Μαυρα Βουνα - Ηττα Peter Plummer

  • Δημιουργός θέματος 8olopotami
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εχω νικησει την μονομαχια και εχω βρει το σημειο αποστολης αλλα δεν μου δινει επιλογη αποστολης απλα λεει οτι την εχω ολοκληρωσει χωρις να εχω κανει εγω κατι σχετικο...
επισης εξακολουθει να υπαρχει στο χαρτη το σημειο αρα κατι δεν εχει τελειωσει για να μου βγαλει το επομενο για να παω στο εμποριο με ινδιανους...
μπορει καποιος να βοηθησει?
 

DeletedUser184

Guest
Αφου τον νικήσεις πρέπει πρώτα να δεις τις αποστολές όπου ο Mugridge θα σου δώσει ακόμα μια που δεν πρέπει να κάνεις τίποτα..Μετά πρέπει να πας στην διασταύρωση για να κάνεις εμπόριο με ινδιάνους..Αν δεν γίνει τίποτα απο αυτό τότε είναι bug και καλύτερα να το αναφέρεις στο κέντρο υποστήριξης...
 

DeletedUser

Guest
πως μπορω να το κανω αυτο γιατι δεν μου εχει τυχει κατι ξανα...
υ.γ. μηπως παιζει καποιο ρολο το οτι δεν μπορω να κανω την εργασια?
 

DeletedUser

Guest
πήγες στο σημείο στο χάρτη ή απλώς το βρήκες;
 

DeletedUser

Guest
πηγα.... απλα δεν μπορω να κανω τπτ




στόχος: βρες το δυτικό σημείο σύνδεσης.
χρειάζεται: ανταμοιβή:
-
έχει ήδη ολοκληρώσει αυτήν την αποστολή.
» εμφάνιση επιλόγου


αυτο μου γραφει...
 

DeletedUser

Guest
ειναι απλο... πρεπει να αποδεχτεις την αποστολη, και να πας στην ανατολη (στο αλλο τελευται κουτακι) εκει εχει ακομα ενα σημειο.πηγαινε εκει και αποδεχτουν την και αυτη, και μετα συνεχισε της αποστολες με εκεινον του τυχοδιοκτη.
 

DeletedUser

Guest
παιδια ευχαριστω μολις πριν λιγο το εβγαλε το επομενο σημειο....
μαλλον θα ειχε φαει κολλημα η απλα επρεπε να περασει καποια ωρα
 

DeletedUser

Guest
το σκηνικο επαναλαμβανεται και στο ανατολικο σημειο...
δεν μου προχωραει την αποστολη ωστε να παω να κανω εμποριο με ινδιανους.
τι πρεπει να κανω επιπλεον????:confused:
 

DeletedUser

Guest
Είδες weststats?

Από ότι βλέπω υπάρχει άλλη μια αποστολή πριν...Το Θεε μου που δεν δίνεις τίποτα και σου δίνει 150xp(σύμφωνα με το weststats,δεν είμαι και τυχοδιώκτης)...Μετά πας στην διασταύρωση έχει τις ανοικτές αποστολές, αποδεχεσαι και κάνεις εμποριο με ινδιάνους, και όχι εμπόριο που είδα πως ρώτησε κάποιος τις προάλλες :)...Εκτός κι αν θέλει παραπάνω lvl και δεν το γραφει το weststats...Για κοίτα το και αυτο... :cool:
 

DeletedUser

Guest
Αν εισαι τερμα ανατολικα τωρα και δεν ξερεις τι να κανεις, η λογικη λεει πανε στο κεντρο των ηπειρων και ψαχνε ασπρες βουλες.

Στην μεσαια ηπειρο, σε μερικες ωρες απο τωρα. να περιμενεις την εμφανιση του.... Mr. brown
 

DeletedUser

Guest
την αποστολη θεε μου την εχω ολοκληρωσει...
το προβλημα ειναι οτι συνηθως στις αποστολες με τις ασπρες βουλες οταν πας και την ολοκληρωσεις φευγει απο τον χαρτη και μπορεις να πας στην επομενη...
σ' εμενα ενα μου λεει οτι ειναι ολοκληρωμενη δεν μου δινει την επομενη!!!!!
το ιδιο συνεβη και στο προηγουμενο σταδιο της συγκεκριμενης αποστολης...
αν υπαρχει καποιο κολλημα μηπως πρεπει να επικοινωνησω με καποιον υπευθυνο για το game?


Υ.Γ. παιδια σορυ ειχε δικαιο ο προηγουμενος απλα δεν ηξερα οτι ηταν 3 τα σημεια που επρεπε να παω το θεμα μπορει να κλεισει για μενα.
Ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή