Μάζεμα αγκαθιών

  • Δημιουργός θέματος street-punk-attack
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
παιδιά ενώ έχει βγει αποστολή που θέλει 3 τεκίλες...δηλαδη από μάζεμα αγκαθιών...παρόλα αυτά δεν μου βγάζει την εργασία στις διαθέσιμες...τι μπορώ να κάνω?
 

DeletedUser

Guest
κανονικά δεν θα έπρεπε να συμβαίνει αυτό, αλλά πιστεύω ότι είσαι χαμηλό επίπεδο για να κάνεις εκείνη την εργασία. οπότε δεν είναι διαθέσιμη.
 

DeletedUser

Guest
Κοίτα είμαι στο επίπεδο 30...τι να σου πώ ρε συ...υπάρχει κανα site που να δείχνει τι επίπεδο θες για την κάθε δουλειά?
 

DeletedUser

Guest
φιλε δν ειναι αναλογα το επιπεδο.ειναι αναλογα που εχεις βαλει τις ικανοτητες σου.αλλοι την κανουν απο 27 lvl
 

DeletedUser

Guest
μάλιστα...δηλαδή τι μπορώ να κάνω εγώ για να εμφανιστεί??θέλω να πώ που πρέπει να βάλω τις ικανότητες...να μαντεύω??

η υπάρχει κάποιος οδηγός?
 

DeletedUser

Guest
πρεπει να βαζεις συνεχεια αν8εκτικοτητα και δηναμη:p:p
 

DeletedUser

Guest
Αυτό δεν μπορω να καταλάβω...πχ...εσύ avrianos πως το ξέρεις...το διάβασες κάπου??
Μόνο τις ικανότητες πρέπει..τα ρούχα μετράνε για να εμφανιστεί η εργασία?
 

DeletedUser

Guest
Αυτό δεν μπορω να καταλάβω...πχ...εσύ avrianos πως το ξέρεις...το διάβασες κάπου??
Μόνο τις ικανότητες πρέπει..τα ρούχα μετράνε για να εμφανιστεί η εργασία?



ναι ρε φιλε η το ξερει η το διαβασε

ψαξε εδω για το μεζαμα αγαθιων ελεος δλδ

χρειαζεσε
Σθένος Ανθεκτικότητα Ανθεκτικότητα Αντοχή Εξαιρετικές κινητικές ικανότητες και ολα αυτα να τα εχεις συνολο στο 152
γιαυτο ειναι το κλαυτερο σε καθε λεβελ να βαζεις 3 ανθεκτικοτητα και 1 δυναμη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια...να στε καλά..πάω να μελετήσω τι σελίδες που μου δωσατε...
 

DeletedUser

Guest
αυτό δεν μπορω να καταλάβω...πχ...εσύ avrianos πως το ξέρεις...το διάβασες κάπου??
μόνο τις ικανότητες πρέπει..τα ρούχα μετράνε για να εμφανιστεί η εργασία?

τις ικανοτιτες της βρησκουμε οταν ανοιγουμε την δουλεια,;) και ναι τα ρουχα
μετρανε για την εργασια αλλα υπαρχουν σηγκεκριμενα.
 

DeletedUser

Guest
δεν μου εμφανίζεται καν η δουλειά....για αυτό...
 

DeletedUser

Guest
τοτε σημαινει οτι εισαι πολυ μειον στους ποντους εργασιας.καλυτερα παρε το σετ μεξικανου (5 απο τα 6 κομματια γιατι την τεκιλα δεν μπορεις να την παρεις αφου δεν μπορεις να κανεις την δουλεια) που δινει 147 ποντους σε αυτην την δουλεια (μαζι με τα μπονους τον ρουχων και του σετ)
 

DeletedUser

Guest
παρε 2-3 αντικειμενα απο το σετ μεξικανου.ειναι η πιο ευκολη λυση απο το να περιμενεις να ανεβεις επιπεδα για να βαζεις ικανοτιτες:cool:;):cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
Τεκιλα

για να συμπληρωσω την λιστα με πραγματα για μεξικανος λεει πως χρειαζομαι μια τεκιλα...που μπορω να την βρω?
 

DeletedUser

Guest
απο την εργασια μαζεμα αγκαθιων.ειναι προιον που παιρνεις απο την δουλεια
 

DeletedUser3884

Guest
μάζεμα αγκαθιών φίλε μου...θέλει πολλή ανθεκτικότητα ή/και τα υπόλοιπα ρούχα του σετ μεξικάνου...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή