ΟΧΙ ΑΛΛΟΙ ΚΤΙΣΤΕΣ!!!

  • Δημιουργός θέματος overmind
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Αγαπητοί φίλοι,

έχει δημιουργηθεί μια παραφιλολογία και νομίζω οτι πάει πολύς κόσμος για σοβαρή ζημιά χαρακτήρων...θα φτάσουμε να είμαστε 100 παίκτες υψηλού level ενεργοί και όλοι οι άλλοι θα έχουν κανει restart.

Οταν ακούτε θέλουμε κτίστες μην πάτε και βάζετε στο επίπεδο 10 οταν γίνεστε ιδιότητα εργάτη και πηγαίνετε μετά στις πόλεις για δουλειά.

Αν έχετε κατασκευή κάτω από 20 σε αυτό το level ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΚΤΙΣΤΕΣ...είστε εργάτες που δεν είστε εργάτες, ούτε και πιστολέρο, ούτε και τυχοδιώκτες..

ΤΙΠΟΤΑ ΔΗΛΑΔΗ..FUCKED UP Χαρακτήρες που πρώτα απόλα ξενερώνουν εσάς τους ίδιους.

Σκεφτείτε σοβαρά τι κτίστες θα γίνετε άν το αποφασίσετε γύρω στο επίπεδο 3-4...Απο και ύστερα πρέπει να έχετε καταλήξει...
 

DeletedUser

Guest
mhn to tragikopoieis ... aplos meta to 15 level tha xasei polla lefta men alla th mporei na alllksei tis oikanotites tou!!!! tha tis balei opou goustarei o kathenas!!!
 

DeletedUser8

Guest
pes tous kai pos i ktiste exoun mikroi meso oro zois kai pos tous xrisimopoioun gia dolomata
kai pos banaronte eukola kai kai kai
kai na dis posi xtistes 8a iparxoun:p:p
 

DeletedUser

Guest
panikos xriazete etsi pos einai ta pragmata... bebaia diorthononte ola, alla kai etsi na to pareis olloi autoi einai kati apo ola :)
 

DeletedUser315

Guest
sorry magkes alla egw mono ton Στρατιώτη vlepw na xei pleonektima sthn maxh
akoma kai o monomaxos mono Το κίνητρο για μονομαχία exei ta alla einai gia farming
oi ktistes isa isa pernoun perisoterh empiria doulevontas kai mporoun na anaptyksoun eksisou ta skill tous

diorthoste me an kanw lathos
 

DeletedUser

Guest
To kalitero pisteuw einai tixodiokths. Pairnei polla lefta kai einia poli kalos stis apostoles.
 

DeletedUser280

Guest
τι διαολο και εγω τυχοδιοκτης ειμαι αλλα οι τσεπες μου παντα αδειες ειναι. με το ζορι τα συγκεντρωνω για να παρω το γαιδαρο.

μια μερα μετα να γινοταν η αναβαθμιση θα ημουν 14 λβλ τωρα, και εχω κολλησει στο 11.
 

DeletedUser

Guest
τι διαολο και εγω τυχοδιοκτης ειμαι αλλα οι τσεπες μου παντα αδειες ειναι. με το ζορι τα συγκεντρωνω για να παρω το γαιδαρο.

μια μερα μετα να γινοταν η αναβαθμιση θα ημουν 14 λβλ τωρα, και εχω κολλησει στο 11.

μια από τα ίδια, με το lvl τουλάχιστον, γιατί από λεφτά καλά τα πάω :)
 

DeletedUser

Guest
paidia einai aplo!!!

TO QUEST TOU SAMANOU!!!!
MPOREIS NA ALLAKSEIS TA SKILL SOU KAI NA GINEIS OLOKLIROTIKS KTISTIS I TO ANTITHETO!!!!
DIDTIXOS XANEIS TIN EPILOGI ST 10 LEVEL ALLA.. KAI PALI SOZETAI ME KALA ANTEIKEIMENA!!!
ego an kai prosopikos ktistis ston elliniko(kai apo tous kaliterous:cool::cool::cool: ) ston amerikaniko exo tyxodiokti!!!
 

DeletedUser

Guest
ειναι τα προνομια εγω δεν μπορω να κανω δυο αποστολες για τους ποντους εργασιας γι αυτο ανεβαζω level και level ανεβάζω με εμπειρία γιάλεξα να γίνω
κτίστις
 

DeletedUser

Guest
egw lv19 eimai tuxwdiwkths kai panta exw lefta einai h kaluterh classh!
+ oti douleuw 1wra sthn poli mou ka8e mera
 

DeletedUser184

Guest
lefta

kai ego tixodioktis eimai kai exo to idio provlima exo lefta alla oxi kai para polla
 

DeletedUser

Guest
ετσι ετσι ...
ειμαστε μονιμα με μπολικα $ οι τυχοδιωκτες...
 

DeletedUser

Guest
ναι γιατί κατα κύριο λόγο δεν είστε σε κάπια πόλη για καταθέσεις:d:d
 

DeletedUser

Guest
πραγματικά γι'αυτό είναι!
κι εγώ που αναρωτιόμουν...:)
 

DeletedUser

Guest
τι διαολο και εγω τυχοδιοκτης ειμαι αλλα οι τσεπες μου παντα αδειες ειναι. με το ζορι τα συγκεντρωνω για να παρω το γαιδαρο.

τα ιδια κ εγω δεν εχω ποτε χρηματα,παρα μονο ελαχιστα,μπορετε να τσεκαρετε!
κριμα!
χαλια αδιορθωτα οι τυχοδιωκτες!!!!!!!:mad::mad::(
 
Κορυφή