ΟΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕΝΟΥΝ

  • Δημιουργός θέματος nikos45
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Πρην πολυ καιρο πιρα την αποφαση να παρετισω το παιχνιδι πρην λιγες μερες ξαναμπικα πιστευα οτι θα εχουν αλαξει τα πραγματα αλα τπτ ολοι κανουν ακυρες ερωτισεις αλοι σπαμαρουν ανελειτε και οι admins τρεχουν κλειδονουν μπαναρουν και ο φαβλος κυκλος σινεχιζετε:D:gl καλος σας βρικα και παλυ παιδια :))
 

DeletedUser3473

Guest
αμαν? ενας νικος!!! που σαι ρε νικολααααα? :))
 

DeletedUser

Guest
Πρην πολυ καιρο πιρα την αποφαση να παρετισω το παιχνιδι πρην λιγες μερες ξαναμπικα πιστευα οτι θα εχουν αλαξει τα πραγματα αλα τπτ ολοι κανουν ακυρες ερωτισεις αλοι σπαμαρουν ανελειτε και οι admins τρεχουν κλειδονουν μπαναρουν και ο φαβλος κυκλος σινεχιζετε:D:gl καλος σας βρικα και παλυ παιδια :))
τι να κανουμε παιγνίδι είναι.δεν ξέρεις που είναι η αλήθεια ή τό δούλεμα.πχ διατυμπανίζεται ότι όλα τα παράθυρα ανοίγουν στό επίπεδο 99΄τζίφος ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ.σέ ποιό τέλος πάντων επίπεδο ανοίγουν;στό 199;;συγνώμη γιά τήν ερώτηση αλλά τέρμα τό δούλεμα.εγώ αισθάνομαι ταπεινωμένος καί τέτοιες ενέργειες δουλέματοσ δέν τία ανέχομαι!νά παίζουμε ναί τό επικροτώ καί μάλιστα μέ δικαιο τρόπο,ΔΟΥΛΕΜΑ ΟΜΩΣ ΟΧΙ!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Ας πεσουν λιγο οι τονοι.
1)Για ποια παραθυρα μιλας; Για τις πορτουλες του ημερολογιου;
2)Αν μιλας γι αυτες, τις ανοιγεις μονος σου (ανεξαρτητα απο το επιπεδο) καθε μια μερα μεχρι τα χριστουγεννα. (την νο1 στην 1η του μηνος, την νο2 την 2η του μηνος, κλπ)
3)Ποιος σε δουλεψε;
 

DeletedUser

Guest
τι να κανουμε παιγνίδι είναι.δεν ξέρεις που είναι η αλήθεια ή τό δούλεμα.πχ διατυμπανίζεται ότι όλα τα παράθυρα ανοίγουν στό επίπεδο 99΄τζίφος ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ.σέ ποιό τέλος πάντων επίπεδο ανοίγουν;στό 199;;συγνώμη γιά τήν ερώτηση αλλά τέρμα τό δούλεμα.εγώ αισθάνομαι ταπεινωμένος καί τέτοιες ενέργειες δουλέματοσ δέν τία ανέχομαι!νά παίζουμε ναί τό επικροτώ καί μάλιστα μέ δικαιο τρόπο,ΔΟΥΛΕΜΑ ΟΜΩΣ ΟΧΙ!!!!!

xaxaxxxaxa ελεος... :wk
 

DeletedUser

Guest
Ας πεσουν λιγο οι τονοι.
1)Για ποια παραθυρα μιλας; Για τις πορτουλες του ημερολογιου;
2)Αν μιλας γι αυτες, τις ανοιγεις μονος σου (ανεξαρτητα απο το επιπεδο) καθε μια μερα μεχρι τα χριστουγεννα. (την νο1 στην 1η του μηνος, την νο2 την 2η του μηνος, κλπ)
3)Ποιος σε δουλεψε;
αγαπηιτέ φίλε γιά τά παράθυρα τών χριστουγέννων αυτό τό ξέρει καί ο πιό άσχετος.τό θέμα είναι μέ τά παράθυρα τών εργασιών τού παιχνιδιού,γιά νά γίνω σαφής (μάζεμα καπνού,κυνηγός επικυρηγμένων καί όλα τά παράθυρα τών εργασιών) γιά αυτά τά παράθυρα γράφω καί γιά αυτά αναφέρομαι, παλλάκις εδιάβασα ότι στο επίπεδο 99 ανοίγουν όλα,πράγμα τό οποίο δέν συνέβη διότι είμαι στό επίπεδο 99.ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΜΑ ας μού επιτραπεί αυτή η φράση κάπου υπάρχει καί κάποιο δίκιο.Σέ ευχαριστώ πολύ γιά τήν απάντησή σου καί εγώ από μέρους μου σου εξήγησα τό θέμα,εκτός καί άν άλλαξαν τά πράγματα μέ τίς αναβαθμήσεις, ποράγμα τό οποίον δέν ξέρω.όσο γιά τόν φίλο nikos45 θά ήταν καλό νά σοβαρευτεί καί λίγο δέν τού κάνει κακό καί νά αφήσει τό έλεός του γιά αυτόν,εδώ ζητάμε μία εξήγηση καί τίποτα άλλο,δέν θίγουμε παίχτες άς διαβάσει προσεκτικά σέ τί αναφέρομαι.

xaxaxxxaxa ελεος... :wk
που βρίσκεις το αστείο αγαπητέ φίλε!!άν ξέρεις τίποτα γράφτο καί σέ εμέ νά γελάσω καί εγώ,τό σπουδαίο είναι άν ξέρεις τίποτα γιά τήν απορία μου οπότε γράφτο μου νά μέ φωτίσεις θά σέ ευχαριστώ εκ βάθους καρδίας.αυτή η άμιλα πρέπει νά υπάρχει στό παιχνίδι.εδώ παίζουμε καί διασκεδάζουμε δέν υπονομεύουμε κανέναν!!!!!!

Τα ποστ ενώθηκαν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5662

Guest
Αν βαλεις σωστα τα σκιλλς σου, θα μπορεσεις να ανοιξεις ολες τις δουλειες... εκτος απο δυο.
 

DeletedUser

Guest
Φίλε npsailas δεν ξέρω σε ποιά αναβάθμιση έχεις μείνει.
Για αυτό θα σου πρότεινα να τσεκάρεις Το αστέρι της δύσης και να αναζητήσεις τις τελευταίες αναβαθμίσεις που τυχόν έχεις χάσει.:gl
Αν δεν καλυφθείς ψάξε πιο συγκεκριμένα στην "Αναζήτηση".
Όσο για την παρεξήγηση με τον nikos45 θα σας παρακαλούσα να μη συνεχιστεί.:lf
 

DeletedUser

Guest
Φίλε npsailas δεν ξέρω σε ποιά αναβάθμιση έχεις μείνει.
Για αυτό θα σου πρότεινα να τσεκάρεις Το αστέρι της δύσης και να αναζητήσεις τις τελευταίες αναβαθμίσεις που τυχόν έχεις χάσει.:gl
Αν δεν καλυφθείς ψάξε πιο συγκεκριμένα στην "Αναζήτηση".
Όσο για την παρεξήγηση με τον nikos45 θα σας παρακαλούσα να μη συνεχιστεί.:lf
αγαπητέ φίλε bazel αν διάβασες προσεκτικά δέν συζητώ γιά τίς αναβαθμίσεις αλλά γιά ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΣΥΝΕΦΟ!!Πάντως σέ ευχαριστώ γιά τήν καλωσύνη σου νά μέ διαφωτήσεις μέ τό θέμα τών αναβαθμίσεων.Ο Sih4 κατάλαβε τό θέμα καί προσπάθησε νά μέ βοηθήσει καί τόν ευχαριστώ.θά ήθελα νά μού στείλει αναλυτικά αν μπορεί τήν βοήθειά του εις τό προσωπικό μου τηλεγραφείο άν ξέρει κάτ άς μού γράψει, γιατί τό παιγνίδι έγινε πολύ ΜΥΣΤΙΚΙΚΟ αδερφέ μου καί όλα ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ!!
 

melenmaria

Μέλος
αγαπητέ φίλε bazel αν διάβασες προσεκτικά δέν συζητώ γιά τίς αναβαθμίσεις αλλά γιά ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΣΥΝΕΦΟ!!Πάντως σέ ευχαριστώ γιά τήν καλωσύνη σου νά μέ διαφωτήσεις μέ τό θέμα τών αναβαθμίσεων.Ο Sih4 κατάλαβε τό θέμα καί προσπάθησε νά μέ βοηθήσει καί τόν ευχαριστώ.θά ήθελα νά μού στείλει αναλυτικά αν μπορεί τήν βοήθειά του εις τό προσωπικό μου τηλεγραφείο άν ξέρει κάτ άς μού γράψει, γιατί τό παιγνίδι έγινε πολύ ΜΥΣΤΙΚΙΚΟ αδερφέ μου καί όλα ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ!!

το οτι πας 99 επιπεδο δε σημαινει οτι θα ανοιξουν αυτοματα ολες οι δουλειες.
υπαρχουν καποια στησιματα που με συνδυασμο με τα καταλληλα ρουχα
μπορεις να τις ανοιξεις. οχι ολες αλλα τις περισσοτερες. υπαρχει η σχετικη συζητηση εδω.
 

DeletedUser5662

Guest
Διαβασε τη συζητηση που σου λεει η melenmaria. Θα σε κατατοπισει.
 

DeletedUser

Guest
το οτι πας 99 επιπεδο δε σημαινει οτι θα ανοιξουν αυτοματα ολες οι δουλειες.
υπαρχουν καποια στησιματα που με συνδυασμο με τα καταλληλα ρουχα
μπορεις να τις ανοιξεις. οχι ολες αλλα τις περισσοτερες. υπαρχει η σχετικη συζητηση εδω.
αυτή τήν απάντηση ήθελα!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ!!ΣΥΜΦΩΝΩ!ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΜΑ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΝΙΔΙΟΥ!!ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΥΦΙΕΣ!!ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΔΙΟΤΙ ΚΑΘΙΣΤΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ!!Ευχαριστώ όλους γιά τήν απάντηση άν δινόνταν από τήν αρχή δέν θά διμοιουργούθσε αντιπαράθεση.
 

DeletedUser482

Guest
Αφού κατατοπίστηκε ο παίκτης το θέμα κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή