Ο σερίφης χάθηκε

DeletedUser2863

Guest
παιδεια ειναι ι ιδεα μου η ο σεριφης χάθηκε?????????:confused::confused::confused:

au6qmu.jpg
[/IMG]
 

DeletedUser315

Guest
πηγε για μια σύλληψη και θα ξανάρθει
κανε ξανα λογκιν και θα επιστρέψει
 

DeletedUser

Guest
ακου τι θα κανεις...αγορασε σβολους χρυσου και στειλτους στο παιχνιδι στον παιχτη gogoulinos21 στον κοσμο1 ή 2..και μετα θα εμφανιστουν ολα.!:D

(πλακα κανω)
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλε εχει καμια σχεση το να εισε πρωταρης η μονομαχος η εργατης η κατι σχετικο για να σου μεινει ο σεριφ στην θεση του?????:confused:
 

DeletedUser

Guest
Παίζει και να μας δουλεύει και να το χει τροποποιήσει με photoshop
 

DeletedUser

Guest
ισως ηπιε πολυ ουισκακι και πηγε για την αναγκη του:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
το εχω παθει και εγω και μολις ξαναμπηκα σαλουν ηταν κανονικα χωρις να ξανακανω login και χωρις τπτ
 

DeletedUser

Guest
επαθε κεφριλα ο ανθρωποσ με εμας που εμπλεξε και την κοπανισε κανονικα.Μολησ αρχισουνε απο την ino games και του κολανε ενσιμα βαρεα και ανθιιγινα θα γιρισει μην ανχονεσε
 

DeletedUser2737

Guest
ρε παιδια ανθρωπος ειναι να μην παει τα παιδια στο σχολειο να μην μιλησει με την σεριφουλα να μην πιασει κανενα παρανομο παγιδευτη να μην κανει κανα μπανακι ?ολη μερα θα τα "τσουζει"?:d:d
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια μας δουλευει δεν ειναι δυνατον ο σεριφης να καθεται στην ακριανη καρεκλα και αυτος να εχει κυκλωμενη την αλλη...Αρα ειναι Photoshop..
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια μας δουλευει δεν ειναι δυνατον ο σεριφης να καθεται στην ακριανη καρεκλα και αυτος να εχει κυκλωμενη την αλλη...Αρα ειναι Photoshop..

Παίζει και να μας δουλεύει και να το χει τροποποιήσει με photoshop

δεν ειναι και τοσο ευκολα να κανει αυτο το πραγμα στο photoshop.μπορει ευκολα να φιγει το σεριφει αλλα πως μπορει να αφισει πισο του την αδια καρεκλα;;;
ΑΝ δεν ειναι bug ισος εχει σχεση με καμια αποστολη στην οποια ο σεριφης φευγει για δουλιες η κατι αλλο.
 
Κορυφή