Μαχες Οχυρου-(on-line)

DeletedUser

Guest
Καλα τι εγινε εδω???:confused:Διαπιστωσα το οτι αφου κανενας δεν ηταν on κατα τη μαχη μαλον ολοι μινανε στη θεση τους:rolleyes:.Φαινεται πως αυτο ή ειναι bug κατι που εγω πιστευω ή ετυχε ή κατι αλλο.Αν δεν ειναι τιποτα τοτε σε μια μαχη οχυρου πρεπει μαλον να υπαρχει εστω ενας χαρακτηρας!!!;)
Ακουω υποθεσεις.


x4kdc6.jpg
 

DeletedUser

Guest
εμειναν ολοι ακινητοι χωρις στοχο και τελειώσε ο χρόνος...
 

DeletedUser

Guest
μαλλον εμειναν στασιμοι ολοι σε θεσεις που δεν μπορουσαν να πετυχουν ο ενας τον αλλο, μονο ενα χτυπημα εγινε:d
 

DeletedUser

Guest
μου αρέσει που κρύβεις τα ονόματα. λες και δε μπορούμε να δούμε ποιοι είναι!!!!
ξέχασες να κρύψεις το σημαντικότερο όμως. την ενέργειά σου. δείχνεις πως δεν έχεις premium και αυτό είναι βασικό για έναν στρατιώτη.
 

DeletedUser

Guest
μου αρέσει που κρύβεις τα ονόματα. λες και δε μπορούμε να δούμε ποιοι είναι!!!!
ξέχασες να κρύψεις το σημαντικότερο όμως. την ενέργειά σου. δείχνεις πως δεν έχεις premium και αυτό είναι βασικό για έναν στρατιώτη.

που κολλαει το premium ενεργειας με το premium για τα bonus του χαρακτηρα:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
μου αρέσει που κρύβεις τα ονόματα. λες και δε μπορούμε να δούμε ποιοι είναι!!!!
ξέχασες να κρύψεις το σημαντικότερο όμως. την ενέργειά σου. δείχνεις πως δεν έχεις premium και αυτό είναι βασικό για έναν στρατιώτη.

και την εμπειρια, ΚΑΙ την ζωη:p
 

DeletedUser

Guest
εγω εχω 30 στοχευση 3ο αποφυγη 174 σθενοσ 50 αντανκλαστικα κ' 50 δυναμηκαλο?βαριεμαι να βαλω σκρινσχοτσ!εχο 10 χαρισματα!ουαου!
κ' σπανια βαζω κ' πριμιουμ!δεν σασ το κρυβω!
 

DeletedUser

Guest
Και εγω σπανια βαζω prenium το θεωρο καπως ανοφελο να χαλας λεφτα για ενα παιχνιδι.. ασχετα αν δεν ειναι πολλα...
 

DeletedUser

Guest
βαζω μονο αν θελω να μαζεψω λεφτα για να αλλαξω ικανοτιτεσ ,που μου κοστιζουν τα κερατα μου!!!εχουν φτασει στα 560 τωρα,εολεοσ πια!για τι δεν κατεβενουν πιο γρηορα πι τιμ εσ των ικανοτητων στον σηαμανο!να το βαλουμε σαν ιδεα!
 

DeletedUser

Guest
βαζω μονο αν θελω να μαζεψω λεφτα για να αλλαξω ικανοτιτεσ ,που μου κοστιζουν τα κερατα μου!!!εχουν φτασει στα 560 τωρα,εολεοσ πια!για τι δεν κατεβενουν πιο γρηορα πι τιμ εσ των ικανοτητων στον σηαμανο!να το βαλουμε σαν ιδεα!

δεν ειναι συμφερουσα για το παιχνιδι μια τετοια ιδεα.... οποτε μην μπεις στον κοπο....
εξαλλου, εχει και αυτο το χαβαλε του, στο κατω κατω αν δεν θελεις να ξοδευεις χρηματα στο σαμανο, υπαρχουν και τα ρουχα... προφανως αυτη ειναι η λογικη.
 
Κορυφή