ΝΕΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!??

  • Δημιουργός θέματος Ripper
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser270

Guest
για οσους ηξεραν το παιχνιδι ναι ανεβηκαν.οχι για ολους.εχασα πολλες αποστολες.γιαμενα δυσκολεψε
 

DeletedUser280

Guest
ελατε ρε μη γκρινιαζετε. ωραια μειναμε λιγο πισω, ε και τι εγινε; ωραια ξεφυγαν οι αλλοι και προλαβαν να ολοκληρωσουν δουλειες που για εμας τωρα εκλεισαν και θελουν κι αλλα ποιντς, ε και τι εγινε; το ξερουμε πολυ καλα οτι η διαφορα ειναι 3-4 μερες παιχνιδι, και μιλαμε για αποστολες που θελουν το λιγοτερο 6 μηνες για να βγαλεις και την τελευταια. μην ειμαστε μιζεροι τωρα. αν ειναι δυνατον να αναβαθμιζεται το παιχνιδι και εμεις να γκρινιαζουμε.
 

DeletedUser270

Guest
Δεν το κανατε απο την αρχη?Με premium acount επερνα σχεδον 80% καθε μερα ως lvl κ τωρα ουτε 30%.Εγω παραδεχομαι πως δεν ιξερα το παιχνιδι πρωτη φορα κ ωσπου να καταλαβω τι γινετε ειχα φτασει 8 επιπεδο με τους ποντους οπου μου φαινοταν καλο.εκανα ανετα καποιες αποστολες.τωρα εχω αποστολες που ακομα κ πριν την αναβαθμιση δεν εφτανα κ θελω να παω απο 11 στα 16 να της κανω.5 επιπεδα κουκουρουκου expπαρισμα με μαξ τα φασολια?????????? ....
 

DeletedUser183

Guest
τωρα που εγω δεν προλαβα να κανω τη γαλοπουλα κι εξαφανιστηκε τι θα κανω. ξερει κανεις;
 

DeletedUser280

Guest
οτι κι εγω υπομονη. που θα παει τα χριστουγενα πλησιαζουν μουαχαχαχαχα
θα παρουμε εκδικηση...

ατιμες γαλοπουλες
 
Κορυφή