Μαχη για χαβαλε!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser735
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser735

Guest
την τριτη το βραδυ η cavo paradiso θα δηλωσει μαχη στο τρ-ελλάς.
στοχος:να περασουμε καλα!

επειδη ομως ειναι μια μαχη που στοχο εχει μονο τον χαβαλε θα πρεπει ολοι οι συμμετεχοντες να βγαλουν το οπλο οχυρου αλλα και τα ρουχα τους

σε περιπτωση που οι επιτηθεμενοι κερδισουν το οχυρο θα δωθει αμεσως στον προηγουμενο κατοχο του.

οποτε την τεταρτη το βραδυ παρτε τα ποτα σας,βγαλτε τα ρουχα σας(στο παιχνιδι εννοω) και το οπλο σας και ελατε να περασουμε καλα!

απαραιτητη σημειωση:οι μεγαλοι σπαμμερς ετοιμαστειτε για τον παραδεισο του σπαμ(στο τσατ της μαχης θα εχουν ολοι δικαιωματα για να μιλησουν).

με εκτιμηση,
prmanos - psamdio

Υ.Γ. στην μαχη θα παρουν ολοι μερος.δεν θα παιξει ρολο σε ποια συμμαχια ανηκετε για το αν θα μπειτε στην μαχη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
xaxaxxaax εχτε 10.000$ για πεταμα ?? ενοιτε μεσα... δεν το χανω με τπτ
 

DeletedUser

Guest
θα πιασω θεση πισω πισω,ποιος τυχερος θα ειναι η μηχανη μπροστα μπροστα?
 

DeletedUser

Guest
μου εξηγατε και εμενα που δεν καταλαβα ?
δλδ τι θα γινει μαχη για ντροπς?
 

DeletedUser

Guest
μπορει να μου απαντησει καποιοσ στην ερωτηση που εκανα παρακαλω?
 

DeletedUser

Guest
ωραία ιδέα...θα είμαι και εγώ μέσα!Θα κρατήσει 100 γύρους οι μάχη να ξέρετε!Αν έχει κανείς 3.000 πόντους ζωής και 100 αποφυγή θα φάει το πολύ 100 damage!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν θα χτυπιμαστε με τα χερια (αν και ειναι πολυ καλη ιδεα) ουτε με μαστιγια (αυτη και αν ειναι),απλα θα πεταμε πετρες ο ενας στον αλλο...βιτσια ειναι αυτα...
Αν και αν γινοταν να χτυπιομαστε με μαξιλαρια θα καναμε τον πρωτο μαξιλαροπολεμο με περιπου 250 ατομα στην ιστορια του west...
 

DeletedUser8

Guest
Αν και αν γινοταν να χτυπιομαστε με μαξιλαρια θα καναμε τον πρωτο μαξιλαροπολεμο με περιπου 250 ατομα στην ιστορια του west...

δυστυχώς στον 5 δεν νομίζω να έχουν πολλοί το μαξιλάρι μετα το καλοκαιρι κανονιζουμε εναν μαξιλαροπολεμο..:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Και να ρωτήσω, αν κάποιος σας πει πως φοβάται μην φάει μονομαχία και πως θα βγάλει τα ρούχα του 9' ξέρω γω πριν τη μάχη και μπει με αυτά, τι γίνεται? τρώμε ξύλο?:p
 

DeletedUser3788

Guest
όχι απλά ξύλο...ομαδικές επί ένα μήνα και συνεχόμενες λιποθυμίες:p
 

DeletedUser

Guest
και να ρωτήσω, αν κάποιος σας πει πως φοβάται μην φάει μονομαχία και πως θα βγάλει τα ρούχα του 9' ξέρω γω πριν τη μάχη και μπει με αυτά, τι γίνεται? τρώμε ξύλο?:p

όχι απλά ξύλο...ομαδικές επί ένα μήνα και συνεχόμενες λιποθυμίες:p

να προσθεσω οτι δεν την γλιτωνει ακομα και αν ειναι συμμαχος...ειδικα αν ειναι συμμαχος θα παω και θα κατασκηνωσω εξω απο απαλουσα και θα βαραω τον ανσερ συνεχεια...
 

DeletedUser

Guest
χμμμμ για να αφησουμε λιγο τα μαξιλαρια τα αρκουδακια τους υπνοβατες κτλ κτλ κ να επιστρεψουμε στο θεμα για το καλο ολων σας.....
 

DeletedUser

Guest
Για να ξαναερθουμε στο θεμα πριν αρχισουμε να μιλαμε για μαξιλαρια...

Και να ρωτήσω, αν κάποιος σας πει πως φοβάται μην φάει μονομαχία και πως θα βγάλει τα ρούχα του 9' ξέρω γω πριν τη μάχη και μπει με αυτά, τι γίνεται? τρώμε ξύλο?:p

Αν φοβαται οτι θα φαει μονομαχια και τελικα δεν βγαλει τα ρουχα καλα θα κανει να φοβαται ακομα περισσοτερο...

Μεσοβδομαδα η μαχη?Δεν με τρελαινει,θα προτιμουσα να ηταν ενα Friday Night πριν παμε και για μπανιο το Σαββατο...
 

DeletedUser

Guest
εχει καθαριστει απο το σπαμ,παρακαλω να μεινει καθαρο
 

DeletedUser

Guest
Τελικά που θα γίνει η μάχη:confused:

edit:σε ποιον κόσμο?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλα ελεοσ πολυ αργα βαλατε την μαχι... δεν θα ειμαι ον ειναι πολυ αργα για μενα :(
 

DeletedUser735

Guest
την βαλαμε σε μια ωρα που να μπορει η πλειοψηφια...
αυτοι που θελουν να βγουν το βραδυ προλαβαινουν να κανουν μια μαχη και μετα να βγουνε και αυτοι που θα μεινουν σπιτι δεν εχουν προβλημα με μια μαχη που μεχρις τις 10 θα τελειωσει
 
Κορυφή