Ο παππούς του Waupee (Η Κλεψιά)

  • Δημιουργός θέματος PeterVsAll
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ok 3erw th na kanw alla autos o klefths den leei na pe8anei,kapoios na me voi8isei...euxaristw ek twn proterwn
 

DeletedUser

Guest
κάποια στιγμή πεθαίνει ο παπάρας
εμένα με λυποθήμησε το παιχνίδι
τελικά τον νίκησα όμως (τούριξα μολότωφ)
 

DeletedUser

Guest
να είσαι legend kai tekken lord στο τέκκεν, να έχεις ξεκλειδώσει όλους τους χαρακτήρες στο dragonball ζ και να 'εχεις κρατήσει την πρωτιά αποκαλύπτοντας όλα τα μυστικά του god of war 3. Ετσι ίσως μια μέρα να έχεις ελπίδες.
 

DeletedUser280

Guest
επειτα αφου κανεις ολα τα παραπανω μπορεις να αλλαξεις απο τη μονομαχια τα σημεια που σημαδευεις και να ανεβασεις λιγο την εμφανιση και το στοχο.
 

DeletedUser

Guest
ton nikisa!!!!!!!!!!!!!!


simadi :panw de3ia ,katw aristera, panw de3ia ,panw de3ia
apofigi :de3ia aristera aristera aristera
 

DeletedUser

Guest
ta alla3a trelos eimai na ta afisw,piga na sas voi8isw kai na sas pw pws na ton nikisete kai auto einai to euxaristw?:confused:
 

DeletedUser

Guest
εγώ τον νίκησα με την πρώτη... 34-33 βέβαια, μου εβγαλε την ψυχη.
 

kronos86

Νέο Μέλος
ρε παιδια εγω εκανα 17(!) φορες μονομαχια με το ληστη και χανω συνεχεια!!! εχω κανει καθε συνδιασμο σε σημαδι και αποφυγη αλλα δε μπορεσα να το νικησω και μπορω να πω οτι μου εσπασε τα νευρα!

η φαση ειναι οτι παιζω και στο www.the-west.net εδω και καιρο και τοτε το ληστη τον ειχα φαει με τη πρωτη! :mad:
 

DeletedUser

Guest
τωρα ειναι φυλακη γιατι τον επιασε αλλος , οταν το σκασει αν τον πετυχεις καλως αλλιως την αλλη φορα παλι...

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
εμενα με κσεκολιασ# ο ληστης....ασε που την μια φορα ξεχαστηκα και
καταγα συνεχεια να κανει την αποστολη μεχρι που καταλαβα πως με ειχε ψωφισει και κοιμομουνα στο ξενοδοχειο γιατι δεν εκανα refresh..ακομα τον
παλευω...
 

DeletedUser

Guest
simadi : panw de3ia ,katw aristera, panw de3ia ,panw de3ia
apofigi :de3ia aristera aristera aristera


etsi ton nikhsa try it!!!!!!!!!!!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή