Νats Machete

  • Δημιουργός θέματος george614
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser

Guest
Παιδιά αφού έφυγε και η μασέτα του Νατς από τα secret & remoured στο weststats λογικά εχει μπει στο παιχνίδι κάποια κρυφή αποστολή όπως έγινε και με το πιστόλι του Belle Starr.Όποιος γνωριζει ή εχει ακούσει κάτι για την μασέτα ας μιλήσει!
 

DeletedUser184

Guest
παιδιά αφού έφυγε και η μασέτα του νατς από τα secret & remoured στο weststats λογικά εχει μπει στο παιχνίδι κάποια κρυφή αποστολή όπως έγινε και με το πιστόλι του belle starr.όποιος γνωριζει ή εχει ακούσει κάτι για την μασέτα ας μιλήσει!

δεν σημαίνει απαραίτητα οτι έχει μπει..πολύ απλά μπορέι να μπει στην επόμενη εκδοσή την 1,27...μπορει φυσικά και να μπηκε τώρα..σιγά σιγα θα μάθουμε..
 

DeletedUser3436

Guest
καπου το ειχα αναφερει αλλα κανεις δεν ενδιαφερθηκε.
 

DeletedUser184

Guest
σιγά σιγα θα αναγκαστούν να βάλουν όλα τα όπλα στο παιχνίδι..υπομονή..
 

DeletedUser3436

Guest
βρε δεν με νοιζει εμενα.αρκει να μην το μαθουν ολοι και να το μαθουν μονο αυτοι που ψαχνουν
 

DeletedUser3436

Guest
μπα δεν νομιζω.εψαξα αλλα το ακριβοτερο ντροπ απο μαχη οχηρου ειναι 4200$ αγορα
 

DeletedUser184

Guest
σε λίγο καιρο θα έρθει η νέα έκδοση..
 

DeletedUser315

Guest
βρε δεν με νοιζει εμενα.αρκει να μην το μαθουν ολοι και να το μαθουν μονο αυτοι που ψαχνουν

αν θέλουν να το μάθουν μονο αυτοι που ψάχνουν
να μη βγαίνουν στο βορουμ την επομένη και το διαλαλούν
 

DeletedUser

Guest
οκ συνφωνω αλλα οποιος το παρει και τον ρωτησει καποιος πως το πηρε να του απαντησει.....
 

DeletedUser3328

Guest
παιδια εγω και να βρω το τροπο και να το μαθω απο αλλους θα το πω στο foroum,οπως εκανα και στα φορουμ των πολεων που ειμαι στους κοσμους 3-4
παιχνιδι ειναι μην αλλαζετε το χαρακτηρα σας μεσα απο αυτο
 

DeletedUser3436

Guest
παιδια εγω και να βρω το τροπο και να το μαθω απο αλλους θα το πω στο foroum,οπως εκανα και στα φορουμ των πολεων που ειμαι στους κοσμους 3-4
παιχνιδι ειναι μην αλλαζετε το χαρακτηρα σας μεσα απο αυτο

scrooge-mcduck-make-it-rain.jpg
 

DeletedUser3436

Guest
οκ επειδη με λετε απληστω εχω να κανω μια ανακοινωση.δεν ειμαι απληστος απλα μαρεσει να νικαω!!!μεχρι προτεινος εχανα,μαλλον για αυτο συμβαινει........
 

DeletedUser3436

Guest
χαχαχα :d:d

EDIT:Να γιατι τωρα οι φατσες δεν απιασαν?
 

DeletedUser

Guest
μπα δεν νομιζω.εψαξα αλλα το ακριβοτερο ντροπ απο μαχη οχηρου ειναι 4200$ αγορα


(Σε μεγαλο οχυρο τα λεφτα που δαπανονται ειναι 10.000. Αρα μια στο ενα εκατομμυριο μπορει να παρει μονο ενας ντροπ απο ολους οσους πηραν μερος στην μαχη. Αρα αυτο που θα παρει μπορει να κοστιζει μεχρι και 10.000. Δηλαδη δεν ειναι απιθανο.)

δεν εκανα υποθεση,

την μασετα και το τσεκουρι τα ντροπαραν απο οχυρο.

Το allens paperbox ηταν επαθλο σε τουρνουα μονομαχιων στην γαλλια.

Το belle stars απο quest.

To athos και αυτο απο κρυφο quest.

To youngers το βρηκε σουηδος μεσω του χακαρισματος του admin tool, επειδη βρηκε το bug του tool και το δηλωσε με αιτηση υποστηριξης, του το κανανε δωρο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3473

Guest
(σε μεγαλο οχυρο τα λεφτα που δαπανονται ειναι .......μπλα μπλα μπλα......

To youngers το βρηκε σουηδος μεσω του χακαρισματος του admin tool, επειδη βρηκε το bug του tool και το δηλωσε με αιτηση υποστηριξης, του το κανανε δωρο.

σε φανταζομαι να γραφεις και να κουνας τα φρυδια (καλα το εγραψα) σου!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ
 
Κορυφή