η διαφορα απ το φεισμπουκ που πολλοι ξημεροβραδυαζονται; καμια... το ιδιο πραγμα ειναι! καλως η κακως ειναι ο νεος τροπος ζωης που εχει μπει στην ζωη μας.



θερωρω οτι δεν υπρχει λογος να το κουραζουμε αλλο το θεμα.
παρακαλω να κλειδωσει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αν θες να μάθεις σχετικά με τις ποινές σου και το πότε έπρεπε να λήξουν παρακαλώ να στείλεις αίτηση στην υποστήριξη.

Εφόσον ο θεματοθέτης ζήτησε το θέμα θα κλειδώσει.
Εάν κάποιος παίχτης θέλει να προσθέσει κάτι σχετικό με το θέμα και μόνο παρακαλω να μου στείλει μήνυμα ώστε το θέμα να ανοίξει πάλι.

 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή